Май 2005- Тема 119

  • 10 756
  • 219
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 480
...абе въобще-във форма сме, бива ни още  Hug
бе ша видим дали няма да заспиш още в 10 тая вечер  Mr. Green

Пожелайте ми успех - отивам да режа нокти на крака..... едва го удържаме двама, той пищи и се мята, а аз се опитвам да режа само ноктите....  Crazy
Тиа, тотално съм се отказала от това предизвикателство! Един час след като заспи започвам да се дупя в пози тип "йога" в кревата около него и кръцкам.

# 46
  • Мнения: 920
Ренка е те така не съм пробвала, ама диване спи леко.... Моята тактика е да седи на дивана, аз на земята, замятам крак подмишка, стискам здраво и режа. Мъжо ми пази бъбреците от свободния крак  Laughing.

Ммммм коктейлчета. За следвашия път ще поспя повечко следобеден сън и ще се включа.


# 47
  • София
  • Мнения: 2 896
На Гуш за прекрасната организация и заведението, което беше просто перфектно  Heart Eyes


Ааа, не на мен, аз с кво съм заслужила - на Дианка и Мартеа ще благодариш за организацията и за идеята за заведение.



...абе въобще-във форма сме, бива ни още  Hug
бе ша видим дали няма да заспиш още в 10 тая вечер  Mr. Green


 Laughing аз преди малко се събудих от съвсем нетипична за мен вечерна дрямка....сега имам малко нещица за вършене



Да взема да се отчета и аз преди Гуш да е решила, че съм се удавила в кърма Laughing (между другото, като се прибрах, нахраних Косето и след това, ей така, без напрягане, изцедих още 300мл, направо ми беше стигнала до ушите вече Laughing )


алеле майкоооо, мандра Млякото на Приказната Фея  Laughing


ох изпростявам, простете, пък не е като да ме държат ракиите и куба-либрето от снощи
 

# 48
  • Мнения: 995
Добрахме се и ние до дома.
Искам пак на среща. Кога, казахте, ще е следващата  Whistling
Качих снимки.

Ава видя снимките на Маги, които правих днес и каза, че си избира тази вечер да сънува нея Laughing
Кременхен, ти прибра ли се?

# 49
  • Мнения: 449
Ехоо, тук съм, не съм заспала още  Mr. Green
Кате, радвам се, че сте пристигнали поживо-поздраво  Hug
И за снимките благодарим, големи сме убавици  Flutter
Ааа, не на мен, аз с кво съм заслужила - на Дианка и Мартеа ще благодариш за организацията и за идеята за заведение.
Нищо, Гуш, и на теб благодаря  Hug А на Мартеа и Дианка, бравос, вий бяхте просто перфектни  smile3501 Другият път пак вие ще избирате мястото, доверявам се напълно  Hug
Феъри, ти направо разби с млеконадой  Shocked Да не си случайно обърнала 1-2 бирички  Drunk
И аз си мисля за следващата среща вече  Whistling

# 50
  • Мнения: 3 818
Феъри, ти направо разби с млеконадой  Shocked Да не си случайно обърнала 1-2 бирички  Drunk

 hahaha

Като тръгнах за срещата и мъжът ми ми казва - и внимателно с пиенето. И добавя след секунда пауза - а, ама ти кърмиш, няма какво да те мисля, а въобще не отчете, че всъщност съм шофьор Joy

А снимката на Дианка ми създава усещането за дежа ву Laughing Hug

# 51
  • Мнения: 302
Хей хо, здравейте!
Да се отчета и аз най-после - беше много приятно, задушевно и вълнуващо! Ако продължим със срещите , ще бъде страхотно! Завиждам за продължението, може би следващия път и аз ....

Моите хора ме чакаха и Момчил ми се метна на врата - "Мамо, къде беше, ...."  Simple Smile

Феъри, няма да го мислим Косето  Wink

Мартеа, дано има резултат от жалбата, аман от простотии...

Отивам на разгледам снимките  ...пак Blush

# 52
  • Мнения: 472
Привет на всички!
Ами какво да кажа. Мнооооооооого сте готини всички. Трудно би повярвал някой, че могат да се съберат на едно място толкова лъчезарни и сговорчиви женки. Ама ей на може. На мен лично ми беше страшно интересно и забавно, но определено ми беше малко. Голямо евала на организаторките, на тези, които се юрнаха да пътуват, за да се видим и въобще на всички. Без да преувеличавам, ама вече ми липсвате. Дано наистина има възможност да се срещаме по-честичко. Качих и аз малко снимки в албума.
Феъри, много млекотворно сме ти повлияли  Heart Eyes
Кате, мойта щерка направо е влюбена в мъжо ти  Laughing. Като се прибрахме и разправя надълго и нашироко на баща си за него. Яде пак и тръгна да се оправя за спане. Мъж ми опулен я пита - лягаш ли си тате, а тя - ми да, бещах на Жоро  Laughing. Замечтано я попита - е, защо и на нас като ни обещаеш нещо, не го изпълняваш? А тя - ми назнам, ама на Жоро бещах  Laughing.
Много поздрави и целувки на всички  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 2 437
Пак да ви кажа, че сте страхотни дами  Heart Eyes

Любака на сутринта ме попита къде съм била Simple Smile Вечерта му е било мъчно за мен и е щял да се разплаче. Като му казвам на мъжа ми, че съм се превърнала в мебел от къщата той ми се смее. Ми, така, де... от няколко години кой каквото прави, където и да ходи, щом се прибере аз винаги съм там по всяко време  Laughing Отсъствието ми дори и за няколко часа си е събитие  Whistling

Павката заспа и се налага да ходя до мазето да паля парното, защото мъжа ми явно не се е справил тази сутрин и мръзнем у нас.
Целувки на всички  Hug

