търся книга за отглеждане на детето

  • 9 135
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Търся да си изтегля някаква книга за отглеждане на детето,но не намирам нищо в интернет.Някой може ли да помогне

# 1
  • Мнения: 209
за теглене от интернет не мога да ти кажа, но ще ти дам няколко заглавия от които аз съм много доволна, а и не са скъпи - има ги навсякъде: Моето бебе от 1 до 3 годинки на Ан Бакюс, Грижи за бебето и детето от д-р Бенджамин Спок и д-р Майкъл Б. Ротънбърг и още една: Детска кухня - Как да храним детето от 1 ден до 6 годинки на издателство Слънце.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Виж в Читанка - http://www.chitanka.info:82/lib/title
Там има доста книги.

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Д-р Спок, но не знам дали може да се изтегли от нета.

# 4
  • Мнения: 454
Здравей! Виждам, че ти вече си съвсем на финала. Не знам откъде можеш да изтеглиш подобно четиво, но от моя опит мога да ти кажа, че когато бебо се роди няма да имаш много време за четене. Сигурна съм, че ще се справиш и без книга, но когато имаш някакъв проблем винаги можеш да потърсиш отговор във форума. Желая ти леко раждане и прекрасно, здраво бебе.

# 5
  • Мнения: 174
Аз бях намерила Д-р Спок в Интернет на български преди няколко месеца, но трябва да се разровиш. Нямам много време сега, за да го потърся и да ти дам адреса.

# 6
  • Мнения: 434
Ако искаш дай мейл( може и на лични)и ще ти пратя книгата на д-р Спок, защото не помня вече от къде съм я теглила.


http://www.booksbg.org/component/option,com_remository/Itemid,0/ … c,fileinfo/id,52/

Тук я открих, но трябва да се регистрираш за да я изтеглиш.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 11:18 от desyta

# 7
  • Мнения: 38
благодаря на всички ви

# 8
Ух, мамета, много ме успокоихте Simple Smile!
Когато разбраха моите родители, че съм бременна, майка ми веднага извади от библиотеката и ми даде книжката на д-р Спок.  След време споделих с една мама (настояща, аз съм все още бъдеща) и тя направо ме направи на нищо - почти ми забрани да чета от нея  Shocked!
Аз пък си я изчетох почти цялата и адски ми харесва - сега виждам, че и много от вас се съветват с нея  smile3529!

# 9
  • Мнения: 1 900
Не се ограничавай с една книга. Има много различни издания като от всяко може да научиш по нещо полезно. Peace

# 10
  • Мнения: 512
"Моето бебе от 1 до 3 годинки" на Ан Бакюс.  smile3529

# 11
  • Мнения: 4 013
Аз също имам една тухла вкъщи - Развитие на бебето месец по месец, почти чисто нова е. Много рядко е отварям.

Но на въпроса ти- Изкуството да бъдеш родител е книга с много интересни възгледи

Успех

# 12
  • Мнения: 1 103
Не се ограничавай с една книга. Има много различни издания като от всяко може да научиш по нещо полезно. Peace
Браво ами точно така де .

# 13
  • Мнения: 4 555
Здравей! Виждам, че ти вече си съвсем на финала. Не знам откъде можеш да изтеглиш подобно четиво, но от моя опит мога да ти кажа, че когато бебо се роди няма да имаш много време за четене. Сигурна съм, че ще се справиш и без книга, но когато имаш някакъв проблем винаги можеш да потърсиш отговор във форума. Желая ти леко раждане и прекрасно, здраво бебе.

Aaa, този съвет не ми харесва  Naughty
Точно затова форумът е пълен с едни и същи повтарящи се по милион пъти теми, защото всеки разчита, че няма смисъл да чете книги, а най-добре като му дойде проблемът до главата, да пита във форума Stop

Да си родител не е проста работа, грешки много лесно се допускат и да се информира човек е най-доброто, което може да направи. Ние все пак не сме животни и инстинктните ни просто не са достатъчни.


По темата, препоръчвам Изкуството да бъдеш родител и Какво те чака през първата година.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт