Коя марка шишета използвате?

  • 11 437
  • 184
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 335
Ползвах Чико и Авент.От Чико изобщо не сьм доволна и останахме само на Авент Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ползвах само Чико до преди няколко месеца.Сега сме на Авент.Наистина,на Чико кривото шише тече.На Авент май са по-добри. Peace

# 32
  • Мнения: 9 973
на камера

# 33
  • Мнения: 1 197
Единствени и само на чико ползвам.От други не иска да пие. Whistling

# 34
  • Мнения: 766
Тъй като моята не засука от гърпдата до края на втория месец, накупих още в началото сума шишенца. Имахме на B-Free, Avent, Chicco, Camera - пластмасови, Baby Nova и Camera - стъклени. Най ми харесва на мен Baby Nova, въпреки, че отначалото ползвах Авент и БиФрии, заради коликите уж. Сега оставих само стъклените и БиФрий (като му махнах вътрешните джаджи и купих един размер по-голям биберон) за водата.

# 35
# 36
  • Мнения: 814
Права си, че BFree трудно се мият  Confused, но ние искарахме само на тях, защото пък иначе са добро качество. Освен това ми бяха обяснили, че се казвали "B FRee" именно защото нямали вредни вещества в пластмасата. Ама дали е вярно - не знам... 

# 37
  • Австрия
  • Мнения: 143
Nuk Peace

# 38
  • Мнения: 84
Ползвам стъклените шишета на NUK със широкото гърло. Страхотни са и лесно се мият.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 339
Авент Peace

# 40
  • Мнения: 75
На Чико биберона е с много голяма дупка(0-4м-физиологично шише) и бебето се дави.От Авент съм много доволна и за мляко и за вода става и не тече.Ползвам  в момента Нук за водичка,но бибероните не са удобни и течат.Иначе за сокчета имам на Камера-много са удобни-имат си и цедка.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 433
На Нук-ползвала съм и стъклените на Чико, но с бибите на Нук, само тях искаха  и двамата. И на Б-фрее имах, но не ми бяха удобни, ползвах само докато имаха колики, но особен резултат не видях

# 42
  • Мнения: 240
Авент. Много съм доволна.

# 43
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ползвам Чико - доволна съм , Нук не поцела въобще , явно не и харесват , а Авент не съм взимала никога Peace

# 44
  • Мнения: 3 157
Авент и Нук,според мен също няма голямо значение какво ще е шишето-по-важен е биберона.Най-добри биберони за мен са Нук.Имаше сайт на Нук,но не мога да го открия-беше обяснено защо са най-добрите(ортодонтска форма-не се изкривява захапката,система за излизане на въздуха и разни такива).

Общи условия

Активация на акаунт