# 54
  • Мнения: 480
Oo, Дианка, и аз съм се чувствала  като мебел по едно време, особено преди да се върна на работа след майчинство  Laughing
Снощи моя мъж ме кани на 8-ми декември в едно заведение тук у наше село, собственичката ни поканила. Купонче щяло да има, не знам какво... Ама като му казах, че от това излизане вчера започва изваждането от моя страна, т.е. ходенето по банкети всеки петък до Коледа, той се позамисли секунда-две-три и вика "ми освен да й кажа, че ти си ангажирана нещо и няма да можем да идем". Обаче будната ми равноправна съвест тази сутрин реши да му предложа да иде без мен. Аз и без друго все го майтапосвам, че "неговата бедна фирма от един човек никви банкети не прави", ама той наистина завалията никъде не ходи без мен. Да го спонсорирам един банкет. Ще бъде много толерантно от моя страна мисля!?

Като каза парно - тия наште идиоти в градината не били оправили парното и днес децата пак са на студено. Сутринта се връщах до нас да взема на Наско една тънка блузка за отдолу и една жилетка. 15 градуса било, егати! Насметох я една, дето ми вика "ми проблема е решен, щото сме поръчали частта и днес трябва да дойде от София". Казвам "за мен проблема не е решен щом децата стоят на студено!". В петък нямаха парно, но до предния ден е имало и не е било толкова студено. А сега представете си събота и неделя нищо не е работило в тази сграда.... Луда работа. Мислех в петък да звъня някъде - в ХЕИ ли, де да знам къде, да им направят проверка. Но те кой знае кога ще сколасат да дойдат. Дотогава може и да оправят парното. Та така

# 55
  • Мнения: 1 101
Ей, много сте готини всички на снимките. Личи си, че е било страхотно  Hug

# 56
  • Мнения: 216
Ето малко снимки, правени с телефон.
Гуш, паролка, pls. Не мога да видя компроматите Sad

Девойки, мнооого съм доволна от срещата - навън без деца от  Thinking доста време, при това с приятна компания... Благодарско на организаторите!!!!!
Кога казахте, че е следващата сбирка ? Embarassed

# 57
  • Мнения: 829
Отсъствието ми дори и за няколко часа си е събитие  Whistling
въх, и аз така  Sad Затова ми беше толкова приятно на срещата и голям срам  Embarassed, пак първа си тръгнах, вкъщи ме чакаха с нетърпение (а съпружето - едва оцелял след стерео атака с рев и недоспал от миналата нощ). Но на вас, купонджийки, браво за продължението!  Grinning

Но много ми беше приятно с вас, компанията и мястото бяха супер, поговорихме си добре, запознах се със супер майчета  Hug С други думи, искам пак!  Heart Eyes

п.с. Марти от днeс е пак на градина след повече от двуседмично отсъствие. От вечерта се пазареше да не ходи, днес се потръшка, но там на място е било добре. Дано денят му е хубав, че утре да отиде с желание  Praynig

Августа, купих клеевата тинктура и вече давам, благодаря още веднъж за споделената информация! Дано сме здрави!

# 58
  • София
  • Мнения: 2 437
Мале, Биренка, ама как посред зима ще ги държат без отопление  Rolling Eyes Добре си й го казала на госпожата. У нас сме с изолация и алум.дограма, и пак изстива къщата за няколко часа, а си представям какво е там, където няма такива екстри.
Дано не ти се разболее детенцето.

Малейна, първа си тръгна, но дойде в 17ч на среща, так че добре се отчете  Hug

Ей, ама много готино си изкарахме, още го мисля  Whistling

ПП. Сиска и теб ще те зърна, ако свекито се навие на 26 и 27 да гледа децата. Ще идваме във Враца на концерт   Whistling

# 59
  • Мнения: 449
Здравейте, момичета  Hug
Снощи си легнах къде 11, ама и сутринта в толкова станах  Embarassed
Майтапя се, бе  Wink Ама че заведохме малкия в 10 на градина си е факт  Mr. Green
Малейна, аз мисля, че добре се отчете  Grinning Другият път повече  Heart Eyes
За клеевата тинктура-добре се комбинира с витамини, примерно Саностол и/или Есберитокс, аз поне така я давах навремето - 15 дни по 3-4 капки(за Марти)+ 5 мл. витамини и 15 капки Есберитокс сутрин. После почивка 15 дни после пак и така три месеца. Някои доктори даже препоръчват схема по 10 дни в месеца за 3 месеца  Peace
Биренка, ама как може такива работи-студена градина   Rolling Eyes Бреее, не ги е срам значи  Crossing Arms
Благодаря на всички момичета, които се постараха да отразят със снимков материал срещата  Hug
Адри, и на мен вече ми липсва вашата компания, ама кво да прая-освен да задуша Биренката някоя вечер на гости, че само тя ми е наблизо  Mr. Green Вие поне сте повече-можете да направите една междинна (само да не ви подушим, че да се изсипем пак  Wink)
Убедена съм, че това беше само началото, нищо не е трудно когато има желание  Hug
Като тръгнах за срещата и мъжът ми ми казва - и внимателно с пиенето. И добавя след секунда пауза - а, ама ти кърмиш, няма какво да те мисля, а въобще не отчете, че всъщност съм шофьор Joy

Вие въобще сте големи терци  Laughing
Дианка, и тука те чакаме, нали не си забравила  Heart Eyes
Кога казахте, че е следващата сбирка ? Embarassed
Скоро ще е, рожбе  Grinning Аз мисля още тази седмица да купувам вече тоалета, само чакам някой да свирне сбор и съм там  Party


Общи условия

Активация на акаунт