Майки-зайки ЮЛКИ отсега мечтаят си за детски люлки Тема №5

  • 13 723
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 225
Почти през цялото време се мазах с бебешко олио и нямам стрии,но това наистина си е до кожа

# 46
  • Мнения: 14
Ами да се запиша и аз Simple Smile ако всичко върви нормално през юли и аз ще бъда мама.Таткото вече е ненормално щастлив,а на мен ми се е свило стомахчето.Мисля другата седмица да ходя на лекар пък дано да се види нещичко.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 14:38 от Vaninna

# 47
  • Мнения: 9 089
Да се разпиша и аз, макар че нищо ново няма при мен, лошо ми е и така...
За стриите да кажа, че е наследствено и е въпрос на кожа...понякога и мазането не помага, и обратното Crazy

Валерия - поне на 10 дни закъснение отиди и с вагинален ехограф да те погледнат. не се притеснявай Hug

Добре дошли на новите момичета, наистина се множим бързо Grinning

# 48
  • Мнения: 1 900
Бяха 7 дена закъснение и ме гледа с вагинален. Другата седмица пак.
Чакам на лични да ми пишете данните за списъка.

# 49
  • Мнения: 14
Ето ме и мен тук. Ако знаете колко се радвам, че от списъка с искащите бебок вече се прехвърлих при бъдещите мами!!!!

Честно казано, съм си и малко притеснена, де. Защото изкарах варицела съвсем в началото на бременността и ми е малко напрегнато дали всичко ще е наред. Но да не ви занимавам с мрачни работи.

Я кажете болят ли ви тумбачетата? Мен много - особено нощем. Аз утре влизам в 5 г. с. и някъде четох, че било нормално.

А иначе да се похваля - вече си имам снимчица на точицата - според мен ще стане едно много хубаво и здраво бебоче!

# 50
  • Мнения: 9 089
Валерия, аз лично не съм сигурна за термина си и си чакам следващия преглед, затова засега няма да се записвам.

Снуксири - нормално е да има болки, моите спряха допреди няколко дни.

# 51
  • Мнения: 302
Здравейте момичета. Hug
Аз съм много притеснена защото вече пети ден имам зацапване.Доктора ме успокои,че всичко е наред,но все пак...Пия си Дуфастона.В понеделник ще отида пак на лекар,дано всичко е наред  Praynig
Rumix на теб на кой ден ти се махна зацапването?Иначе си ходя на работа,и на мен хич не ми е  работно...
Пий си дуфастона и не се притеснявай, и аз си го пия и си пея  Simple Smile При мен зацапването се появи около дата на която трябваше да се появи месечния ми цикъл и 4-5 дни ту тръгва - ту спира. После една седмица всичко беше наред и миналия четвъртък- падаше се в 6 г.с. пак ми зацапа много една сутрин. Изтичах до доки, но почти нищо не се видя освен плоден сак, каза само да продължавам с дуфастона и нош па. На другия ден зацапването изчезна и от тогава съм по-чиста от девица. Утре следобяд пак съм на преглед да видим дали всичко е наред, но аз си усещам че всичко е ОК. Така, че не се безпокой и гледай да не се натоварваш много- повече лежане, ако ще къщата да пада- да не ти пука  Wink
Hug Точно така и направих,събота и неделя не съм ставала от леглото,но то пък ми беше и много зле,няколко пъти виках боата от тоалетната. ooooh!
 Иначе и аз почти нищо не ям,наблягам на тестените изделия,не мога да понасям миризмата на манджа.

# 52
  • София
  • Мнения: 618
За стриите - мазах и кремчета и  бебешко олио, по едно време едва ли не кремче с олио, но въпреки всичко в края на 8ми месец за два дни така се нацепих, че не остана здраво място  ooooh! На гърдите получих стрии още от началото, когато за две седмици минах от размер B нa D, но това го приех по-нормално  Whistling И сега ще мажа, поне да не ме сърби толкова, както каза Марулка - само на веждите остава да излязат  hahaha

# 53
  • Мнения: 1
Честито на всички бъдещи мамчета и леко бременеене на всички.След още два дена и вече ще съм в 8-мата седмица.В начялото на 7-та седмица ходих на преглрд и видях фъстъчето и то си има тупкащо сърчице и направо не можах да повярвам на това което виждам.Може би и Вие сте го изживели по-този начин Simple Smile .
И при мен всички неразположения са налице и единственото хубаво  нещо е,  че не повръщам а само ми се гади имам непоносумост към сладко и месо и манджи Rolling Eyes ами то неостана мн за ядене Simple Smile

