РУСЕнска зимна...

  • 18 927
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 317
За нашето Метро - с кошница или в кенгуру. Въпросът бил да не се вози в количката им детето. Не го проумявам аз това правило newsm78. Сега трябва да се чудя къде да си дяна детето, че да отида да видя за нещо интересно за коледа.

# 46
  • Мнения: 9 776
Въпросът бил да не се вози в количката им детето.

Ама нали като се сложи в кошница и пак го возим в количката? Както вече писах по-горе, в Плевенското така бяхме и затова се наложи да вземем втора количка. То ако трябва да носиш в едната ръка кошница и с другата да пазаруваш, малко сложно става. Пък и си тежи доста.

# 47
  • Мнения: 229
Искам да ви обърна внимание на една статия: http://www.ruseinfo.net/news_52708.html
Казва се че детската градина става 4.00лв/ден, а седмичните групи 5.00лв/ден  Shocked
Не знам колко семейства могат да си позволят  такива такси. Дайте да направим нещо  Naughty ИДЕИ ???

# 48
  • Мнения: 202
Това е нещо напълно безобразно  #2gunfire.Сега ще откажат децата и от градините.... Нека направим нещо, но какво??????????

# 49
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ужас  Rolling Eyes Така излиза, че за цял месец, плюс разните му прахове, салфетки и т.н., отива почти 100 лв. яслата/градината  Rolling Eyes Имам думи, но няма да ги кажа. Не е проблемът в самата такса, по-скоро в това, каква част от заплатата на родителите е...

# 50
  • Мнения: 2 732
Ужас  Rolling Eyes Така излиза, че за цял месец, плюс разните му прахове, салфетки и т.н., отива почти 100 лв. яслата/градината  Rolling Eyes Имам думи, но няма да ги кажа. Не е проблемът в самата такса, по-скоро в това, каква част от заплатата на родителите е...
Peace.
И аз съм на това мнение -не е много но на фона на заплатите са доста.Прието ли е вече или ще се обсъжда сега ,че не разбрах

# 51
  • Мнения: 202
Именно в това е проблема, наистина...И ако имаш още едно детенце, за какво да говорим просто.

# 52
  • Мнения: 5 391
Ако се подобри всичко-храна, условия, база-ок.
Ама едва ли ще стане.

# 53
  • Мнения: 14 133
Ужас  Rolling Eyes Така излиза, че за цял месец, плюс разните му прахове, салфетки и т.н., отива почти 100 лв. яслата/градината  Rolling Eyes Имам думи, но няма да ги кажа. Не е проблемът в самата такса, по-скоро в това, каква част от заплатата на родителите е...
Peace.
И аз съм на това мнение -не е много но на фона на заплатите са доста.Прието ли е вече или ще се обсъжда сега ,че не разбрах
Не е прието.Това е подготовка за предложение към бюджет 2009 на общината. Значи, предстои обсъждане, но кога  newsm78

# 54
  • Мнения: 229
Дано не го приемат, че направо............  #2gunfire

# 55
  • Мнения: 14 133
Дано не го приемат, че направо............  #2gunfire
На фона на отчайващото положение със заплатите в града ни, двойно увеличение, наистина не е никак малко.

# 56
  • Мнения: 123
Тия хора са луди , имам чувството че си правят постоянно експерименти с нас , колко можем да понесем  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 222
във Бряг пише че ще се обсъжда на заседанието на Общинския съвет на 18 -ти дек. Предлагам да отидем пред Общината и да крещим с колкото ни глас държи, един вид съботаж.....

# 58
  • Мнения: 229
Хайде де. Отдавна не е викано май  tantrum newsm66

# 59
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Здравейте, майчета!
Аз съм от Разград и в събота ще идвам във вашия град на покупки за Коледа. Моля да ми кажете къде има хубави детски магазини на нормални цени за детски играчки. Едното ми дете е на 1 година, а другото на 8.
Предварително ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт