ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

  • 597
  • 1
  •   1
Отговори
Скъпи родители,отварям тази тема за да си помогнем взаимно(аз самата съм майка на три деца).Омръзна ми,когато дойдат някакви празници и поводи да се лутам из моловете и големите магазини,за да открия подходящите подаръци за децата си.Искам в тези времена на”ТЪРГОВСКО ИЗОБИЛИЕ И СКЪСАНИ ДЖОБОВЕ”да почувствам отново удоволствието от пазаруването.Живяла съм дълго време в чужбина и има какво да научат нашите търговци от тях.За момента копираме „УСПЕШНО” само цените им,дори повече.
    Миналата седмица се разхождахме с децата и съпругът ми из центъра и се натъкнах на едно магазинче,незабележимо на пръв поглед(на фона на всичките реклами,които ни заливат непрекъснато отвсякъде).Паркирахме на „Хан Аспарух”преди „Витошка”,децата ме задърпаха към една витрина която бяха изложени някакви роботи.Помислих си поредния магазин със сух продавач,но заради децата влезнах ме.Останах очарована от вниманието и обслужването на младежа,който продаваше(оказа се собственика).Говореше с децата,сякаш е на тяхната възраст,обясняваше за всяка една играчка много внимателно,разреши на децата да си поиграят с един вертолет,показа им филмчета за някави играчки,който ги има и т.н.С съпругът ми се заговориха за плейстейшъни.Тръгнах ме си,като си купихме разни дребни работи,а той ни изпрати така сякаш сме му изпразнили магазина.Почувствах се отново „НЕГОВО ВЕЛИЧЕСТВО КЛИЕНТА”както е навсякъде по света.Сега в събота се върнахме при това момче и купихме всички подаръци за Коледа и нова година.И с удоволствие си похарчих парите в този магазин.
      Пишете,ако попаднете и вие на такива магазинчета с вежлив и усмихнат персонал,за да ни е пазаруването по приятно.

П.п.В този магазин имаше само подбрани фирмени играчки,без илиенската плява която ни залива и обикновенно е счупена още в опаковките.

# 1
  • Мнения: X
Хубава тема!
Аз се изкефих на две жени- продавачки в един детски магазин за дрешки, обувки и играчки на Силвър център. Имаха си работа по магазина, но ни обслужиха с търпение и усмивки. Както казва авторката, с кеф му взех пантофките и ботушките от там.

Общи условия

Активация на акаунт