Май ще имам бебе

  • 1 678
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здравейте момичета,

Толкова дълго чета форумите, а все не пиша защото нямаше какво. В старите теми има отговор на почти всички въпроси. Но... вчера сутринта си направих тест и... какво да видя... втора, бледа, но ясна чертичка. Толкова много се зарадвах! Преди това се борих с желанието си да направя тест, защото втори ден ми закъсняваше, и в същото време се страхувах, че пак ще се разочаровам. Понеже съм в отпуск и имам време, веднага разрових сайта, за да видя какво да правя сега, изчислих 10 дена след закъснението и на 4,11 съм на лекар. Направо се разкъсвам от радости, съмнения, страх да не се разочаровам и се чудя как да се отвличам (пък и тая отпуска Sad за първи път ми пречи), за да не се натоварвам с гадни мисли. Мисля да си купя още два теста, за да ми поддържат духа или да ме свалят на земята, ако се налага). Стискайте палци всичко да е наред!!!

# 1
  • Близо до София
  • Мнения: 896
мисли позитивно, стискам палци да продължава + тест и да се похвалиш отново  Praynig от сърце ти пожелавам отново да видиш  EFP

# 2
  • Мнения: 36
Стискам ти палци мечтата ти да се сбъдне. И ако това ще те окуражи на втория ден и моя тест беше много светла чертичката и сега си правя тестове през 2 дни и чертичката постепенно потъмнява, утре ми е седми ден и се надявам вече да е ярка. Успех и дано твоите чертички по бързо станат ярки

# 3
  • Мнения: 975
Мисли положително.Всичко ще е наред. fingerscrossed

# 4
  • Мнения: 3 294
Честито за прекрасната новина , всичкоще е ок  Peace

# 5
  • Мнения: 9 973
  bouquetмного се радвам за теб Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
Честито  bouquet
За да не тънеш в съмнения как са нещата преди прегледа(леле,ако още веднъж го повторя ще получа уртикария ooooh!)направи кръвен тест в която и да е лаборатория и след 48часа направи повторно изследване в СЪЩАТА лаборатория.Удвояването на стойностите на ЧХГ са почти сигурна гаранция за нормално протичаща бременност.Успех Peace

# 7
  • Мнения: 1 335
Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая! Всичко ще бъде наред!   bouquet

# 8
  • Мнения: 232
Страхотна новина!Честито!  bouquet

# 9
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
  bouquet Честито!Мисли позитивно и всичко ще е наред!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 946
Честито! Хайде другите тестове да покажат още по-наститени втори чертички, а накрая да си гушкаш сладък бебок!  Hug Това е прекрасно!  Grinning

# 11
  • Мнения: 256
Честито на теб!!!
Пожелавам го и на всички останали желаещи!

# 12
  • Мнения: 252
Благодаря на всички за подкрепата! Стискайте палци на 4 ти и доктора да потвърди!

# 13
  • Мнения: 2 270
Тихичко честито за сега!  bouquet
Стискам палци за прегледа - мисли позитивно! Hug

# 14
  • Мнения: 1 247
Честито!  bouquet  bouquet  bouquet
Мисли позитивно и всичко ще е наред! Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт