Коремчетата проличават вече в очакване на ЮНСКОТО човече! Тема№8

  • 13 121
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Благодаря Simple Smile

# 31
  • На високо
  • Мнения: 824
Здравейте, мами! Привет на новодошлите   bouquet !
Няма с какво да се похваля, прегледът ми е чак на 3.12. Гледам да ходя на 2 седмици на ехограф, на месец ми се струва твърде рядко. Все пак при тази бременност съм по "умерена". При предишната се е случвало да ходя и 2 пъти седмично. Паниката бе голяма, а и май проблеми имах повечко. Засега поне съм добре. Дано и на прегледа се подтвърди  Praynig. Тогава ще видя и какво става с кистата, която си "отглеждам", съвместно с бебчо. Надявам се да намалява, че за операция не ми се мисли... Sad Майчетата от Бургас информирам, че на консултации по ЗК ходя при д-р Мърмърова. Вече 2  пъти посещавам и д-р Ризова, когато реша да чуя и друго мнение. Нямам оплаквания. Не съм решила още къде ще раждам. И предният път се колебаех между Сливен и Варна, но понеже беше януари не се престраших да напусна Бургас. Важното бе, че всичко мина добре. Както казва Франческа, няма ли проблеми може да се роди къде ли не, та дори и в Бургас   Wink Но сериозно, аз наистина имам добри спомени от предишното си раждане, особено като минаха почти 2 години. Относно болницата във Ветрен четох, че ще е готова до началото на лятото, може би юнските бъдещи мами ще имат честта да са първи  Mr. Green !

# 32
  • София
  • Мнения: 539
Ами аз понеже съм си дебеличка, на мен ще ми проличи чак в 6-ия месец Joy

# 33
  • Мнения: 165
Добре дошли на новите Юнки!

( Майчетата от Бургас информирам, че на консултации по ЗК ходя при д-р Мърмърова. Вече 2  пъти посещавам и д-р Ризова, когато реша да чуя и друго мнение. 
Ха и аз се записах при д-р Мърмърова - доволна съм от отношението, освен това е добър лекар - аз съм на преглед чак на 09.12.

# 34
  • Мнения: 1 425
 Франческа, благодаря за хубавата тема   bouquet

Добре дошли на новите майчета!


На мен корема още не ми личи, поне аз не виждам промяна  Thinking.


# 35
  • Мнения: 247
За Ризова мога да кажа ,че много мои познати не са доволни от нея защото не пуска всички изследвания ,не обяснява и претупва,но в родилна зала , нямала нищо общо с прегледите голямо внимание обръщала.За коремчето още не ми личи .

# 36
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
 smile3525 Здравейте и от мен.
Понеже това ми е първа бременност и си мислех по дати че терминът ми ще е на 26 май smile3506,но по ултразвук ми е на 10 юни.Та затова се местя при вас.
Относно коремчето-нямам голяма промяна,но едно лекичко подуване се забелязва  Simple Smile.
Ами аз също започнах да се мажа с крем и използвам на PALMER"S,който е с Extra Virgin Olive Oil и съм много доволна,но си мисля някой ако каже изпитани средства точно за бременни дали има ще съм благодарна.

# 37
  • Мнения: 255
Здравейте, момичета!
За коремчето да кажа-не бях сигурна в промяната, но след като се снимах с телефона останових, че определено ми личи. Разбира се не всеки се заглежда. Надявам се в бъдеще да ми личи, че съм бременна, а не само да изглеждам дебела  rotfImao
Аз днес си купих една книжка-за бъдещи мами. Добре изглежда, а аз доволно чета от нея  newsm03

# 38
  • Мнения: 255
Май скоро всички трябва да почнем да се мажем с кремчета против стрии. За мен поне е от значени...
Знае ли някой дали има проблем ако сутрин се мажеш с едно кремче, а вечер с друго? Мисля, че не трябва да е проблем  newsm78

# 39
  • Мнения: 199
Хей! Я да ви се скарам на всички болни! Вие защо не ходите на лекар?
Не, че имам голямо доверие на лекарите принципно, но като кажете, че сте бременни и поне някоя пръскалка за гърлото и някое безвредно сиропче за кашлица ще ви изпише - да се пресекат нещата отрано! А и най-вече болничен със сигурност ще ви даде на работещите - това е най-доброто лекарство в такава ранна фаза, да си полежиш в къщи!
Рецептата за кашлица я знам така - равни части мед, краве масло и ракия. Много помага наистина и даже е приятно на вкус.
Иначе чаят от босилек е най-доброто, но той не се препоръчва на бременни.

Относно коремчето и моето е малко, ама съм като преяла и понеже пуловерите ми не са широки се притеснявам че вече личи - още не съм казала на работа, чакам да почна 4 месец. Иначе след като си кажа и аз искам вече да ми личи, а не да изглеждам просто дебела Confused
Аз се мажа с чисто кокосово масло всяка вечер, и не само корема, а и гърдите. По-добре отрано, да не изпусна нещата, нека кожата да е хидратирана.

# 40
  • Мнения: 1 475
За мазането и аз се мажа, още от втората седмица в която разбрах, само вечер се мажа, гърдите засега с Мама Дона на Чико, а корема, дупето и краката  с бебешко олио на Джонсън, но смятам, от този месец да си купя Чико и за корем и дупе! Peace

Пък сега се залавям да направя коледната окраса в офиса, щото ако не съм аз никой няма да я направи, и да окрася елхичката!
 

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 16:08 от somebody

# 41
  • Мнения: 9 814
Аз съм си взела серията за бъдещи майки на Мустела.

# 42
  • София
  • Мнения: 588
Gydelichkova
Пощата ти е пълна и не мога да ти изпратя съобщение
И аз ползвам серията на Мустела

# 43
  • Мнения: 136
Здравейте от и мен днес. Да ви се похваля - днес се записах на ЖК в Майчин дом (ужасна мизерия е, още изтръпвам, като се сетя за кабинета) и пак ме гледаха на ехографа. Бебчо мърдаше и риташе, в чудесно състояние било. Лекарят и мед. сестрата много се радваха на снимката, защото била много чиста, сестрата дори каза, че рядко бебетата в тази г.с. се виждат толкова хубаво, "като по картинките" както каза тя.
Та много съм щастлива. След 2 седмици пак съм на преглед, защото тогава ще съм влезнала в 4-ти месец, този път на частно. Нямам търпение да дойде, защото ехографът там е по-добър и бебо се вижда още по-отблизо.
Вечер, като си лягам, винаги си гледам снимките от ехографа, на които бебето е вече с всичките си органи и чак тогава заспивам щастлива. Все по-силно чувство имам, че ще е момченце.
Аз се мажа с гел против стрии на Дева още от началото. В един сайт за бременни четох, че се препоръчва от рано да се почва с такива мазила...

# 44
  • Мнения: 136
viper, готово, освободих я.

Общи условия

Активация на акаунт