Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 9

  • 25 084
  • 342
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Благодаря за топлото посрещане
малко се притеснявам май съм хванала гъбички слагам от 2м. вагинално утрогестан дали от него стана или от ежедневните превръзки .Ако е така ще им станели на бебоците нещо.По късно ще звънна на доки понеже е още рано.

# 16
  • Мнения: 1 290
на мен ми изписаха 3 глобули-гино дактарин-и готово

# 17
Здравейте мили мами,

Предстои ми ФМ и ми препоръчаха др Сигридов. Чака ли се много за час при него? Какво мога да очаквам от него - в смисъл ако някоя от вас е била при него с какви впечатления сте? Ще се радвам да споделите вашите мнения за др Сигридов, мерси   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 103
 Аз съм много доволна от д-р Сигридов, ходя при него през 2-3 седмици. Много и внимателен и отговаря на всякакви въпроси. Също така апаратът, с който работи е много добър. По принцип мисля, че следи бременностите на почти всички жени заченали инвитро в клиниката, но естествено няма проблем да приема и външни пациентки. 

# 19
  • Мнения: 285
Момичета някай знаели нещо за Пупа надявам се всичко да е наред и да е много щастлива мама вече  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 315
здравейте,
искам да попитам дали има мами бременни с близнаци,които преди това са имали имунологични проблеми.На някои от вас да са вливали имуновинин?

# 21
  • Мнения: 359
paola, на мен са вливали имунивенин,
40 ампули прези инвитро /9 дни преди трансфер/
и после още 40 след + тест /10 г.с/
какво мога да ти помогна, аз съм със завишен антикардиолипин и МАТ

# 22
  • Мнения: 547
За ФМ аз съм за д-р Димитрова от център Фемина.За апаратурата когато аз ходих от двете места при д-р Сигридов в Надежда и при д-р Димитрова просто не можеше да се сравнява и съм за Димитрова сега може и да са се променили нещата,но докторката е с дългогодишен опит,не че искам да кажа нещо лошо за д-р Сигридов.Аз преди това се доверявах само на д-р Стаменов жалко,че не продължи да преглежда забременелите момичета от тяхната клиника,но е разбираемо колко е зает.

# 23
  • Мнения: 38
аз също съм на имуновенин , вече три вливания след трнсфера и едно преди него. Фраксипарин също. 
Днеска за asya_g ще стискаме палци, много късмет Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed и до скоро!

# 24
  • Мнения: 315
момичета на мен ми вливаха 64 ампули имуновенин по време на самото инвитро и 60ампули ми вляха в 7г.с.Сега на 15 декември ще ходя пак на имунологично изследване и ще ми кажат дали ще имам нови вливания.Казаха ми,че рискови са втори,трети и пети месец и тогава трябва да си правя контролни изследвания на НК-клетките.Поледния път (10.11)ми бяха 15 при норма 12.
Фраксипарин -това като аспирин протект ли е?

# 25
  • Мнения: 200
paola и аз правих вливане на имуновенин поради високи НК клетки 40 ампули преди инвитрото и 5 вливания след това като ходих на контрола през 23-27 дни.Последното ми беше през 27 седмица но д-р Сигридов каза че не е нужно толкова до 20 седмица е достатъчно но аз за всеки случай правих още едно.

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
И аз правих вливания заради завишени НК клетки - едно вливане на интралипид 10 дни преди трансфер и едно вливане на имуновенин в края на 8 г.с. Повече не съм правила, но моето завишение беше само 1-2%. Най-рискови са 7-10 г.с., а според д-р Сигридов след 20 г.с. няма нужда от повече вливания.

Заки, мисля, че д-р Сигридов е с нов ехограф вече. Мен д-р Стаменов ме следи до 12 г.с. и оттогава съм при д-р Сигридов, много съм доволна. Иначе за ФМ го препоръчвам стига да успеете да си запишете час, че понякога отказват на външни пациенти.  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 547
Най вероятно е с нов аз като ходих още преглеждаше на 3 тия етаж и от целия преглед който струваше 50 лв. аз нищо не видях защото апарата беше малък и обърнат само към него ,а аз на обратно,докато при Димитрова нямаше такова нещо имаше допълнителен екран срещу мен направи ни и запис ит.н.обясняваше всичко подробно разгледа всяко едно от бебетата премери всичко.Но всеки си избира къде да ходи.

# 28
  • Мнения: 14
Здравейте на всички Simple Smile
Аз за първи път пиша тук, но съм много развълнувана от новината, която получих вчера. Аз ще имам близнаци и новината беше за мен, че ще са две момченца!
Винаги съм си мечтала за близнаци и когато разбрах това се разплаках от щастие, а сега се оказа, че ще са двама калпазанина Simple Smile!
За да се включа в темата, искам да кажа, че определения ми термин е 16.04.09... овнета.

# 29
  • Мнения: 315
Това е супер Bambinan !Честито  bouquet  и добре дошла

Общи условия

Активация на акаунт