Домъчня ми за чешкото кино... Помните ли?

  • 9 664
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
Домъчня ми за чешкото кино... Помните ли "Болница накрая на града", "Жената зад щанда", "Утре ще се развихрим миличка" и др. Опитах се да намеря нещо за гледане или по-скоро търсех "Сланце сено" (Слънце, сено и мляко), "Зареждайте бабите правилно" или други чешки филми, но нещо не се справих с целта си. Ако има други любители на хубавото кино и знаят как и къде ги има тези хубави филми дайте инфо. И аз ако открия нещо ще споделя...
Спомням си хубавите чешки екранизации на приказки и на "Пепеляшка" най-вече....

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 23:48 от Vivi

# 1
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
И аз търся  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Арабела чешка продукция ли беше?
"Болница на края на града" я имам на книга и когато ми остане време ще си я препрочета.

# 3
  • Мнения: 2
"Болница на края на града"  в момента я дават по DF сутрин в  7,50

# 4
  • Мнения: 206
Да, мисля че и "Арабела" беше чешка продукция. Имаше страхотни приказки...комедии...
Скоро гледах един филм "Коля" за един чех, който се жени за рускиня за документи...не се сещам от кой торент го изтеглих, но имаше бг субтитри. Ако някой се интересува ще го потърся пак...

# 5
  • Мнения: 5 462
Пускайте линкове на филмите !!!! Praynig
На Арабела , Летящия Чесмир има в Замундата .
Но много искам да открия и Жената зад щанда ???Някой има ли идея откъде да го изтегля .Имаше и още един филм за възрастни , но не си спомням името .Беше нещо Деца отиват на училище или нещо такова ????Някой сеща ли се заглавието ????

# 6
# 7
  • Мнения: 5 462
Благодаря ти Надя !!!!  bouquet
А как става тегленето ???

# 8
  • Мнения: 206
Натисни на заглавието на филма от линка който пуснах, ще видиш след това по-долу препратки към различни торенти, от които можеш да го изтеглиш. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 206
Макрит ако го изтеглиш и изгледаш, сподели... Аз го започнах с известен песимизъм, но постепенно ме завладя и ми хареса, все пак е европейско кино

# 10
  • София
  • Мнения: 377
Ето няколко линка:

Летящият Честмир: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=30441

Май още нямат превод:

Приключенията на Електроник: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=32065
Арабела: http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=30372&hit=1

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А на мен ми се гледа за Новакови и Бартакови. Помните ли ги?
Двете семейства които постоянно се дразнеха. Колко съм се смяла на сцената в която Новакови май, носеха празен кашон от пералня с пъшкане по стълбите само за да им завиждат Бартакови че са си купили пералня. 

# 12
  • Мнения: 206
Мисля, че това беше филма "Утре ще се развихрим миличка" и имаше още една част, ама другата не я помня как се казваше

# 13
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Преди много години на кинофестивал попаднах на нискобюджетен филм на Сверак, казваше се "Пътуването" ("Jizda" май). И не мога да го открия никъде...

# 14
  • Мнения: 3 034
да, и аз ги помня, имаше страхотни филми! Летящият Чесмир ми беше любим  Grinning а Призраци в блока и под виенското колело чешки ли бяха? заливах се от смях с тях, даже още помня разни смешки от филмите  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт