Какъв е пощенския код на България?

  • 94 625
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Леле  Laughing А глобус на България имаш ли?

Всяко населено място има свой собствен пощенски код. Не само в България, навсякъде по света.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Моля темата да намери подобаващо място в номинациите тази година!

# 17
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Леле  Laughing А глобус на България имаш ли?

Всяко населено място има свой собствен пощенски код. Не само в България, навсякъде по света.

Авторката не знае отговора, но все пак е изявила желание да научи, попитала е. Мисля, че не е особено коректно всички така да й се нахвърляте. Прост отговор на зададения от нея въпрос ще свърши много по-голяма работа, отколкото злорадстване по неин адрес колко тя не е умна и колко вие сте умни.

Приятен ден!

# 18
  • Мнения: 1 517
Понеже всяка страна си има собствен тел код, чвно от там се е заблудила жената. Смешно е, ама не е болка за умирачка.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 324
ZIP кода на България е BUXX0005

# 20
  • Мнения: 88
Вие сте ужасни хора!
До колкото знам тук трябва да си помагаме и да си споделяме.А не да избиваме комплекси на нечии гръб.Уау колко много знаете,защото аз не знам,че Бг няма свой собствен пощенски код.
Наясно съм и как  се пишат писма!Наясно съм и какво е пощенски код,не е нужно да ми се копира от уикипедия!Наясно съм с всичко,попитах за едно нещо,което не бях чувала,но когато ми го поискаха в сайт се замислих си,че явно трябва да има такова нещо,щом ми го искат и насреща кво разграчиха ми се някви комплексирани гарги!
Чувствата ли се супер умни и супер жени като ме направихте на по-малко от две стотинки?!Всичкознаещите!Перфектните!

Благодаря за защита от момичетата,които нямат комплекси и имат акъл в главата.

А на тия,които ми се нахвърлиха последно искам да кажа,че тези обиди някак си ще се преглътнат след време и начина по който ме накарахте да се чуствам като най-голямата глупачка на света,но вашите истински проблеми трудно ще изчезнат толкова бързо.А е видимо,че имате такива!

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
FaBiaNNa, не се обиждай толкова, колкото и да ти е трудно на пръво четене да си го помислиш  Simple Smile
Хората обикновено се захващат за такива малки неща, един вид - намират си повод да се посмеят и да се повеселят. Незнам - може би подсъзнаетлно отпускаме напрежението си, прехвърляйки го съответно на друг.
Като човек, който се заяжда за правописни грешки - ще ти кажа, че ми е пределно ясно объркването ти, и въобще не го намирам за неграмотност или пропуск в общата култура.
Особен като се има предвид объркването от американския сайт, а и не на последно място фактът, че лично аз, за последните пет години съм написала едно книжно писмо Embarassed (тази година ще си поправя грешката, като пусна много истински коледни картички). Даже в писмото си на края на две изречения бях сложила : ) ...

# 22
  • Мнения: 88
И все пак обидата си е обида!
Аз никога не бих обидила така някого.Нито бих се подиграла за нещо.Още повече за нещо като това.
Да,объркването ми найстина идва от американски сайт,но все пак не мисля,че държанието им е подобаващо.Като някакви хлапета от детската градина.Гадно е!

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Различни сме хората, какво да се прави.
Аз ти казвам просто, че е безсмислено да се нервираш.
Защото ще намериш много за какво да го правиш.

# 24
  • Мнения: 592
Мацко, така ли нямаше кой да питаш, ако не си се сетила за бай Гугъл! Боже мили.... един ден може и началник на някой да станеш, ужас...
Ма верно ли питаш - кажи че се ебаваш с нас!

# 25
  • Мнения: 6 029
Бе ти у ред ли си? Кой те обижда? От майтап не разбираш ли? Айде стегни се вече, аман.
Мисля да информирам модератор, темата се изчерпа отдавна.

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Преди да е заминала темата в небитието, ще те поусмихна малко, като ти кажа, че пишеш доста грамотно - за разлика от болшинството от връстниците си, и не малка част от по-дъртите  Mr. Green

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз никога не бих обидила така някого.Нито бих се подиграла за нещо.Още повече за нещо като това.

Simple Smile Постой малко в този подфорум и ще видим след няколко месеца как ще реагираш:)
Споко.
Навън е студено, икономическа, критическа и незнам какви още кризи мъчат народа.
А съществува и факторът "хормони", който оказва сериозно влияние върху писането на не малко хора.
Всичко е доброжелателно, колкото и невероятно да ти звучи.

Ще заключа тази тема, преди да се е превърнала в нещо наистина неприятно.
 Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1
Основно американските сайтове изискват при регистрация пощенски код. Ама то е защото за американците е малко трудно да разберат, че освен САЩ има и други страни, в които техният ZIP код не важи и не е със същата конфигурация като техния.

Не малко....

# 29
  • Мнения: 4 514
Баси майтапа. Отдавна не е имало такава тема в мамата. Animal Scream Cat Popcorn

Общи условия

Активация на акаунт