Край с цигарите! - тема 6

  • 17 370
  • 450
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 284
Тук съм HugАма още си пафкам и не смея да пиша Embarassed
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 699
Скъпи мои  Hug Hug Hug приятелки  Hug Hug Hug
Идвам с гордо вдигната глава за да ви се похваля че вече четвърти ден не пушааа  newsm44 newsm44 знам че е много малко но аз съм доволна от себе си  Mr. Green
Иначе в момента не съм много добре и затова не пиша.Идва момент в който се отключват всичките ми страхове и изпадам в криза момичета  Cry незнам какво да правя.Искам да се справя сама а не да се тъпча с лекарства  Cry Имам чувството че имам страхова невроза Cry Много ми е трудно Tired
Стига съм сипала лоши мисли
Гушкам ви всички и се надявам скоро да пиша с по-добро настроение  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 158
Елси, бъди силна, не се поддавай на страхове, от теб зависи!

На всички ви пращам много Hug И на мене ми е криво и съм се затворила в черупка, но иначе чета тук.

# 18
  • Мнения: 1 248
Елси браво за цигарите. Хич не са малко 4 дни. Те са най трудни, половината дело е свършено, сега задръж седмица ,две и ще видиш как ще започнеш да ги забравяш. Wink Hug
И защо си така умърлушена? Да не би празниците да са причината? Не се отчайвай, много  Hug Hug Hug

Яни, изпреварила си ме с картичките, пращай бързо една на Елси, че има нужда от усмивка. Аз купих днес няколко, но не намерих това което искам...много беден избор... Cry Как си, тежи ли ти вече?

Елгедел Hug, ти защо се изгуби, да няма новини около вас и да си траеш...продължавам да чакам да се похвалиш че започватеопитите отново...И тогава нали знаеш къде ще отиде пакета с цигарите? Mr. Green
 
Грация, ти? Crossing Arms Наред ли е всичко? Hug Днес получих първата ми коледна картичка и първоначално, по плика, си казах- това ако не е от Грация Blush Flutter  Не беше от теб Joy, а после си се смях сама, че се мисля за баба Ванга. Joy

Миле Hug, много коледен аватар Party

Стела, тази сладурана на аватара ти, познаваме ли я? Laughing

Другарче, Рожбе, Съни, Биляна, Али...и всички които забравям, много Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 16:32 от tony_t

# 19
  • Мнения: 4 700
Els, поzдравления. Горе главата zа всичко, като ти е кофти пуШи някой ред, тук все някой Ще те раzвесели. От опит ти говоря.

Аz вчера пак агитирах моя калпаzанин. Искарах тука едни неЩа от един немски форум zа проблемно zабременяване. Та му настръхна косата като чете. ПиШе, че цигарите променят ДНКто на спермитата и могат да доведат до мутации на плода. И какво ли оЩе не. Дано подейства.

Аz продължавам да съм на диета. Свалих вече 9,5 кила. Чакам си кротко цикъла и да правим това пусто първо инсе, че ми списна вече.

 Hug

# 20
  • Мнения: 1 248
Миле 9,5кг??? Браво  Hug HugHug Hug Hug Аз лятото се бях вталила, но сега пак си ги върнах килцата...Догодина ще му мисля Joy
А за цигарите, сигурна съм че си взема поука половинката ти. Накрая ще ги спре, няма начин Wink Hug

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 16:44 от tony_t

# 21
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Охоо , тук има раздвижванеее..., така ми харесва , снощи аха да пусна един страшилищен пост , ама ме изцибаха от компа и не можах .....

Яни -  ей , сегинка , душе , а ти крепиш ли златцето ни ?!? Да погалиш коремчето и да кажеш на беба че я обичкам  Heart Eyes Hug

Грациииииии - лежиш ли и ти пиле , как е снежинката ?!  Heart Eyes Hug

Цункам всички , няма да изброявам , че бързам , вие си знаете !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В събота сме на Плевен , ще броим войниците , генерала им е втори ден без циги и е зъл и изнервен  хихихихи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Само да смее да закури след това  #Cussing out ама няма воля , за жалост , само ще си остана с мърморнята ...

Останете си със здраве ....ех , добре , че беше Тони да ни събере - спешъл тенкс  Heart Eyes   bouquet

# 22
  • Мнения: 4 700
Другарче, айде стискам палци да си имате голяма армия от бърzи и кадърни войници.  Praynig

# 23
  • Мнения: 1 226
И аз съм тук. Ама не пиша.Да  не спамя, че не съм за темата вече   Thinking

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 4 700
Стелчеfight

# 25
  • Мнения: 1 226

Убий мЪ, УбичЪм тЪ   Joy Joy

# 26
  • Мнения: 1 284
Тц,Тони нищо ново на фронта.Ами нали щях да се похваля слънце WinkЧакам да мине тази високосна година,че нещо много нагоре ми дойде Mr. Green
Стелка и аз не съм за тук,ама  си ви обичам и чета,тук там и пиша Grinning
Миленка,успех на инсето Praynig Praynig Praynig
Другарче,късмет и на теб Praynig Praynig Praynig
Няма да изброявам всички,че ЕГН-то не прощава,ще пропусна някой,затова ви прегръщам всички Hug Hug Hug

# 27
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

Убивъм тъ , убичъм тъ и аззззззззз   Откажи ги , не се трови , за да си колкото може повече с детето си , здрава до дълбоки старини , а не кашляща и умирисана на стар пор вдувецццццц Убичъм тъ , наистинъ !!!

# 28
  • Мнения: 1 248
Ели, тя почти мина годината вече, не остана. Дано следващата да е нашата. Hug

Стелче, Ели, тук ви искаме, да ви е гадно, и да ви навикваме...иначе оставим ли ви без надзор съвсем ще му отпуснете края Crossing Arms Joy

Другарче, стискам ти палци, ще ме умориш от смях...И не бъди толкова строга с генерала Joy

Миле, ти кога си на доктор? newsm78 Hug

# 29
  • Мнения: 1 226
Светкавицоооооооо,  Heart Eyes Споко за пора, шЪ сЪ пЪрфюмирЪм  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт