Батут за в къщи / трамплин/

  • 7 751
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Решила съм дядо коледа да донесе батут . Някой може ли да ми препоръча някакъв за в къщи за деца на 3 и 7 г. Свободното / празното/ пространство в стаята е към 2,5-2,5, така че да не е много голям и да се сгъва че да го прибера под леглото!

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 21:57 от veni-b

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Скоро видях някъде в продавалника, ако искаш разрови там, ако не търсиш задължително нов  Peace

# 2
  • Мнения: 2 531
Serenity' не държа , ама там тоолкоовааа трудно се влизаа

# 3
  • Мнения: 2 467
На 20 стр. от каталога на Хиполенд има батут 152 см, със страници е да не пада детето. Надуваем.
Имаме го. Супер е. Дъщеря ми е на 3 г и е супер доволна от него.

# 4
  • Мнения: 2 531
Jes   благодаря за инфо-то, но искам по скоро като истинките. Сина ми след 4 м. ще стане на 8 г. , а и надуваемите са доста трудоемки за употреба  ooooh! Не мога да открия инфо в нета сега, а съм сигурна че съм виждала някъде малки на ок. 30-40 см. от земята !;

Всъщност видях в каталога и "надуваем трамплин" 183 см , висок 40 , отзиви???

а всъщност намерих и това
ама да не се пребият с него?!

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 21:58 от veni-b

# 5
  • Мнения: 1 712
а всъщност намерих и това
ама да не се пребият с него?!
А каква е цената на това и къде се продава?

# 6
  • софия
  • Мнения: 14
батут е едно, а трамплин друго!!!ние имаме надуваем батут закупен от хиполенд.според мен е по- безопасен за по- малките деца ,защото има осраждения отстрани и вероятността да се наранят е по- малка.И ние се чудехме доста време дали батут или трамплин,но решихме батут и не съжаляваме Simple Smile
успех в покупките, ако имаш въпроси питай Hug

# 7
  • Мнения: 3 993
veni-b, миналата седчица мъжа ми каза, че видял в магазин на ТСМ батут за вкъщи, на цена 30 и няколко лева. Не знам никакви подробности, не се заинтересувах, защото нашата дъщеря още е малка за батут. Ако те интересува, ще разбера в кой точно магазин го е видял.  Peace

# 8
  • Мнения: 304
батут е едно, а трамплин друго!!!ние имаме надуваем батут закупен от хиполенд.според мен е по- безопасен за по- малките деца ,защото има осраждения отстрани и вероятността да се наранят е по- малка.И ние се чудехме доста време дали батут или трамплин,но решихме батут и не съжаляваме Simple Smile
успех в покупките, ако имаш въпроси питай Hug
За колко го взехте ако не е тайна?

Общи условия

Активация на акаунт