101 DEлматинки

  • 16 795
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Хъх, Зиме, ми препрати пощата насам (ако е за мен де, не за западната адашка) Laughing

Мамацки, леко битов въпрос- препоръчайте читав препарат за чистене /ароматизиране на тоалетна чиния. Проблемът ми е, че Дребчо не успява всеки път да се закрепи стабилно като пишка и оставя следи. Горкото дете бърше всеки път с мокри кърпички седалката, отделно аз с ДанКлорикс осмърдявам редовно цялата баня, та ми мирише или на напишкано или на хлор Sick но не и на чиста тоалетна. Close

# 31
  • Мнения: 1 817
Пепе, не знам дали е за теб мейлето  Wink . Сю да каже, иначе няма проблем да го препратя  Peace . Така че, който иска нещо от нея, да й пусне 1 смс или да си признае на лични какво е искал от нея и му пускам месиджа. Иначе за вц и баня аз ползвам сагротан-мирише с пъти по-добре от белината и хлорта, които на мен не ми понасят! Peace

# 32
  • Мнения: 48
Ей, Цветка с 3 кандидат-щъркела се уреди и на края няма и да разберем като роди  Laughing ...

 Simple Smile   опаааа...вечерна проврка   Flutter

Гледам Сю си взе изпита, изключи си нета и сигурно вече спинка сладко     Sunglasses

Зиме, то такива кандидат щъркели без да оставят телефон не фърчът    Wink   абе...като се роди Бебето ще взема аз да метна по един смс на всички, дето мога, че да ми е спокойно, а?

Риен, порадвах се на богатството ти и се зачудих как имаше нервите да снимаш сцените с храненето    Rolling Eyes   изглежда ми като добро упражнение за укрепване на нервната система    Simple Smile


...ще се пробвам пак да поспя    Thinking

# 33
  • Мнения: X
Добро ви утро. Моят големият мишок днес ще е на градна за първи път цял ден. Малко ми е стреснато, да видим как ще е. Детето тръгна с голям кеф и много мотивирано да учи немски.

Цвете, метни един щъркел насам, че аз блея и забравих за тоя момент. Мистикова, прати координати плс, нали и ти си двоен агент като мен  Mr. