Стриите!!!

  • 3 498
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 562
Здравейте!

Казаха ми, че имало много теми за стрии, само че аз открих 2-3 (и то само едната пряко свързана с вече появили се стрии), а прерових половината теми в "Красива мама". Писах в едната, но нещо не виждам интерес, така че си позволих да пусна тази нова тема.
Моля да ми поделите, ако сте ползвали някаква козметика, КОЯТО ВИ Е ПОМОГНАЛА в решаването на този така добре познат на много от нас проблем. На 12-ти декември ще навърша 21 години и някак си още не съм на етап да се примиря със стриите. Имам и някои стари, но в последните 3 месеца от бременността ми те "плъзнаха" по целия ми корем и въпреки че съпругът ми ме успокоява, че и така си ме харесва, АЗ НЕ СЕ ХАРЕСВАМ ТАКА!  Sad
Вече дъщеричката ми е на почти 6 месеца, още е на кърмене (и не само де), така че ми трябва нещо безвредно и ефикасно. По време на бременността се мазах с Mustela, но мисля, че е нормално все пак да се появят, щом кожата ми го позволява. За съжаление се оказах несериозна, след като родих и вече се плаша, защото някои започват да остаряват и да стават бели.
Моля, ако някоя от вас ги е премахнала успешно по някакъв начин, да сподели.  Praynig А също да каже в какъв период ги е третирала (бременност, след раждане и т. н.), с каква продължителност и дали всички са заличени (или поне каква част) - стари и нови.
Извинявам се за дългото "излияние" и много моля за помощта ви.  Praynig Ще чакам отговор с нетърпение!  Praynig
Благодаря предварително!   bouquet

Поздрави и слънчеви усмивки:
мама Павлина

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 14:04 от Pavlina Nikolova

# 1
  • Мнения: 26
В една от предишните теми една дама каза ,че ако има лекар или лекарство срещу стрии ,те ще станат милярдери.
 Знам ,че за да има ефект лечението срещу тях трябва да е много скоро след появата им ,т.е. да са още лилави. Имам кремове, лазарно премахване и няколко вида пилинг. Потърси с гугъла и си намери специалист да ти даде съвет !
Успех от мен !

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 14:37 от Краси67

# 2
  • Мнения: 562
Краси67, благодаря много. Това за милиардерите май е вярно. Ще чакам още отговори. Предварително благодаря на всички. Надявам се все пак все още на конкретена козметика, която да помага ефикасно поне на новообразували се стрии. Който е ползвал някаква такава, която му е помогнала, отново горещо моля  Praynig да сподели.
Ако аз открия нещо, което да помогне на мен, също ще докладвам, за да обменяме опит и да си бъдем полезни така.

# 3
  • Мнения: 562
 Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 4
  • Мнения: 562
Хайде - знам, че темата сигурно ви е омръзнала, но аз, както се вижда, съм нова и тепърва се сблъсквам сериозно с този проблем, защото със старите от пубертета се бях примирила, но тези по корема са просто ужасни. Макар че вече тази тема не ви е интересна, моля ви помогнете на новака!  Praynig

# 5
  • Мнения: 289
Няма да ги махнеш, просто с времето ще се примириш и ще свикнеш с мисълта, че ги имаш. И аз като теб изпаднах в ужас, когато се появиха по корема по време на бременността. Мазала съм какво ли не- и скъпа козметика, и масла, и по-евтина, няма смисъл. Сега, след като свалих 20 кг., още повече се появиха, но се примирих и спрях да мисля за това. Все пак се мажи с нещо, за да предотвратиш появата на нови.

# 6
  • Мнения: 562
Sad все пак благодаря за отговора
Надявах се, защото в стара тема бях прочела, че някои са ги махнали с коралова гъба и крем Гернетик ... Както и да е, сигурно човек се примирява, така както съм се примирила със старите ...   Sad
Все пак няма да се отказвам все още. Sad Око да види, ръка да пипне. Wink
Чакам още споделен опит. Аз също ще споделям, ако открия нещо, за да си помагаме взаимно.  Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 15:24 от Pavlina Nikolova

# 7
  • Мнения: 562
Хайде де, хора. Защо никой не пише? Само 2 отговора получих. Вярвам, че тамата наистина ви е до болка позната, но .... Вярвам също и че ви вълнува. Не знам и аз ... Знам, че вероятно ще са пари на вятъра, но май реших как да пробвам аз - сутрин и вечер натриване коралова гъба, последвано от мазане с крем Гернетик (само да видим кога ще имам пари за него); обед - един ден мазане с малото на Икаров против стрии, а на другия - имам останал от бременността крем Mustela (и така, докато свърщи кремът, а после ще видя).
Стискайте ми палци за упорство и постоянство. Ще споделям поетапно резултатите. А междувременно ви призовавам да пишете!
Може да включа и Контрактубекс, а докато се запася с Гернетик да редувам по някакъв начин другите продукти, които изброих и които са ми в наличност (само дето от тях знам, че няма да има ефект поне няколко месеца, аз не съм мазала толкова време редовно де и не съм наясно Simple Smile). И аз не знам ...

# 8
  • Мнения: 1 447
Да ти кажа,до сега не познавам жена ,която се е оттървала от тях.Може и да има,но както казах аз не познавам такава.
Когато бях бременна се мазах с този на Виши http://www.marvistore.com/images/action%20integrale%20vegetures.jpg
и не ми се появиха.На крема пишеше,че става и за вече появили се,но не давам гаранция.

# 9
  • Мнения: 562
Мерси. Чакам още мнения. Дано да се появи поне едно мамче, което да се е оттървало поне от част от новите стрии.  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 432
Щом кърмиш използвай крема на Галеник за бременни. Аз съм много доволна от него. Стриите не се заличиха разбира се / няма как да стане  Confused/, но станаха на мн тънки бели 4ертички от дебели ,лилави и гадни  ooooh!
Успех   bouquet

# 11
# 12
  • Мнения: 562
Никой ли не се интересува или не иска да ми помогне?  Praynig

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Чувала съм за един крем против белези "Контратубекс",че помагал донякъде.Струвал към 15лв.,ако искаш пробвай.

# 14
  • Мнения: 562
Благодаря още веднъж на всички, които са писали. Няма да се сърдя и ако някой друг, реши да го направи. Wink

Общи условия

Активация на акаунт