До ДЕКЕМВРИ време не остана вече- всеки ден се ражда сладко бебче

  • 16 860
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 326
Чаено момиче, и двете са червени ама едната е с бяло, а другата с черно  Grinning

# 16
  • Мнения: 342
Момичета, един въпрос  към, тези които вече си взеха направленията за хоспитализация - има ли там диагноза с която ви изпращат за хоспитализация? че днес взех моето и има само моите данни, и данните на лекаря, който ме изпраща.. и никаква диагноза.

Вени, на моето пише Z33 - състояние, присъщо на бременността.
Поли, стискам палци утре всичко да мине гладко и бързо да се възстановиш! newsm10  love001

# 17
  • Мнения: 46
Хайде, ново двайсе! Да не се ползват плетени елечета!!! За по принцип или за болницата, че не разбирам? Що за тъпотия? Аз си мисля, че няма нищо по-хубаво от това на бебчето да му в топло на гръбчето и на крачетата, а в магазините не виждам нищо подходящо, никакъв аналог на бабините плетени дрешки. Аз имам страхотни дрешки, баба ми ми ги изплете специално от хубаво прежди и хубави моделчета, мнооого на брой, да имам да сменям и им се радвам повече отколкото на всички купени боклуци.

# 18
  • Мнения: 252
Минавам само за записче!Йоанка темичката е срахотна,добре,че има още кой да реагира и да ги прави бързичко!    bouquet
Мене днес са ме налегнали едни контракции и само подпирам леглото.Ха да не ми излезе и на мен късмета.Ама не ми се вярва,просто не  чувствам ,че му е дошло времето. Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 149
Чаено момиче, и двете са червени ама едната е с бяло, а другата с черно  Grinning
Верно!
Значи гласувам за тази само с черно и червено! Peace

# 20
  • Мнения: 120
Здравейте, на мен малко ми е паднал корема, но искам да попитам , някой може ли да ми каже какво е усещането когато получаваш разкритие? Имам някакви странни болки в ханша, особенно от едната страна.

# 21
  • Мнения: 688
Честити нови бебчета Александър и Християн!
Вчера в Шейново пак ми скъсаха нервите... исках да се тествам за алергии и онази акушерка от ЖК с обратната захапка (горката, толкова е некомпетентна) ме накара да чакам 2-3 часа и накрая така и не ми уреди среща с анестезиолога. Чудя се толкова време къде да ходя в този кучи студ и накрая бях бясна  #2gunfire
Някой правил ли си е тест в Шейново и как става по принцип това, сам ли трябва да се обаждаш на анестезиолога и да му се молиш да те тества ?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 326
rumyana_pld, и моята баба е изплела доста сладки неща от мекичка прежда, не косместа. И ми е голяма чуденка дето ни го изтърси вчера акушерката на лекцията и ме е яд, че забравих да я питам като свърши. Та за това ако някой с опит може да каже.
Чаено момиче, мерси Hug

# 23
  • Мнения: 20
Ехо мами е сега Шушинка ми прати смсче.Малкия Владимир( да му сложим име ако още си няма на 1 стр.) кара по изявена жълтеница ,храненето било по трудничко но поне са си в къщи.Скоро ще пише в форума,поздрави на всички.
 Шушинка стискам палци бебчо по бързо да се оправя  Hug и да ни покажеш първата му фото сесия  Hug

# 24
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА  ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,а днес няма ли да имаме бебче

# 25
  • Мнения: 46
Bubabo, въобще не смятам да ги слушам тези "модерни" съвети. Даже за изписването имам страхотна плетена пелена, защото се предполага, че ще е студ, но разбира се тя ще е върху една по тънка и мекичка пелена и става хем много красиво, защото на тази отдолу ще и се подават само като ревер едни къдрички, хем много топло заради тази плетената.

За количката, почти няма разлика, така че по-добре си вземи тази в черното, според мен, да не се цапа толкова лесно.

# 26
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ехооо, имаме си датичка. Запишете ме на 05.12  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 20
бубабо и аз съм за черно с червено, по стилна изглежда  Wink

# 28
И ние сме с датичка за секцио - 1 декември. Късмет на всички мами!

# 29
  • Мнения: 12
и аз съм за черно с червено

Общи условия

Активация на акаунт