Отговори
  • Мнения: 1 854
Става дума за колета с хр. продукти, пакетирани(внесен от чужбина).

Някой от Вас познава ли варненски автобусен шофьор или фирма, извьршващи такава лична услуга, срещу заплащане.
Сьседката ни непрекьснато праща колети на внучката си(от София за Враца) и срещу символично заплащане шоф.се сьгласяват да транспортират.Имам човек вьв Варна, който да го занесе, но искам аз да уредя предварително шофьора,че все пак за мен е услугата.Нямам физическа вьзможност за момента да отида и преговарям на място за инфо(например до Автогара София), затова се допитвам тук.

Ще сьм благодарна на отзовалите се

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 02:10 от Оранжево небето

# 1
  • Мнения: 2 175
?..
Всяка автобусна фирма има такава услуга..отиваш на автогарата и предаваш добре пакетираният пакет на шофьора, плащаш 5 лв и надписваш отгоре името на получателя..
Това е.. Можеш да пратиш всичко, стига да не изглежда съмнително и да не е огромно..
Ама аз и велосипед съм пращала по Биомет напр..))

# 2
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 726
?..
Всяка автобусна фирма има такава услуга..отиваш на автогарата и предаваш добре пакетираният пакет на шофьора, плащаш 5 лв и надписваш отгоре името на получателя..
Това е.. Можеш да пратиш всичко, стига да не изглежда съмнително и да не е огромно..
Ама аз и велосипед съм пращала по Биомет напр..))
абсолютно вярно. Аз пък съм пращала и получавала до Бургас по същия начин - понякога е по-добре и от куриер. Peace

# 3
  • Мнения: 1 854
Да, точно това имам предвид, но вьпроса ми е по-скоро дали някой познава шофьор и евентуално има номера му,за да мога да се обадя и уредя транспортирането и детайлите, а момичето само да предаде пакета, че тя не живее точно вьв Варна, с малко дете е, пьк аз не сьм наблизо да уредя това физически.
А с куриер как става?Колета тежи кьм 8 кг(може и по малко да е).По куриер в пощата ли имате предвид?Каква е сумата и сигурността на доставката?


Благодаря ви за включването  bouquet

# 4
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 726
Да, точно това имам предвид, но вьпроса ми е по-скоро дали някой познава шофьор и евентуално има номера му,за да мога да се обадя и уредя транспортирането и детайлите, а момичето само да предаде пакета, че тя не живее точно вьв Варна, с малко дете е, пьк аз не сьм наблизо да уредя това физически.
А с куриер как става?Колета тежи кьм 8 кг(може и по малко да е).По куриер в пощата ли имате предвид?Каква е сумата и сигурността на доставката?


Благодаря ви за включването  bouquet
Нямам познат, но то няма някакви подробности за уреждане. виж кой автобус те устройва като разписание, обади се в централата на фирмата и ги питай какви са им условията и после просто го занесете на началната спирка и го предайте на шофьора. Peace

# 5
  • Мнения: 1 854
elku-elena,
страхотна си!
Значи си е нещо регламентирано, като вид услуга, която предлагат, така ли?Аз си мислех,че тр.лично да се говори с шофьор(на ухо Mr. Green), защото той си прибира парите в джоба и не ги отчита newsm78
Мерси  bouquet

# 6
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 726
elku-elena,
страхотна си!
Значи си е нещо регламентирано, като вид услуга, която предлагат, така ли?Аз си мислех,че тр.лично да се говори с шофьор(на ухо Mr. Green), защото той си прибира парите в джоба и не ги отчита newsm78
Мерси  bouquet
по приницип ако дадеш на шофьора ще е по-евтино, а пред фирмата да кажем 10 лв.

# 7
  • Мнения: 4 406
Ами отиваш на автобус ,даваш пакета, взима ти парите, слага си ги в джоба и без проблем от другата страна получават пакета. Това е. Всички го правят

Общи условия

Активация на акаунт