Добър пулмолог??

  • 4 305
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте,ние отдавна тръгнахме на ясла,и оттогава все сме болни и вкъщи,сега сме с кашлица,която си остана дори и след антибиотика,мисля да отидеме на пулмолог,но незнам къде,може ли някой да ме насочи към някой добър?Много ще съм благодарна  bouquet

# 1
  • Мнения: 485
Ние ходим при доктор Филчев от Детска клиника при Александровска болница.Това което ми харесва у него е,че нареди да направим редица изследвания преди да ни постави диагноза астма.

# 2
  • Мнения: 485
Тук също може да попиташ,по-вечето от мамите са обиколили не един пулмолог
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=337999.0

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
д-р Куфарджиева.
Мисля, че работи някъде и на частно, освен в дет. пулмология, към Александровска.

# 4
  • Мнения: 4 053
д-р Абаджиева от 2 градска

# 5
  • Мнения: 564
  Аз съм много доволна от д-р Кендерова (Токуда).
При нас положението беше абсолютно същото както го описваш ти. След АБ-то и неспирането на кашлицата, отидохме при нея. В крайна сметка обаче, трябваше да ни види и УНГ специалист. Ходихме и там, пуснахме и секрет - чисто. УНГ докторът пък ни препрати на алерголог...  Tired
Още не сме отишли.. но пък кашлицата започна вече да ни понамалява... :о)

# 6
  • Мнения: 41
Ние вече ходихме при д-р Куфарджиева,доволни сме,обърна ни внимание и сега сме почти здрави и изчакваме да тръгнем пак на ясла Heart Eyes

# 7
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
Дадоха ни и на нас направление за пулмолог-баткото прави алергични спастични бронхити,но и аз незнам къде да отидем.Тази д-р Куфарджиева къде преглежда,може ли да ми дадете адрес и телефон за връзка с нея,или пък на който и да е друг добър по ваша преценка лекар.

Общи условия

Активация на акаунт