# 54
  • Мнения: 453
Bambukita, честито сърчице, радвам се че вече добре си ти се захваща бебчо!   bouquet
Добре дошли на новите момичета!  Hug
За мазането против стрии - сестра ми по време на бременността си беше страшно доволна от мустела, вярно че си е и скъпа козметика де, но сериозно се мажеше много редовно и отрано. Сега ползва само такава и за бебчо. Една приятелка пък ползваше само чист зехтин и също нищо и няма сега - разбира се може и да си е било до ген просто (ако е така, дано и аз да имам същия като на сестра ми Simple Smile , макар че надали - много бързо станах много висока и си имам стрии на дупето и на гърба...)
Обещавам да не се кахъря за гаденето - вярно си е, че по-добре да се отърва все пак от него. Само че втори ден обядът нещо не ми действа добре и май май ще взема скоро да се присъедня към някои от вас - и така и иначе - важното е бебчо да е добре Simple Smile
Ивчето, добре дошла и честито сърчице и на теб!   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 15
Да ни е честита новата темичка. Поздравления за организаторите и изпълнителите. Ама колко бързо ги запълваме само...? И в новата темичка толкова сте изписали, че едвам ви прочетох, то и аз напоследък съм станала една бавна...., като охлювче, всичко ми е забавено и мисленето включително.
Добре дошли на новите момичета, леко бременеене.
Бамбукита, честито сърчице  bouquet.
На мен иначе симптомите ми се засилват, и аз така като много от момичетата които пишат в началото ги търсех, сега се моля поне малко почивка да ми дадат, ама няма. Само незнам докога ще се засилват, че ако продължават с това темпо да се засилват май ще прибягвам към болнични.
Една от нас, какво е това мустела от което е била доволна сестра ти?
Изчетох доста за ФМ и вече се чувствам доста подплашена. Стана ми ясно, че това си е доста важно да се направи, но явно е важно и кой ще го направи, защото май, май не всички виждат всичко. Доколкото разбрах трябва да се направи след 20 г.с., (5 месец), а ако след това се наложи прекъсване на бременността, това си е направо живо раждане, звучи ми потресаващо. Съжалявам, че пиша такива неща, но трябва да се помисли за всичко, нали така?

# 56
  • Мнения: 11
И аз съм за тук и много се радвам.По изчисления  от интернет терминът ми е на 27 юли. В петък ще ходя на док,защото преди седмица подраних и каза,че с 300 зора вижда точица,но не искаше да ме гледа с вагинален,а с коремен,което много ме възмути. Дано всичко да е наред и да са ни живи и здрави така чаканите бебенца.

# 57
  • Мнения: 359
Бяха 7 дена закъснение и ме гледа с вагинален. Другата седмица пак.
Чакам на лични да ми пишете данните за списъка.
Валерия, и аз чакам потвърждение че всичко е ок - утре следобяд съм при док. В случай че видим бебе, ще ти пиша на лични за термина . Чудесно се справяш с оформлението на темата. Удоволствие е да влизам във форума да ви чета  Hug

# 58
  • Мнения: 1 208
Здравейте,момичета
Добре дошли на новите мамчета и честито на виделите сърчица  Hug
Ние от сутринта като излязохме с малката и тати  чак сега се прибираме и такъв дъжд ни валя цял ден ама няма начин- работа имахме.Сега отиваме да си играем,че днес малкото е само в количката и вече пощръкля  Laughing

# 59
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен!!

Леко бременеене на новите момичета - Sweety lady, vaninna,snuksiri, ivcheto   bouquet

Честити сърчица на Бамбукита и Ивчето!!!

Цветен прашец относно ФМ - първата е препоръчителна между 11-13г.с. именно заради това - ако се открие проблем, прекратяването на бременността да бъде, когато е още в начален стадий! Вчера Рал и коте дани бяха посочили линкове, където много подробно е обяснено, кога и защо се прави ФМ!

Относно мазането - за съжаление май наистина всичко си е до ген и кожа. Въпреки това аз се мажа още от самота начало с Percutalfa emulsion, по препоръка на една аптекарка, която скоро беше бременна!! В една от първите теми обсъждахме този въпрос и там бях споменала, че в юнската тема мамите препоръчваха Clarins - но струда около 80лв.!!

Общи условия

Активация на акаунт