фризиорски салон "Мето"-Варна?

  • 16 054
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
Доволна съм от подстригването. НО! Ходих там да ми правят кичури - е, няма да повторя!  Crossing Arms Бях опитното зайче на едната млада фризьорка там. Кичурите ми започваха доста далеч от корените, да не говорим, че пожелах с шапка (досега ми ги бяха правили така на други места и бях останала доволна от резултата) - въобще не ме отразиха, било отживелица и толкова! А го предлагаха в ценоразписа си  Whistling
А тази госпожица как се казва?

Хич незнам.  Thinking Но работното й място е точно като влезеш срещу вратата. Мадамата е младичка, с дъгла русолява коса, прибрана на опашка. Иначе много приятна, но да прави кичури не е нейна работа  Confused

# 16
  • Мнения: 796
Ами ти май за Надя говориш,нейното работно място е точно срещу вратата.

# 17
Момичета, имам запазен час за утре.......Записах се по телефона и понеже знам че при Мето трябва да се чака нямах претенции при кого ще се подстрижа.......Дори не разбрах името на девойката дето ще ме разкрасява. Надявам се да не се учи на мен.
Утре ще споделя впечатленията си (да се надявам че ще са положителни иначе ще си ходя като зелка по празниците Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 100
Ами ти май за Надя говориш,нейното работно място е точно срещу вратата.

Идея си нямам как се казва. Пак казвам - подстригва си хубаво (поне аз бях доволна), много е приятна и т.н., само от кичурите хич не бях доволна, дори ми се скапа настроението след 4 часовото боядисване и си тръгнах в студа с мокра коса.

Айде, успех и да се похвалиш после  Peace

# 19
  • Мнения: 4
Някой сядал ли е да се прави при Силвия?Какви са отзивите? Thinking

# 20
  • Мнения: 166
Сестра ми първия път седна при нея,беше много доволна,като я знам каква е претенция.... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4
"фризьорски салон "Мето"-Варна?" това е правилното.Каде ли съм бляла докато съм писала заглавието? Embarassed и чак сега разпознавам грешката EmbarassedНякой може ли да ми каже как мога да поправя заглавието,понеже съм новичка във форума и не мога да се ориентирам още Thinking

# 22
  • Мнения: 4
Момичета, имам запазен час за утре.......Записах се по телефона и понеже знам че при Мето трябва да се чака нямах претенции при кого ще се подстрижа.......Дори не разбрах името на девойката дето ще ме разкрасява. Надявам се да не се учи на мен.
Утре ще споделя впечатленията си (да се надявам че ще са положителни иначе ще си ходя като зелка по празниците Simple Smile
С какви впечатления остана? Simple Smileпри кого беше?  Simple Smileлюбопитството "гризе",очакваме с нетърпение твоя отзивSimple Smile

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 09:25 от Anitka_aa

# 23
  • Мнения: 1
 #2gunfireпълни некадърници са. не ви съветвам да пробвате Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4
#2gunfireпълни некадърници са. не ви съветвам да пробвате Mr. Green
Ее, ти ме уплаши.тъкмо имам час и се засилих да питам редовните клиенти какви са цените за боядисване с подстригване?да си знамSimple Smile

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 10:38 от Anitka_aa

# 25
  • Мнения: 4
никой ли не знае колко е цената за подстригване(за подстригване цената май всеки месец се вдига така като чета) и боядисване  при тях? моля споделете Hug Simple Smile

# 26
  • Мнения: 796
никой ли не знае колко е цената за подстригване(за подстригване цената май всеки месец се вдига така като чета) и боядисване  при тях? моля споделете Hug Simple Smile
Последния път -началото на ноември беше 18лв. подстригване,измиване и издухване.Що не се обадиш да попиташ в салона най-добре.Аз мислих,че вече си ходила и ще се похвалиш...пък ти още проучваш Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4
 Embarassedами имам вече записан час,но за цените не питах и реших да се обърна към вас Embarassedдругата седмица ще се хваля(надявам се).благодаря на всички Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 4
малко инфо за цените в този салон,ако някой иска да записва час-18лв-боядисване(с ваша боя,отделно предлагат бои от 10,15 и 17лв) и 18 лв за подстригване с издухване.

# 29
  • Мнения: 4
Taka i ne yspqh da se dobera do tozi salon poradi red prichini:(Ako ima vse oshte jelaeshti da spodelqt svoq opit-shte se radvam da go napravite,vse pak kolkoto pove4e mneniq,tolkova po-dobre.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 13:24 от Anitka_aa

Общи условия

Активация на акаунт