Кога започнахте да слагате възгалвничка на децата си?

  • 2 294
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Винаги има 2 възглавнички в леглото - за гушкане. Понякога слага главичка на едната - той решава.
Като малък се чувстваше "гушнат" по този начин (с по една възглавница до всяка буза)....

# 16
  • София
  • Мнения: 932
И аз още не слагам , а дъщеря ми е само месец по голяма от сина ти. Честно казано се опитвах на два пъти да й сложа наскоро ама тя категорично я избута и аз повече и не настоях, когато поиска да спи на възглавница ще й дам, явно и без нея се чувства достатъчно комфортно  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 479
До 1 год.слагах по една тьнка,а сега по 2-3 броя малки вьзглавнички.Те си решават как ще си ги използват преди заспиване. Wink

# 18
  • Мнения: 5 026
Около 3м. Сега иска да спи на нашите Simple Smile

# 19
  • Мнения: 290
И 2те ми деца спят с по 2 възглавнички в креватчетата от 6 месец-едната си я гушкат а другата я ползват за главата,за краката както на тях им е удобно.

# 20
  • Мнения: 264
Аз от самото начало сложих много тънка възглавница.

# 21
  • Мнения: 274
Започнах да слагам възглавничка,веднага след като ни изписаха от родилното. Peace

# 22
  • Мнения: 11 003
Детето ми е на 1.8 г. и все още спи без възглавница.

# 23
  • Мнения: 35 961
до годинка - пелена под главата
от годинка - много тънка
все още и на двете са им символични възглавниците сравнени с моята Simple Smile

# 24
  • София,
  • Мнения: 4 267
до годинка - пелена под главата
от годинка - много тънка
и при нас е така.
А баткото спи на подобна на моята, но и тя не е много висока, та той искал и по висока!
Малката пък нещо не е много фенка на възглавницата, понякога спи на нея, а понякога я маха. Аз не настоявам де, като видя че не и е удобно и се бори с нея я махам. Тя пък спи по корем, също като мен! Hug

# 25
  • Мнения: 8 917
Тя започна да я ползва към 3 год възраст.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
Като гледам всеки по различно време... Аз тъкмо се чудя дали да я сложа след 6-я месец или след 1 г.  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 784
Още спи без възглавница. А и доста се върти, обикаля цялото легло и трудно ще се задържи върху възглавницата.

# 28
  • Мнения: 9 973
от втория месец заради ГЕР

# 29
  • София
  • Мнения: 2 381
от втория месец заради ГЕР
Какво е ГЕР?

Общи условия

Активация на акаунт