Бременност и шофиране

  • 9 119
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз шофирах до 7-мия месец, а после ми се наложи един път да карам, бях в края на 8-мия месец и  беше доста неудобно, защото коремът ми беше доста голям ...

Леко раждане!  Peace

# 16
  • Мнения: 788

Това за полицаите не знам дали е вярно, но когато бях в 7-ия месец, един 'кавалер' ми удари колата и когато дойдоха полицаите, въпреки корема ми ме провериха за алкохол - беше много атрактивно, даже зяпачи надойдоха.
Това направо ме срази, кви са тия полицаи, ама сигурно ще кажат, че са си вършили работата hahaha

Аз не съм била бременна, но една приятелка си шофираше до последно и ме успокои, ако и на мен се наложи, щото много обичам да си карам Simple Smile
Леко раждане и от мен Hug

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз карах до 7-мият месец.   Peace

# 18
  • Мнения: 2 521
Бях в осмия месец когато ми забрани гинеколожката да шофирам защото прокървих а бях на път и сама с колата  Tiredведнага и се обадих и обясних какво става,а тя ми каза веднага в болницата защото може да е започнало раждането ooooh!само аз си знам как се върнах екстремно и без да се прибирам в къщи а директно в болницата.След този случай мъжът ми ми скри ключовете от колата,защото и той доста се уплаши като му се обадих от болницата Shockedто и аз не бих тръгнала вече сама след страха който брах Naughty

# 19
  • Мнения: 822
Карах си без проблеми, въпреки кофти движението. Даже деня преди да родя, шофирах.
Колана го слагах, за моя безопасност, така - закопчавам колана, сядам и премятам само горната лента, за да може да ми е комфортно на корема.  Peace

# 20
  • Мнения: 288
Шофирах до последно и аз се притеснявах като теб но в крайна сметка бях зад волана до последният ден от бременността си.Моят съвет е ако се чувстваш добре прави го Peace

# 21
  • Мнения: 4 433
не пречи,стига да се чувстваш ОК.

# 22
  • Мнения: 753
И с двете бременности си шофирах до последно.Но се чувствах добре.Накрая корема ми беше огромен и почти легнала карах.А бебо много обичаше да "подритва" точно тогава - явно го притисках много.
Ако обаче на теб ти е некомфортно не шофирай.Важното е да ти е добре.

# 23
  • София
  • Мнения: 58
Карах до последно, ден преди да родя закарах колата да ми сменят зимни/летни гуми. Само да отбележа - "колата" ми е Тико, което друска като каручка, но не съм чувствала неудобство или нещо подобно.

# 24
  • Мнения: 4 371
Като се замисля май само зад волана не ми тежеше тумбака Thinking Карах до раждането.

# 25
  • Мнения: 349
И аз карах до последно  Peace

# 26
  • Мнения: 1 734
За сега се чувствам добре. В момента, в който ми натежи ще спра. Но на дълги разстояния гледам да не съм сама в колата

# 27
  • Мнения: 616
Все още шофирам и не ми пречи остават ми 6 дни до термина  Peace зависи как се чувстваш ти самата. До сега не съм имала пробелми с полицаите.

# 28
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз шофирах до последните дни преди раждането,доставяше ми удоволствие въпреки огромните ми габарити  Mr. Green.Според мен ако се чустваш добре няма проблем,но ако наистина ти е притеснено от тези стягания на корема както пишеш по-добре не го прави. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 184
Благодаря ви!   bouquet  bouquet  bouquet

Желая ви много много много мигове на радост!

Общи условия

Активация на акаунт