Подарък за първокласник

  • 24 098
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
 newsm78 Дайте идея за подарък на един очарователен първокласник, на който бабите и майката вече са се погрижили за оборудването на детската стая и за ученическата чанта ooooh!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Някаква хубава енциклопедия, глобус, телефон /ако техните одобряват/. Това се сещам, ако държиш на практичен подарък. Поне това съм набелязала за дъщеря ми сега, която също ще е в първи клас.

# 2
  • Мнения: 2 792
  На Димана аз ще подаря Голяма Детска Енциклопедия на издателство Фют, на мен много ми хареса и ще и върши чудесна работа в училище.
  Ето я как изглежда

  Струва 42 лева.

# 3
  • Мнения: 1 399
Ето още един вариант:



Цената е около 25 лв.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
От скоро около 15-ти септември продават от тези големи фунии пълни с лакомства, които подаряват на западнячетата за първия учебен ден. Имаше ги в БИЛА и някои бяха доста голими и скъпички. Предполагам, че първолака много ще се зарадва Grinning
Но ако искаш все пак да му остане нещо за спомен... книга ще е най-добрият вариант.

# 5
  • Мнения: 3 042
Има едни големи детски карти на света, с рисунки на забележителните неща за съответния геогр. район(я животно, я някоя туристическа атракция), виждала съм ги в книжарниците, за цена обаче не съм питала. newsm78
Глобус или енциклопедия също звучи добре.
Може и пъзел.

# 6
  • София
  • Мнения: 747
Има едни големи детски карти на света, с рисунки на забележителните неща за съответния геогр. район(я животно, я някоя туристическа атракция), виждала съм ги в книжарниците, за цена обаче не съм питала.
Цената е към 20-25лв, ние я купихме на племенника ми точно по същия повод, но започна да и обръща внимание към 3 клас- просто трябва да може да чете и да се научи да открива къде какви събития са ставали. Иначе картинките си ги гледаше от самото начало и си измисли един куп игри по тази карта.

Освен това се сещам за един комплект фулмастери, бои, пастели и моливи( ама забравих марката), които са в куфарче- малкия вариянт е голям колкото ученическа чанта и е 18лв, а голимият е двоен- и като големина и като цена. Има ги в Метро и Офис 1.

Последна редакция: ср, 20 юли 2005, 16:42 от tchara

# 7
  • Мнения: 806
На една моя приятелка детето ще и е първокласник тази година и скоро имаше рожден ден-един от подаръците му беше-голямо куфарче със всички необходими пособия за първи клас+всички видове средства за рисуване-бой.фулмастери.темперни и водни бои.Май още нещо имаше но не се сещам.Майката на първокласника много хареса подаръка и каза че това е един много хубав и полезен подарък за първокласник.
Дано съм ти помогнала малко в избора ти.Не съм сигурна от къде е купен.но май от метро.

# 8
  • Мнения: 6 472
На Ина, която сега ще е първокласничка и подариха детски микроскоп - голям купон настана Mr. Green

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Коркова дъска, за да си закачва по нея "задачките" си  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Детски GSM - от тези, които могат да набират само няколко номера.

# 11
  • Мнения: 285
СТРАХОТНИ СТЕ ВСИЧКИ!!!!!
БЛАГОДАРЯ ЗАОГРОМНИЯ КУП ИДЕИ!!
НАИСТИНА ВСИЧКИТЕ СИ ЗАСЛУЖАВАТ!
Simple Smile)

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Пак заповядай GrinningПък моето момиченце като тръгне в първи клас, живот и здраве, аз ще те питам да ми припомниш Laughing

# 13
  • Мнения: 5 877
За фунията - не виждам смисъл да се купува от Билла.
В нашата гимназия имаше традиция осмокласниците да дават такива фунии на зайците - подгответа. Правиш си я сам от картон, украсяваш го по избор - популярна версия беше да прилича на морков или пък да е налепен със звездички - и го пълниш с разнообразни лакомства - бонбонки, плодове (да не са водни), вафлички, шоколадче, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО моркови, каквото ви дойде наум.

# 14
  • София
  • Мнения: 747
Освен това се сещам за един комплект фулмастери, бои, пастели и моливи( ама забравих марката), които са в куфарче- малкия вариянт е голям колкото ученическа чанта и е 18лв, а голимият е двоен- и като големина и като цена. Има ги в Метро и Офис 1.

Сетих се за марката- Кариока(Carioca-не съм сигурна дали така се пише Embarassed)

Общи условия

Активация на акаунт