Капачка за токче

  • 2 931
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 698
Имам следния проблем - купих си много хубави обувки от Adam's shoes, бяха последен чифт и затова ги взех на много добра цена. В магазина изобщо не видях, че няма допълнителни капачета за токовете. И, по закона на Мърфи, изгубих няколко дни след това едната капачка. Проблемът е, че токът е кух и обущарят каза, че трябва да свали и другото капаче и да измисли нещо като резервен вариант. Та питам - има ли откъде да се купят резервни капачета и как да си спася обувките, защото вариантът на обущаря с лепене съвсем не ми вдъхва доверие  newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 398
Не знам откъде да си купиш капачки, но мога да ти кажа какво правя аз - слагам си метални капачки след като си купя обувките. А те са вечни (обувките се късат, но капачките не падат и не се изтъркват).

# 2
  • София
  • Мнения: 1 698
Проблемът е, че цялата капачка е паднала без да разбера, а токът е кух и не може да се сложи друга- да се подкове един вид  Wink
 

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 398
Ами те изглеждат като кабърче (тъпо обяснение, но ....). Просто трябва да се оцели подходящия размер на тази част, която влиза в отвора.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 698
Не, токът е солиден, дебел  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт