Коледни звънчета ще звънят, МАЙските бебета да поздравят! №10

  • 12 805
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 433
Сега и аз качих две снимки в единия албума, а тия дни ще си снимам и аз тумбата и ще сложа снимка и в този албум.

# 31
  • Мнения: 11
началото е трудно, но след това става много хубаво...мисля, че усещането се е променило от както съм бременна и секса е прекрасен веднъж щом се отпуснеш. Party

Подкрепям те с две ръце за това  Hug Много точно казано  Blush

# 32
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Здравейте и от мен, и честита нова темичка   bouquet. А що се отнася до секса и аз имам забрана от Аг-то тъй като прокървих в началото и то доста. Последния път като бях я попитах, но тя каза че не ме съветва да опитвам и така ................ и в прокарвах връзка секса е мираж.
Желая на всички мами лека и усмихната седмица.

# 33
  • Мнения: 367
Джиджи Биджи къде ходиш на курсове за бременни във Варна???
Аз все се каня да се разтърся и все се отнасям.
Нащо ембарго го вдигнаха вече но нещо на мен не ми се получи ха ха ха все се ослушвах дали ще ме заболи нещо ... Sad
Нищо следващия път  Heart Eyes Важното е че поне мъжа ми е щастлив Joy макар че и той се притесняваше да не прецакаме нещо .Смях  голям Heart Eyes
Той заминава за една седмица като си дойде пак ще пробваме  Laughing
Аила съчуствам ти за мъничкото със счупената ръчичка. Сигурно го боли и плаче още.
На дечицата бързо им зарастват костите. Дано бързо се възстанови и за Коледа да сте без гипс. Горкото мъниче.
Дидочка  Hug Hug Hugблагодаря за темичката.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Добпо утро МАЙ-4етаИ аз да се запиша в тази приказна тема,настроила сам се доста празни4но ве4е и с нетърпение о4аквам изненади за коледа.Вкл.и от Доки да ми кайе пола на беб4о на 18.12 сам на преглед дано  Praynig Praynig PraynigAila дано Ваня да се оправя по-бързо smile3525 newsm51 newsm10 Мами написахте ли писмо на Дядо Коледа  newsm03 santa2какво искате да ви донесе,освен здрави беб4ета на пролет newsm44 newsm68 newsm44 Що се отнася до секса и на мен ми беше забранен в на4алото,защото прокървих,но сега ве4е вси4ко е наред ве4е сме стабилни и си правим секс на воля,а и йелание не ни липсва Joy Joy JoyЛек и усмихнат ден мими мами  newsm51 smile3525

# 35
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен и запис в новата темичка!
Вчера ходих на пазар и си купих най-накрая нещо удобно. Един клин на щампи, един черен и туника с колан през кръста. Така се чувствам добре. Вече не ми стават повечето дънки. Whistling  даже онзи ден, като се навеждах да си закопчавам ботушите, така жестоко ми се вряза колана в корема, че ми се зави свят от болка.
Иначе бебка продължавам да не я/го усещам (не ме е поритвал). Добре, че ми е кротко, да чукна на дърво, до сега нито ми се е повдигало, нито съм повръщала, нито ми се е налагало да лежа или някакви забрани да съм имала  pregnant На мама послушното то! В събота, вече се надявам и пола да видим във Варна.  Flutter
А за секса - първите два месеца не ми се правеше изобщо и затова го правихме на седмица веднъж. Докторът ми каза, да правя ако ми се прави, ако не: "Да пускам мъжо по чуждо."  devil Голям шегаджия, няма що.... bash но последния месец хормоните жестоко се разбушуваха и няма ден без да не сме  tongue Така че и двамата сме доволни  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте мами
Dido4ka благодарим за полаганите грижи

Влизаме в празничния месец. Супер.
Гаденето от миенето на зъби премина като по часовник   Hands Clap. В момент в който влезнах в 4ти месец имам чувството че цялото ми тяло се осъзна. Настинката ми мина, имам главоболия от време на време ама то не става без хич.

За секса - какво да ви кажа моето момче съвсем е откачило. Откакто съм бременна правим секс като ненормални. Хубавото е че досега не съм имала проблеми и дано да нямам за в бъдеще че незнам как ще го укротявам.  smile3538

Айде със здраве хубав и усмихнат ден... и седмица... и месец

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Здравейте момичета. Вкъщи такова хубаво и силно слънце влиза, че настроението  веднага се вдига Laughing

Момичета, струва ми се, че имаме рожденичка днес!

