Да благодарим за Коледните картички-2-ра тема

  • 24 438
  • 520
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Момичета, чакаме с нетърпение! Пиша аз също така - на 2-та езика - много е вълнуващо и интересно, а от декември - нататък ще ви изпратя - по различно време, картички в Мароко - но този път с някакви изгледи или занаяти от Мароко.      

# 16
  • Мнения: 952
Мили момичета, днес официално откривам сезонът на картичките у дома.

Пристигна първата картичка - мила  Astrea искрени благодарности   bouquet Заслужени комплименти и за щерката, много мило послание.  Hug

Тази вечер под звуците на коледни песни започнах с надписването на картичките. Първата партида се надявам да пратя в понеделник.

akhyal_katya или ако може Кате, кога пътуваш за Мароко? Питам за да знам къде да пратя картичката, че и ти като Вес си с два адреса.
Ах, като написах Мароко, много ми е любопитно всичко за страната. Не знам, но винаги е криела загадка и някакво очарование за мен.  Flutter

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 23:30 от Ralfieta

# 17
  • Мнения: 3 521
Вечерната сова ми донесе троен поздрав
Ани джи, половинка и близнаците, Astrea и детенце, Mentha и Ментов(бтв. Адаш е с мъжът на много добра моя приятелка също из вашият вилает) голями благодарности за страхотните пожелания и прекрасното изпълнение!  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 185
Аз май съм най-отзад по всички параграфи...нито съм пращала  Blush нито съм получила. Аз планирам да пращам в началото на декември  Peace

# 19
  • Мнения: 110
Момичета, ще бъда в Мароко след 05.12 и задълго  Praynig Praynig.

Предварително благодаря! За моето мароканско семейство е много интересно какво си пожелават хората, изненадата, както и откъде ще дойдат картички...  Laughing Heart Eyes    

# 20
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Кате, моята картичка може да пристигне в Мароко преди теб. Не е фатално, нали?

Clairette, гълъбите са ви бавни, полетът им дълъг... Иначе оставам с впечатления, че във вашата посока са пуснати няколко картички  Whistling

Сърфлайн, и твоето име е много популярно из нашия вилает  Grinning Означава  фурма - плодът и дървото  Wink

И аз вадя предимно сметки от пощенската си кутия  Laughing И подарък от банката - безплатно кафе във верига кафенета. Ще ми служи като утешителна награда, до следващата картичка  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 062
Днес е мой ред да се похваля с 2 smile3534

Ани Джи, Лолита  Hug
Страхотни картички, сега остава само да ги опазим от детенце Laughing, което стои, гледа и обмисля на какво да се качи, за да ги стигне Joy
Аз днес изпратих моите. В пощата бяха така  Shocked като ги извадих всички newsm62 Само 52 ( и на роднини и приятели в Бг ) newsm56. Та си слагах сама марките Simple Smile

# 22
  • Мнения: 789
Може ли да се включа и аз?Ще започвам разпращането обаче в началото на декември.

# 23
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мими, изпратих ти на лични (преварих Милен@!!!).
Надявам се, че и останалите са съгласни, а и нали има още хора, които не са започнали да изпращат (или пък са в процес  Grinning).

# 24
  • Мнения: 2 907
И аз да благодаря на Аниджи, Вес и Астреа   bouquet

Пуснах една партида днес, другата седмица - пак.
Не се отчайвайте - за всички ще има  Grinning

# 25
  • Мнения: 1 550
... (преварих Милен@!!!).
Mr. Green Hug

Не се отчайвайте - за всички ще има  Grinning
За някой дори и по две Crazy
Ребека от България съществува възможност да получиш две картички Mr. Green
Половинката искаше да помогне и разпечата адресите, но някои ги беше пропуснал. Та се наложи да надписвам пликове. Аз надписах твоя плик, а той е лепнал и адреса ти на друг плик ooooh!
Малкият пък искаше да слага картичките в пликовете и сред картичките до България може да се окаже, че една е ненадписана Embarassed Ако е така, дано се е случила на Ребека, че тя ще получи и без това две Grinning. Ако се е случила на някой друг, моля предварително за извинение. Пращам веднага друга Blush
Голям резил:crazy: Но за втората половинка от картичките не се предвижда колективната работа, че явно нещо не спори Crazy.

# 26
  • Мнения: 7 914
**mimi**
отварям за твоя адрес и гледам два нови Shocked
 май ще трябва по честичко да отварям адресите Joy

# 27
  • Мнения: 1 062
Ама да си казват! Аз вече нямам толкова време, така че ще чета само тук, в темата.
Сега погледнах. За мен е само 1 нов адрес, но май някои са изтрити Thinking Не бяха ли 2 страници?

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 20:30 от rkb

# 28
  • Мнения: 3 988
rkb, има 2 нови за мен (от 22 ноември и от днес) и са все още на 2 страници.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 062
При мен са 44 адреса на една страница Thinking Три пъти ги броих....

Общи условия

Активация на акаунт