Дразнят ли Ви съпрузите?

  • 4 367
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 59
Дразни ме само когато се паркира пред телевизора и се застои повечко.Иначе май аз повече го дразня ама нарочно. Mr. Green

# 47
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
ми разбира се,че ме дразни Mr. GreenКогато се прави на много важен,или когато започне с онова ужасно мъжко отношение-донеси ми това ,донеси ми онова и то да ме разкарва през 2 минути.... #2gunfire

# 48
  • Мнения: 1 168
Ми дразни ме, да!
Аз съм избухлива, той - два пъти, а освен това е и адски нетактичен и ето го "спора" е готов /да не кажа скандала/.
А, да, както всички мъже и той естествено е велик!!!

# 49
  • Мнения: 474
Кажете ми Моля Ви дразнят ли Ви вашите мъже и за какво точно?
Или само моя хубавец е такъв дразнител.
Имам странното усещане,че нарочно се заяжда с мен за най различни неща.
Непрекъснато нещо не му е наред и все мен изкарва виновна.
Днес се опитах да поговоря с него,ат той започна да си свирка,абе пълно неуважение,а после като се завихри скандала пак аз не го считам за човек и не го отценям,а той мен ме обожава едва ли не и всичко прави от любов.
Споделете... newsm78
На моменти сме абсолютно същите..... но ние все си се хапем за  нещо....  Tired Laughing

# 50
  • Мнения: 312
Дразни ме понякога, но предпочитам да премълча и така си вървят нещата по вода, защото са дреболии дразнещите неща.

# 51
  • Мнения: 112
   Дразни ме, доста, но то като се замисля и аз го дразня...няма начин.Без това не може, пък и екшън ако няма за къде сме Joy

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
   Дразни ме, доста, но то като се замисля и аз го дразня...няма начин.
И при нас е така... май доста сме изнервени от ежедневието.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 735
И все пак не отговори- откога живеете заедно?Има двойки,които просто им трябва време да свикнат да живеят заедно,пък и на мъжете появата на бебето и мисълта колко неща ще се променят също им действа не чак толкова положително.А и ти не анализирай всяко нещо с часове.Мисли за появата на бебето  smile3522и колко щастливи мигове ти предстоят!И че точно това е мъжа,който ще е баща на детето ти и бъди по-милостива към него.

# 54
  • Мнения: 2 035
И ние си имаме моменти в които не можем да се изтърпим  box но слава на бога отминават бързо   Party

# 55
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
На моменти не мога да го понасям, това са моменти в които и себе си не понасям.

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много ме дразни. Дори в момента- заиграл се е на шах в мрежата и знае, че го чакам за да излизаме, но продължава да го прави. Като започна да му давам зор, той пък се дразни, че го разсейвам Twisted Evil
Непрекъсно се дразним!

# 57
  • Мнения: 641
Ето ме и мен.Да Ви се похваля:Сега сме в застой и много се обичаме вече няколко дни.Чувствам се спокойна и много по добре.

# 58
  • Мнения: 474
Ама ти недей сега да отчиташ по ден и час днес дали  сте се скарали или не..... пиша го, защото в началото на нашата връзка с Мишето  Mr. Green и аз така правех.... толкова много  отбелязвах, че не се карама....та като се надигне някой скандал...стой та гледай  Whistling ooooh!
Не приемай думите ми като критика  Hug да продължавате в същия дух и да се разбирате повече и повече...

# 59
  • Мнения: 641
Аз това го написах не за да се отчитам,а да споделя,че се радвам и се надявам да сме така по дълго време и по рядко да се караме.И защото се чувствам добре.

Общи условия

Активация на акаунт