ОПАСНА ИГРА

  • 3 887
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 822
Аз и на предишната страница питах и сега пак, но явно няма кой да ми отговори.
От къде тези деца, 2-3-4-5клас, на по 8-12години знаят какво точно да правят? Трябва от някъде да се научи, да се види, да се покаже. Е, кой аджеба показва. И щом е било толкова популярно, то в такъв случай и учителите са били в час. Защо не са уведомявали родителите?
http://www.metacafe.com/watch/751319/how_to_force_someone_to_faint/
http://www.youtube.com/results?search_query=make+someone+faint&a … p;oq=make+someone
отговорих ли ти?
Ужас  #Crazy!
Да си призная и ние сме играли на рискови игри - катерене по опасни места, къпане в необезопасени водоизточници и все в този дух. Но тази игра с приспиването не ми беше известна. Явно е, че децата не могат да се пазят сами - предприемат риск без да се замислят - за тръпката. Затова ние родителите ще трябва да сме винаги една крачка напред - да ги пазим и информираме преди да го е направила улицата или в днешно време -  Интернет.

# 46
  • София
  • Мнения: 8 931
И аз съм 75 набор, пък за пръв път чувам за подобна "игра". Явно не е въпрос на поколение, а на деца (родители) и възпитание.

# 47
  • Мнения: 1 813
И аз съм 75 набор, пък за пръв път чувам за подобна "игра". Явно не е въпрос на поколение, а на деца (родители) и възпитание.

Що за глупост? Да не би родителите да са навън с децата като играят и да ги наблюдават постоянно? Никаква връзка не виждам с възпитанието.
По-скоро е въпрос на среда и с какви деца дружиш.

# 48
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Да вметна и аз,че за първи път чувам за такова нещо  Shocked
Наистина съм шокирана....от възрастта на участващите,от изкривеното им разбиране за забавления и игри,от незаинтересоваността на родителите им,от детайлните обяснения по медиите.......от времето,в което живеем  ooooh!
 Надявам се моето дете да е минало фазата на опасните експерименти  Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 8 931
И аз съм 75 набор, пък за пръв път чувам за подобна "игра". Явно не е въпрос на поколение, а на деца (родители) и възпитание.

Що за глупост? Да не би родителите да са навън с децата като играят и да ги наблюдават постоянно? Никаква връзка не виждам с възпитанието.
По-скоро е въпрос на среда и с какви деца дружиш.
Е, хайде сега, за всичко е виновна средата (т.е. другите деца) или учителите. Ние родителите нямаме за нищо вина. А родителите на другите деца от средата и те така, обвиняват чуждите деца.
И така кой е виновен?

# 50
  • Мнения: 1 813
И аз съм 75 набор, пък за пръв път чувам за подобна "игра". Явно не е въпрос на поколение, а на деца (родители) и възпитание.

Що за глупост? Да не би родителите да са навън с децата като играят и да ги наблюдават постоянно? Никаква връзка не виждам с възпитанието.
По-скоро е въпрос на среда и с какви деца дружиш.
Е, хайде сега, за всичко е виновна средата (т.е. другите деца) или учителите. Ние родителите нямаме за нищо вина. А родителите на другите деца от средата и те така, обвиняват чуждите деца.
И така кой е виновен?

Излизаш от контекста. Става дума,че за тази игра,нямат вина родителите. Все пак не те я показват на децата или пък ако нямат представа за нея,каква роля могат да изиграят?
Виновна в този случай е средата - в училище,или навън пред блока /където аз я научих играта/.

# 51
  • София
  • Мнения: 8 931
Ролята на родителят в случая е, да възпита така детето, че да не играе на подобни игри, дори ако всички около него я играят.  Peace

# 52
  • Мнения: 1 813
Ролята на родителят в случая е, да възпита така детето, че да не играе на подобни игри, дори ако всички около него я играят.  Peace

Пожелавам ти да възпиташ така твоите,че да не се изкушават да пробват такива игри. Или ако го правят - поне да ти казват.

# 53
  • София
  • Мнения: 8 931
Ролята на родителят в случая е, да възпита така детето, че да не играе на подобни игри, дори ако всички около него я играят.  Peace

Пожелавам ти да възпиташ така твоите,че да не се изкушават да пробват такива игри. Или ако го правят - поне да ти казват.
Мерси, мерси, ще го направя. Няма да викам, че каквото и да правя, някой друг ми е виновен, чуждите деца л...а, пък моите ангелчета.

# 54
  • Мнения: 1 813
Не става дума за това да обвиняваме чуждите деца,а по-скоро,че точно в този случай нямат роля родителите.
За други неща - да.
Предлагам да спрем дискусията,понеже явно не се разбираме и само излишно ще товарим темата.

Общи условия

Активация на акаунт