Световната финансова криза

  • 1 395
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Аз съм мощен билдър и ви питам вас, жените, дали мислите, че цените на хранителните добавки ще скочат заради световната криза или пък ще паднат може би. Бебешките храни са хранителни добавки, протеините и аминокиселините - също. Концептуално няма никаква разлика между бебешките храни и анимъл пака тоест моята приятелка сега е бременна и мисля да инвестирам в детето си чрез по-елитарни храни като мега стерол комплекса например.

# 1
  • Мнения: 25 589
Оооо, добре дошъл отново!   bouquet
Как е малкият Александърчо, радва ли се, че ще става батко?  Hug

# 2
Оооо, добре дошъл отново!   bouquet
Как е малкият Александърчо, радва ли се, че ще става батко?  Hug

Казвам се Галин Калчев и никак не съм малък. Ако искаш да си пишеш с приятелката ми ще ти дам джиесема и защото тя не може да работи на компютър, а може да пуска смси в Биг Брадър. Странно.

# 3
  • Мнения: 1 813
Чудя се дали да се доверя на Как`Сийка, все пак взе приза за проницателност. 

# 4
  • Мнения: 592
Това "БИЛДЪР" какво ще рече? Строиш ли, билбордове ли правиш?
Брат - ориентирай се първо в обстановката / помощ от приятел http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351908.0 / и тогава пиши за инфрачервените синусоиди по време на големия взрив и тяхното влияние на макродескриптивната геометрия!
Ако ще инвестираш в детето си, което не е родено - ше сбъркаш. То само ще ти каже като му доде времето!

# 5
  • Мнения: 25 589

Казвам се Галин Калчев и никак не съм малък.

Мммм, да предположа ли? 11 см?  Flutter

# 6
Това "БИЛДЪР" какво ще рече? Строиш ли, билбордове ли правиш?
Брат - ориентирай се първо в обстановката / помощ от приятел http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351908.0 / и тогава пиши за инфрачервените синусоиди по време на големия взрив и тяхното влияние на макродескриптивната геометрия!
Ако ще инвестираш в детето си, което не е родено - ше сбъркаш. То само ще ти каже като му доде времето!

Много злоба струи от теб, гражданино. Нима те смущава мега мощната ми снимка?

# 7
  • Мнения: 497
И аз съм зле-не знам какво е "билдър". А под елитарна храна какво се има предвид - че детето ще яде склуптори и картини или  цялото елитарно изкуство наведнаж ще налапа (сори, просто само с изкуство свързвам прилагателното елитарен).
Що се правиш на интересен, бе човек. Можеше малко повече да се постараеш.

# 8
И аз съм зле-не знам какво е "билдър". А под елитарна храна какво се има предвид - че детето ще яде склуптори и картини или  цялото елитарно изкуство наведнаж ще налапа (сори, просто само с изкуство свързвам прилагателното елитарен).
Що се правиш на интересен, бе човек. Можеше малко повече да се постараеш.

Хаха, с това последното звучиш като жена ми. Твоя мъж старае ли се с теб?! Около не, нали?

# 9
  • Мнения: 497
Абе от мъжа ми не се оплаквам (чук-чук- за всеки случай, но и буквално), хи-хи.
Сега, като видях поста ти и в друга тема, си мисля, че си клонинг на Марадона-Сели - Мели, предишните ти образи не съм проследявала. Ако е така, прости ми, защото като Марадона и Сели ми беше симпатичен и изхождайки от тези образи подразбирам контекста на темата.
Ако съм се объркала - не ми прощавай......, щото не разбирам не само думата билдър, но и кон... и подтекста на темата, чийто автор си.

# 10
Билдър значи бодибилдър. Тоест културист. Това е - нищо повече. Не знам за какъв марадона става дума, ще ти кажа само, че като играч и смъркач е неповторим.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз мисля да се доверя на Сийчето. Умничка е тя и проницателна.

За кризата - много модерно стана всички да се извиняват с нея.

# 12
  • Мнения: 25 589
Измествате темата, драги.  Laughing
Човекът явно сериозно се е загрижил как ще се отрази кризата на цените на зоба.
На твое място, бих се запасила добре, баце. Виждаш как е, не инвестираш ли в детето си и мускулите му отсега, забрави на стари години да се изчегърта от компа и да ти смени памперса, без да си потроши хилките.  Confused

# 13
  • Мнения: 5 370
Аз съм мощен билдър и ви питам вас, жените, дали мислите, че цените на хранителните добавки ще скочат заради световната криза или пък ще паднат може би. Бебешките храни са хранителни добавки, протеините и аминокиселините - също. Концептуално няма никаква разлика между бебешките храни и анимъл пака тоест моята приятелка сега е бременна и мисля да инвестирам в детето си чрез по-елитарни храни като мега стерол комплекса например.
ХА добре дошъъъъл, и честит рожден дееен. Че ти си бил почти наборче.  bouquet
Мене повече ме интересуват цените на парцалките в МОЛ-а как ще се движат? Дай прогноза?
Сваровски дали ше държат все такива високи цени? Или да мина на Шопар?

# 14
  • Мнения: 2 196
Како, хвърли един боб, успокой човека. Grinning

# 15
  • Мнения: 3 405
Току що удариха един Бенц, твоя ли е, Конане  Grinning

# 16
Аз съм мощен билдър и ви питам вас, жените, дали мислите, че цените на хранителните добавки ще скочат заради световната криза или пък ще паднат може би. Бебешките храни са хранителни добавки, протеините и аминокиселините - също. Концептуално няма никаква разлика между бебешките храни и анимъл пака тоест моята приятелка сега е бременна и мисля да инвестирам в детето си чрез по-елитарни храни като мега стерол комплекса например.
ХА добре дошъъъъл, и честит рожден дееен. Че ти си бил почти наборче.  bouquet
Мене повече ме интересуват цените на парцалките в МОЛ-а как ще се движат? Дай прогноза?
Сваровски дали ше държат все такива високи цени? Или да мина на Шопар?

Не знам дали знаеш, но цените на Сваровски нямат мега мощта на Шопар. 200 лева за герданче цена ли му викаш?! Та това са 2-3 кофи протеин.

# 17
Току що удариха един Бенц, твоя ли е, Конане  Grinning

Карам Лексус Хибрид защото ми пука за природата.

# 18
  • Мнения: 5 370

Не знам дали знаеш, но цените на Сваровски нямат мега мощта на Шопар. 200 лева за герданче цена ли му викаш?! Та това са 2-3 кофи протеин.
Mr. Green Mr. Green
Невероятен си, добре дошъл пак.

# 19
  • Мнения: 592
Брат, като ти пука за природата - мислил ли си тия акумулатори от Лексуса после дали се рециклират?

# 20
  • Мнения: 2 196
Конан, ти ли си на аватара?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Еххх, проблясват звезди.
Загасват.

Общи условия

Активация на акаунт