Елфичка, Честит рожден ден! Много радости и късмет и едно момченце през май!     bouquet

# 38
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро момичета и тумбачета!
Пожелавам ви лека и успешна седмица с повече усмивки.
За сега съм добре. Оздравявам, но милото и свекървата взеха да подсмърчат и кашлят. Пак ще има карантина вкъщи.  ooooh!
Чакав с нетърпение 17.12. Тогава пак съм на предколеден преглед и се надявам да се покажем вече мъж ли ще е, мома ли.

Честит празник на тези, които имат повод да почерпят!   bouquet

Отивам да поработя, че доста неща се натрупаха за днес.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 343
Привет и от мен! При нас пак е мрачно и мъгливо. Но настроението ми е добро  Grinning. Вчера не ми се получи с украсата на дома, но днес вече смятам сериозно да се заема.
Aila съжалявам за неприятната случка. Да се оправя бързо малката принцеса   Hug.
Честит рожден ден на Елфичка! Много здраве и късмет!

Приятен ден на всички!

# 40
  • Мнения: 125
Здравейте и от мен- пожелавам ви лека и приятна седмица и повече поводи за усмивки  bouquet
Много си го обичам Декември- освен че аз съм родена Декември, това е и месецът с най-много празнични дни накуп  bigdance2
Аз коледната украса още не съм я извадила от кашончетата, по принцип чакам да стане поне 15.12 и тогава се развихрям, но като ви чета че сте започнали и си мисля дали и аз да не изневеря на традицията  newsm78 Laughing
В петък аха-аха да се разболея,но се разминах само със запушен нос и едно упорито кихане, от което получавах такива неприятни болки в корема,че ми се плачеше по едно време. Може да си внушавам, но откакто започнах да пия тази неземна гадост-Цитросепта, се оправям два пъти по-бързо от разните там настинки и в събота се събудих без помен от хремата. За тези ,които пият това чудо,аз открих начин (за мен ) да не ми е чак толкова горчиво-като се пие със сок от грейпфрут-може и вече да го знаете,но аз съм толкова щастлива о откритието си,че не мога да не ви се похваля:)

# 41
  • Мнения: 244
Здравейте мили мами и от мен! Пия си антибиотика, дано поне уморя тая пуста бактерия.Иначе ме обзема Коледното настроение и ще започвам с украсите.Вие мами какви идеи имате за подаръци? Понеже ние с мъжо вече си направихме най-чакания подарък, пък и си купихме един телевизор, мислех да не купувам подаръци, но уви - не върви под елхата да няма вързопчета. Засега подготвих на мъжо един парфюм, на мама - портфейл, на свекъра - риза, само за свекървата не съм измислила още.Та това е от мен за сега.

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен мамчета  Simple Smile
Диди, отново ме зарадва с нова темичка   bouquet....Честит рождене ден  Елфичка и моето мило днес е рожденник...затова обичам тази дата  Flutter....а вчера ме зарадваха със страхотна новина...Братовчедка ми роди едно прекрасно и здраво момченце newsm44.......Да са ми живи и здрави....

Пожелавам ви лек  и спокоен ден и съвсем скоро ще ви кажа пола на моето бебче  Grinning

# 43
  • Мнения: 2 172
Благодаря Ви ,момичета,много сте мили  Hug Почерпете се за мое здраве  Heart Eyes






В петък бях на ехограф и всичко е идеално,бебето се виждаше много добре,но сега в сряда ще ходя и на 4д и съм ужасно любопитна какво ще покаже ехографа,момченце или момиченце...няма да спя цяла нощ  smile3538 Непременно ще докладвам за резултата.
 Днес мисля да кача и някоя снимка на тумбата ми,въпреки,че не е кой знае колко видима  Rolling Eyes ,но все пак не е като преди  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 28
Здравейте мами и от мен! Честит рожден ден Елфичка! И аз много го обичам Декември, защото и моето мило има рожден ден през този месец, пък ние се запознахме точно на рожденния му ден и така двоен празник за нас  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт