В ада или в рая?

  • 2 979
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Безгрешна съм - отивам в рая, ама след постинга на Вълка се чудя дали да не почна да греша Twisted Evil

И скромна Simple Smile
И аз така си мисля за себе си  Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 957
Имам малки уши. Оня ден ми казаха, че туй било белег за ниско еволюционно равнище! Демек - още много животи ме чакат тук, където сме. Иначе, според правилата на св. Петър, май съм за там, дето е много горещо! Ама това сигурно е заради ниското ми еволюционно равнище! Затуй и аз си чакам предимно дядо Коледа!

# 17
  • Мнения: 13 512
В Рая, естествено. Изкупила съм си греховете и там ми е мястото!

# 18
  • Мнения: 260
в ада естественно Joy

# 19
  • Мнения: 9 814
Атеист съм.
Но все пак мисля, че съм за ада.

# 20
  • Мнения: 227
Имам малки уши. Оня ден ми казаха, че туй било белег за ниско еволюционно равнище! Демек - още много животи ме чакат тук, където сме.

А, хубаво! Значи ние с пеленгаторите направо по чифт крила получаваме, нали?  Grinning

Да се запиша ли с леко заострени уши в горния им край...Накъде ще ме насочите? Confused

# 21
  • Мнения: 4 585
Да се запиша ли с леко заострени уши в горния им край...Накъде ще ме насочите? Confused
При елфите.

# 22
  • Мнения: 17 546
В ада, никакво съмнение (че и 13-та в анкетата Mr. Green )! Адска съм аз и в ада ми е мястото. Blush Blush
Обаче в католицизма като идеш и си признаеш всичко на свещеника в изповедалнята, ставаш на мига чист като бебе(нали така беше?). Излиза, че много е лесно да ти бъдат простени греховете. Покайваш се и готово. Затова като стигна до прага да прекрача в ада или в рая, ще побързам да се покая, иначе ще вра за вечни времена...

# 23
  • Мнения: 337
За РД ще си купя малко индулгенции, ако не свършат работа следва кратък престой в чистилището и после праааво в Рая  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 1 554
в Рая при тати Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 454
Аз май още не съм се покаяла както трябва...принципно съжалявам, но...не съм сигурна дали няма пак да постъпя кофти начина , ако ми се отдаде възможност...
В крайна сметка сигурна съм, че Бог ме обича и ще отида в Рая  Hug

# 26
  • Мнения: 335
... Обаче в католицизма като идеш и си признаеш всичко на свещеника в изповедалнята, ставаш на мига чист като бебе(нали така беше?)...

И в православното християнство има изповед и пречистване.

# 27
  • Мнения: 17 546
... Обаче в католицизма като идеш и си признаеш всичко на свещеника в изповедалнята, ставаш на мига чист като бебе(нали така беше?)...
И в православното християнство има изповед и пречистване.
Е, значи проблемът ми  решен, да не се притеснявам. Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 957
Да се запиша ли с леко заострени уши в горния им край...Накъде ще ме насочите? Confused
При елфите.
Изпревариха ме! Елф - 100%! Рай не ти трябва!

# 29
  • Мнения: 2 448
Борка, пусна мухата и изчезна.  Rolling Eyes Кажи защо такива мисли са те налегнали, да не си получил някое известие на сън?

Общи условия

Активация на акаунт