Зимно яке за момиче

  • 5 103
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Търся хубаво зимно яке за момиченче на 7 год. и все не попадам на нищо подходящо. Тя си има кожухче, но не е подходящо като ходим на зимни кънки, на пързаляне с шейна и т.н. Помагайте ако сте виждали нещо хубаво. Става дума за София. Благодаря

# 1
  • Мнения: 12
в магазините Спорт мания има мн.хубави пухенки - и момичешки цветове - розови, сини. Аз миналата година купих на моята и съм много доволна, купих и също и пухен елек без ръкави. доколкото знам цените не са ги променяли - яке - 60лв елек - 30 лв. перат се в пералнята и нищо им няма.

# 2
  • Мнения: 52
Благодаря ти. Погледнах им сайта, но малко ме изненада. имаше само едно яке и то на цена от 210лв Shocked дано в магазините им да има по-голям избор и на по-нормални цени. Днес разгледах два детски магазина след работа и на въпроса ми за зимни якета и термо панталони ми отговориха - ама какви дебели панталони ние сме вече на пролетни неща. Бяха заринати с къси дънкови панталонки и тънки блузки  Shocked  Та ако на някой спешно му трябват летни неща ще му кажа къде има  Laughing

# 3
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
в магазините на DIAMOND.НИе от там купихме

# 4
  • Мнения: 367
Спортно яке намерихме в МОЛ-а на Стамболийски на 3-ти етаж,има един голям спортен магазин за 120 лв. Ползва ме го точно за кънки,а м/у другота къде ходите на кънки?/може и на лични/.А търсим все още водонепромокаем,но не много дебел панталон/да е по-скоро лек!/Ако срещнеш някъде пиши?!?!? Hug

# 5
  • Мнения: 562
В магазина на SLS на бул. "Черни връх" също има много хубави якета  Peace

# 6
  • Мнения: 52
Благодаря ви много момичета.  И аз разглеждах събота и неделя.
А на кънки ходим на Славия. Тази година още не сме открили сезона, но миналата бяхме редовни. Има си треньорки, плащаш си за някоя конкретно и тя си се занимава с децата. Приятно е защото има часове, които са определени само за деца т.е. не е обичайната лудница на свободната пързалка.
А за непромокаем панталон не съм гледала. Аз съм купила един, който е страшно удобен - от външната страна на крачола - от кръста до глезена има цип. И съотвенто е много удобен за обуване и събуване.

# 7
  • Мнения: 178
Аз търся яке на племенницата ми и харесах ето това http://www.kasidabg.com/news-products_id-8614.html, но за съжаление няма нейния номер. Иначе сме взимали на сина ми космонавт на същата марка и е страхотен.

# 8
  • Мнения: 367
Направо ме разби с този панталон CrazyКакво е това чудо?!?!От каква материя е ?

# 9
  • Мнения: 367
desiat,има много хубави якета в МОЛ-а ня Стамболийски,точно този тип и в Esprit ,и в Mothercare и в новия детски магазин горе до магазина на Mango.Ако имаш време поразгледай там Peace

# 10
  • Мнения: 52
Направо ме разби с този панталон CrazyКакво е това чудо?!?!От каква материя е ?

Ами най-обикновено шушляково панталонче. Просто от двете страни /външните/на крачето има по един цип от горе до долу. Много ми е удобно да и го обувам и събувам. Даже ако има друг панталон от долу пак е удобно. Само сваляш циповете и готово.  Grinning Но е по-дебел няма да ти свърши работа, ако искаш тънък шушляков панталон

# 11
  • Мнения: 68
ние първо и взехме на  Rucanor от магазина на Sport Mania в мола на Стамболийски, беше 50 лв., после харесах едно на Mariquita имаше си и ръкавички - 83 лв. /между другото имат страхотни якета  Peace/ и последното яке купих наскоро на Next - само, че не от БГ Embarassed . По-принцип гледах и много хубави в SLS на Черни връх в големия им магазин, на втория етаж на английската марка Regatta. Ще бъде идеално за пързалката, защото са направени за ски и от непромокаема материя, цената беше към 52-53 лв.

# 12
  • Мнения: 52
ние първо и взехме на  Rucanor от магазина на Sport Mania в мола на Стамболийски, беше 50 лв., после харесах едно на Mariquita имаше си и ръкавички - 83 лв. /между другото имат страхотни якета  Peace/ и последното яке купих наскоро на Next - само, че не от БГ Embarassed . По-принцип гледах и много хубави в SLS на Черни връх в големия им магазин, на втория етаж на английската марка Regatta. Ще бъде идеално за пързалката, защото са направени за ски и от непромокаема материя, цената беше към 52-53 лв.
Много ме заинтригува Ще разгледам непременно Благодаря ви на всички момичета Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 3 814
В момента има намаление във FOX -30%, има много хубави якета за около 55 лв.  Peace

# 14
  • Мнения: 7 723
В Овиезето в Сити Център София има доста хубави модели... Peace

Общи условия

Активация на акаунт