продажба на апартамент

  • 3 219
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Едно единствено питане имам, да му правя ли ремонт преди да го пусна или няма смисъл?  В нормално състояние е в момента.

# 1
  • София
  • Мнения: 152
Мисля, че щом е в прилично състояния няма смисъл да си влагаш парите.
Така или иначе, най-вероятно новите собственици няма да имат същото виждане като теб и пак ще си правят ремонт Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
Ако аз трябва да избирам, бих се спряла на ап. за ремонт - предпочитам да го направя по свой вкус и според моите нужди. Малко вероятно е, това което направиш, да допадне на повечето купувачи, тъй че, май няма нужда от ремонт.

# 3
  • Мнения: 1 187
Няма смисъл, само ще си дадеш парите.

# 4
  • София
  • Мнения: 173
Щом си решила да продаваш - не прави ремонт.Излишно влагане на средства и време .Хорските очи виждат по различен начин .Пък и по-добре ремонта да го прави този,който ще живее и използва апартамента по негов си вкус и начин.
Успех!

# 5
  • Мнения: 1 844
ако наистина е в прилично състояние-няма смисъл от ремонт.
и все пак-един освежен апартамент,който хваща окото,може да се продаде с поне 3000евро отгоре..а освежаването му излиза около 2000лв..

# 6
  • Мнения: 400
Не,няма смисъл!Скоро купих апартамент,на който не бе правен ремонт и реконструирането му е много по-лесно Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 7 182
След като е в нормално състояние, изобщо не си прави труда да ремонтираш.
Безмислено е  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз точно сега търся да купя и предпочитам да не е ремонтирано, защото много рядко чужди вкусове съвпадат.

# 9
  • Мнения: 1 763
И аз мисля, че няма смисъл да си губиш времето с ремонт, щом апартаментът ти е в добро състояние. Ако аз някога тръгна да си купувам апартамент, ще предпочитам да е ремонтиран, ако може и обзаведен, защото въобще не обичам да се занимавам с такива неща. Но като гледам, май не са много хората като мен.

# 10
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
По-добре е купувачът да си го ремонтира по свой вкус.

# 11
  • Мнения: 5 710
Аз ако продавам нещо, ще искам да е в перфектната форма, за да искам максимум пари. Не говоря за интериор, а  за състояние.
Добра дограма, ремонтирани бани, прясно боядисани бели стени, новонареден паркет и т.н примери. Това ( поне тук) вдига цената на имота.

# 12
  • София
  • Мнения: 16 000
Ако някъде има влага или мухъл  плесни 1 латкес отгоре за да го скриеш. Огледай за сруги недостатъци - напукани стени напр. и ги маскирай. Важното е да хваща око отгоре- отгоре  за да се набутат купувачите.

# 13
  • Мнения: 4 784
Щом е в нормално състояние, не ти трябва да се занимаваш с ремонти.

# 14
  • Мнения: 45
Едно единствено питане имам, да му правя ли ремонт преди да го пусна или няма смисъл?  В нормално състояние е в момента.

Пусни ми оферта на лични съобщения.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт