Какво ще ползвам за бебо от нещата на баткато?

  • 3 489
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 332
Всичко - с изключение на биберони, залъгалки, лъжички и прочее  Peace
Аз не съм купувала почти никакви дрешки, всичко което "ставаше" и не беше розово, ми е от систъра, при мен идват трета употреба  Mr. Green но както всички знаем, повечето неща се обличат по 2-3 пъти, те толкова бързо растат  Peace

# 76
  • Мнения: 70
Чудя се дали ще е правилно да се ползва едни и също бебешко коритце. дали ще е хигиенично.

Сигурно ще ползвам част от козметиката ,която е в срок на годност, пък после ще видим

# 77
  • София
  • Мнения: 44 088
няма проблем за коритцето Wink

ако имате вана - нали не е проблем, че всички се къпете в нея ??? те се почистват тези неща Simple Smile)) пък като почне да ползва коритцето ще си е само за бебето - нали Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 817
Почти всичко може да се ползва без шишета и биберони, обувки.
Ползвам някои дрешки, завивки, столчето за хранене, ваничката.
Иначе колички, легло, шезлонг, столче за кола сме купили . Бабите така пожелаха. Ама и модели от преди 6 години не бих ползвала.

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ползвах почти всичко

# 80
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
За сега ползвам почти всичко количка,легло,столче за хранене,дрешки,ваничка и други.Всичко беше старателно изпрано или измито преди появата на бебето.Купила съм собствена помпа за нос,гребенче за бебето.Принципно купувам нещата да не са само розови,нищо че са момичета.  Grinning Естествено малката си има неща купени само за нея - комплекта за изписване например.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 734
Е,дали щяло да е хигиенично...Нали голямото си е пак твоето детенце,знаеш си го че си е здравичко и всичко.Да не си го прибрала от боклука това корито,че да не е хигиенично...Миеш го хубаво с гореща вода и сапун и готово.

# 82
  • Мнения: 228
Дани,моето детенце е четвърто за коритцето,което взех на заем.Екстра е коритото,със стойка,анатомично.Това беше едно от най-мъдрите ми решения.Не,че нещо ама и сега благославям акъла си тогава за тази работа,а иначе съм купила и 2 други,ама те са за при бабите.А при теб нещата са от бати на бебе,защо не. Hug

# 83
  • Мнения: 512
Всичко - с изключение на биберони, залъгалки, лъжички и прочее  Peace

Освен гореизброените неща, всичко друго можеш да използваш ако прецениш.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 823
Можеш да ползваш количката, столчето за кола, шезлонг, стерилизатор за шишета, играчките, леглото, шкаф за повиване /ако имаш такъв/, както и всички пособия като термометър, аспиратор за нос и други подобни. Ако са от един пол можеш да ползваш и голяма част от дрешките /или ако за първото дете си ги купувала в неутрални цветове/

И азизползвах всичко от изброените по горе,. Дори и някои дрехи, които са запазени ги обличам на бебка Peace.

Общи условия

Активация на акаунт