Нещо смешно, което вашите деца са казали II

  • 142 224
  • 1 638
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 258
Попаднахме на една реклама за витамини "марсианци" с някакъв "говорител", който прави гласа "марсиански" - синът ми поиска да му го купя, аз обясних, че няма, като се мотивирах защо - че това са изкуствени витамини, че истинските са в плодовете и зеленчуците, и т.н. Последва въпроса:
- А естествените витамини и те ли подсилват МАЙМУННАТА система на децата???


Tова ми хареса hahaha hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 819
Стела блъска по вратата на тоалетната, че й се пишка, а дядо й вътре. Излиза той, влиза тя и след секунда кръгом навън. Викам, какво бе мамо, що не пишкаш? И тя отива при дядо си: Уффффффф, акал ли си, бееееееееееее, мирише и не мога да пишкам сега на тая воня Mr. Green И дядо й е така #Crazy #Crazy #Crazy

# 17
  • Мнения: 2 803
Урок по английски и вместо да прочете на английски нейм, тя чете пате./name/

# 18
  • Мнения: 1 001
Попаднахме на една реклама за витамини "марсианци" с някакъв "говорител", който прави гласа "марсиански" - синът ми поиска да му го купя, аз обясних, че няма, като се мотивирах защо - че това са изкуствени витамини, че истинските са в плодовете и зеленчуците, и т.н. Последва въпроса:
- А естествените витамини и те ли подсилват МАЙМУННАТА система на децата???

това ме разби rotfImbo newsm62

# 19
  • Мнения: 4 447
И мен най-ме изкефи маймунната система, както и вонята...  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 701
Питам Калина: "Разбра ли ме?", а тя казва: "Да, бах те"...  Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Карам се на Иво след поредната за деня пакост, а той се обръща и ми заявява:
Мамо, спри тоз шум.

# 22
  • Мнения: 89
Пътуваме със сина ми(тогава на 2,5 год) в такси-то ни чака пред входа,шофьорът е жена,качваме се и през целия дълъг път тя си мълчи,а ние с детето отзад си шушукаме нещо.По едно време жената пита накъде да кара оттук нататък и ....детето окръгля едни големи очи и прошепва"...Мамо,тя говори..."..Избухнах в смях!

Скоро го храня(сега е на 3,5 год) и той ме пита"Мамо,защо си си разпиляла очите и ме гледаш така?"  Rolling Eyes А аз,уверявам ви,проблеми с очите нямам...

# 23
  • Мнения: 1 062
На гости сме. Там има още едно семейство, жената е бременна в 7-ми месец. Дъщеря ми разпитва, какво е бебето, как ще се казва и т.н. По някое време се обръща към мен и на всеослушание казва " Мамо, ти можеш да родиш още 5-6 бебета, и без това ти е голям корема".
Никакъв такт. Laughing

# 24
  • Монтана
  • Мнения: 220
Хайде и аз в новата тема.
Дъщеря ми като пишка понякога малко в гърнето,казва,че са само "две капки".Веднъж я питам:
-Ти обичаш ли ме?
-Да.
-Колко?
-Две капки.
  Crazy

# 25
  • Мнения: 3 804
аз 4ета из форума ,а Даяна е седнала в мен и гледа банера на Пиреус-с подска4ащите прасета и както седи извиква-мамо прасето си бърше дупето в цветята

# 26
  • Мнения: 1 817
Синът ми е 1 група в детската градина. Питам го: Какво ядохте днес?
Той ми отговаря..... зелени черти Rolling Eyes / Най вероятно е било зелен боб /

# 27
  • Мнения: 3 323
Големия син - вземам го от детската градина:
- Какво ядохте днес, маме?
- Супичка, ориз и ябълка...
- Ти всичко ли изяде?
-Да, без супата!
- Защо?
- Имаше едно нещо .... нехубаво в нея. Аз го бутам настрани, а то - все се връща!

# 28
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
 И аз да се включа.Вчера го взимам от детската градина,излизаме от входа на градината и той ми вика-"Мамо,мамо виж дядо Коледа идва" и сочи към небето,а там едни черни облаци....
-"мами,това не е дядо Коледа,това са облаци"
-'Не бе мамо,дядо Коледа е аз видях го и направих здрасти".Мамо ,аз много слушам и той ме гледа,бе мамо."Носи мене пидарък,голам."
-аз пак настоятелно му убеснявам че това са облаци,че е рано за дядо коледа,а той
-"Мамо ти нищо не бираш...

# 29
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Joy Joy Joy Joy
 hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт