Добър детски офталмолог

  • 9 197
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
Моля да ми препоръчате детски офталмолог  Praynig Става дума за дете на 1.4 месеца, благодаря ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 016
Др. Алек Топов, кабинет, бул. "Пенчо Славейков" № 18, бл. 2 тел.: 02/9523600, GSM: 0888871089. Раб. време - понеделник, вторник и четвъртък от 14,30 до 20,00ч.
(мисля, че и по ЗК работи към МА)

Нямам личен опит, но съм си го записала за всеки случай, ако се наложи.

Също и една млада лекарка от Токуда, но не помня името. Нещо като Колева или ... Embarassed - В сайта им ще я видиш

# 2
  • Мнения: 4 053
аз, от опит да потвърдя за Топов

# 3
  • Мнения: 564
Благодаря  Hug
Става за малчовци, нали? Аз имам съмнения за мързеливо око ( баща му го е имал като дете )  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 053
Благодаря  Hug
Става за малчовци, нали? Аз имам съмнения за мързеливо око ( баща му го е имал като дете )  Rolling Eyes

става ми, той е детски офталмолог,
и ни оправи нащо мързеливо око  Wink

# 5
  • Мнения: 564
Пак мерси  Hug Извинявам се за повторното питане, но съм се поспекла за оченцето  Rolling Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Др. Алек Топов, кабинет, бул. "Пенчо Славейков" № 18, бл. 2 тел.: 02/9523600, GSM: 0888871089. Раб. време - понеделник, вторник и четвъртък от 14,30 до 20,00ч.
(мисля, че и по ЗК работи към МА)

Някой има ли нови впечатления?
Вярно ли е, че детето трябва да е напълноздраво за прегледа? Т.е. да няма хрема , кашлица или каквото и да било?

# 7
  • София
  • Мнения: 721
д-р Топов ( дали са по-горе координатите).  Peace
Били сме на преглед при него ( профилактичен) а на приятели с детенце с мързеливо око - изключително успешно помага в момента

# 8
  • Мнения: 564
Не са ни питали здрав ли е или болен...Останах доволна и силно си отдъхнах  Peace

# 9
  • Мнения: 4 053
Вярно ли е, че детето трябва да е напълноздраво за прегледа? Т.е. да няма хрема , кашлица или каквото и да било?

не е вярно, ако става въпрос за обикновен преглед,
а, ако ще се ползва упойка , да детето трябва да е здраво

# 10
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Благодаря ви. Ще е само обикновен преглед - аз така си мисля, защото има съмнение за мързеливо око  Sad

# 11
  • Мнения: 132
Аз съм много доволна от д-р Лиляна Димитрова - детски офталмолог от Токуда. Добър професионалист е и е мила с бебетата. На моето дете му прави миналата година, когато беше на около 1 година, операция за отпушване на слъзни канали. Доволна съм както от нея, така и от болницата като цяло. Цената на прегледа е 30 лв., преглежда и с направление, но се чака повече при записването. Координати мога да дам, има ги и на сайта на болницата.

Между другото миналата година, когато проучвах и аз кои са добрите детски офталмолози в София, попаднах на добри отзиви и за доктора, когото ти препоръчват - Топов, както и за д-р Облашка от болница Вита.

Успех в лечението на бебчето!

# 12
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Току-що говорих със секретарката на д-р Топов. За тези, които евентуално ги (ще ги) интересува - приема само в понеделник от 16,30 до 19,00 часа. Не работи със ЗК, прегледа е 30 лв.

# 13
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Вчера бяхме на преглед. Чакащи - много... Малкия се разплака, като влезнахме в чакалнята, може би се стресна от насъбралите се хора... Но...
Неочаквано за мен д-р Топов се оказа млад мъж, а на всичкото отгоре -  и без лекарската престилка, която плаши много деца. Въпреки очевидно огромното си натоварване, в края на работния ден беше спокоен и внимателен. Има усет за работа с деца и умее да привлече вниманието им. Тези неща ми направиха доста добро впечатление, защото (като всяка една майка) "оглеждам" обстановката, щом става въпрос за най-милото ми.

# 14
  • Мнения: 1 334
Тъй, тъй, и ние точно вчера бяхме при Топов, още един глас ЗА от мен, много е внимателен - и към децата, и към проблема, изслушва, разпитва, не претупва нещата и т.н.... Страшно добро впечатление ми направи, обяснява много подробно и е много търпелив.

Общи условия

Активация на акаунт