Любовните истории винаги свършват

  • 6 174
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени
Аз не съм била сама, той беше сам, без постоянна приятелка или нещо по-дълбоко от връзки за една вечер.
Няма никаква ревност, всичко друго може, но не изпитвам и капка ревност.
Не разбирам тогава къде е драмата.

# 16
  • Мнения: 937
След и-мейла че се радва че те познава и си част от живота му - защо пък да не иска да ти каже че, точно ти си жената за него, че точно сега е осъзнал това и иска да ти го каже....

# 17
  • Мнения: 400
Е,защо ти е гадно сега,щом не го ревнуваш?Нали ти си предложила да останете приятели?Вероятно те приема наистина като такава.
А какви ти бяха очакванията преди години?

# 18
Всъщност той ми написа в прав ред в първото писмо, че ме обича. Не знам защо. И тъй като не знаех, нито какво да отговоря, нито какво значи това всъщност. Не му отговорих нищо. Сигурно е чакал някакъв отговор, може и вече да е бил решил. Писмото го получих в петък, второто във вторник.
Не ми се иска да анализирам, както е написано по-горе само ще се побъркам още повече.
Не знам въобще на него какво му е, не искам и да питам.
Но е толкова трудно....
Никакви драми няма естествено, поне не в глобален мащаб. Само ми е болно за човека.
И нуждата да споделя с някого.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Може би с него трябваше да споделиш. Не мога да разбера ти наясно ли си с чувствата си. Както и той с неговите.

# 20
  • Мнения: 1 243
Понякога си мисля, че имаме "страшната" дарба сами да си затормозяваме живота.  ooooh!
Имам въпроси: ти щастлива ли си била със съпруга си, след като толкова много си го обичала този М, защо не сте се борили за общо бъдеще, (наистина ми е странно някой като каже - заради детето...ако мама и татко не се обичат, какъв е смисъла?  Tired) От какво се е уплашил младежа, защо се страхуваш сега да му напишеш истинските си усещания за нещата. Приятели 4 години - дрън-дрън...знаеш, че не е така! И това ви е била грешката - такива отношения или се прекратяват от раз, без "право на последни думи и срещи", или вечно ще те мъчат! Tired

# 21
Белучи, ама въобще не мога да го сравнявам с мъжа ми, най-малкото с него живея в една къща. Най-тъпото е, че са едно към едно по характер, единственото което ги различава е физиката, различни са като деня и ноща.
И кой е казал, че не обичам мъжа ми?
Рени за неговите чувства не знам, не сме говорили, по принцип сме много близки, но винаги сме избягвали физическия контакт, по обясними причини. Винаги много съм се радвала, когато имаме среща....

# 22
  • Мнения: 385
Така е любовните истории винаги свършват, особено когато единият е семеен. И всеки продължава по своя си път. Затова, дори фалшиво да е напиши на човека това което иска да чуе и го пусни да си продължи живота. Може би той се е надявал да бъдете заедно някога, направил е последен опит да разбере има ли шансове за това и след твоето мълчание е разбрал, че няма как да бъде с теб.

# 23
  • Мнения: 2 448
Не лъжи, напиши му истината. Ще се почувстваш по добре.

# 24
 Написах му вече. Написах точно две изречения, сухи и 'приятелски'.
Благодаря на тези, които ме посъветваха ДА РЕЖА.

Пас, няма как да му напиша истината, искам този 'кошмар' по-бързо да свърши.
Чакам единствено да видя реакцията му и се моля също да е суха и лишена от тъпите сълзливи чувства.

Дано да ми олекне скоро.

# 25
  • на майната си
  • Мнения: 425
Само хипотеза - сценарий Simple Smile
Човека М има реална представа за нещата.
М среща жена на която държи, иска да ти каже без да те нарани, защото предполага за твоите чувства, усеща че се стараеш да го "преживееш" и иска да запази гордостта ти.
Като "добър" приятел метва едно "обичам те - ще останеш завинаги дрън-дрън", след което споделя за новата тръпка.
Струва ми се, че ти харесва да се чувстваш жертва.

# 26
Жертва на кого, на собствената ми глупост???

Сценарийте са 1ооо, и к'во? И да ги мисля и премислям си оставам в същото положение.
Огромна тъга

# 27
  • Мнения: 289
Пас, няма как да му напиша истината, искам този 'кошмар' по-бързо да свърши.
Чакам единствено да видя реакцията му и се моля също да е суха и лишена от тъпите сълзливи чувства.

Дано да ми олекне скоро.

Струва ми се, че няма да ти олекне  Rolling Eyes поне не докато възприемаш нещата така... молиш се реакцията му да е суха, но от това едва ли ще ти стане по-добре. Съгласна съм с pasinet - кажи му истината, чуй неговата истина, изяснете нещата, за да можете да приключите с тази история  Peace иначе винаги ще остава нещо, което да човърка..

# 28
  • на майната си
  • Мнения: 425
За глупост, не знам, не съм съдник. Но любовта е за да се изживее. За мен вариантите са два:

1. Изживяваш си тръпката и всеки от където е - това поддържане на "приятелски" отношения с човек, към който имаш чувства си е живо емоционално самоубийство.
2. Любовника ти се оказва "голямата" любоФ - взимате се и всички са щастливи.

Но 4 години мъки и терзания... някак преекспонирано ми се вижда.

# 29
  • Мнения: 2 448
Какво режеш, него няма нужда да го режеш, имаш нужда да режеш  теб. Казвайки истината, показвайки наяве своята уязвимост, само така можеш да преминеш през нея, колкото и да те заболи.


п.п.
Цитат
Но 4 години мъки и терзания... някак преекспонирано ми се вижда.
прекратени насила неизживени трепети, не 4 ами и 40 години могат да ти държат влага.

Общи условия

Активация на акаунт