Депресия!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1 632
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
glafira ама и аз ходя на работа и даже ако здравето и килограмите ми го позволяват ще продължавам до последно,но...............все пак ви благодаря, защото ме успокоихте че не само при мен се среща тази крайна промяна.а що се отнася до антидепресантите ще се въздържа за сега.не съм привърженик на лекарствата изобщо.избягвам ги - за сега успешно.

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
хормони мила,много е неприятно.Като родиш ще мине Hug
Peace И това ще минееееееееееееее !!!!!  Hug

# 17
  • Мнения: 822
хормони мила,много е неприятно.Като родиш ще мине Hug
Peace И това ще минееееееееееееее !!!!!  Hug
да ще мине Hug

# 18
  • Мнения: 9 429
Мила,аз съм в подобно на твоето положение,с разликата,че плача като малко дете.Вярно,на последък много ми се насъбра,но е нетипично за мен!  Naughty ooooh!

# 19
  • Мнения: 498
Хормони Peace

# 20
  • Мнения: 654
Всеки минава през този период, чакай да родиш да видиш- първата зима е най- тежка, майка ми щеше да ме води на психоаналитик.
Съветвам те да излизаш по- често, да се разхождаш и да се срещаш с проиятни за теб хора, да хапваш повече шокорад и... да чакаш да отмине. Помни,че те чака най- голямото щастие

# 21
  • Мнения: 4 433
Хормони вече са ти казали.
Успех Hug

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Всички бременни минават през такива състояния. Успех ти желая!  Hug

# 23
  • Мнения: 3 312
хормони  Wink  ще мине  Hug

# 24
  • Мнения: 2 447
Хормони,мила!Ще мине!

# 25
  • Мнения: 2 658
Ох, какво да кажа... Предродилна не zнам, ама СЛЕДродилната е ужас. Слава Богу, втория път е съвсееем друго. Та погледни от веселата страна, може би пък като те е хвнала сега, ще те пропусне после  Wink

# 26
  • Мнения: 1 219
хормони мила,много е неприятно.Като родиш ще мине Hug
Така е,но след като родиш пък идва следродилната депресия ooooh!Дано ти да си късметлийка и да те пропусне.Не се тревожи-всичко е временно и преминава от само себе си Peace

# 27
  • Мнения: 645
Всички бременни минават през такива състояния. Успех ти желая!  Hug
хормони но всичко ще отмине Peace

# 28
  • Мнения: 789
Започни да мислиш,че в момента ти се случва нещо много красиво,че нямаш причини за депресия,че трябва всъщност да си супер-щастлива.А хормоните нека си бушуват.
Лека бременност Peace!

# 29
  • Мнения: 143
малка ив, споко и аз съм същата - от няколко дни съм в много тъжно състояние. Докторът ми каза, да не излизам и аз през седмицата нямам и компютър(милото си го взима в петък-да мога поне уикенда да се поровя тук) и съм сама по цял ден ( отдавна не ходя на работа) и ....съм много зле...днес плаках от 4 часа до 7 часа...много зле...дано не вредя много на бебка...но не мога...а и милото ме остави днес и отиде на дискотека да вилнее с приятели и на мен ми е еднокофти....започнах да си предствям как всички в диското са слаби, хубави и усмихнати ...всичко обратно на мен , което съм сега...ама че съм сдухла....

Общи условия

Активация на акаунт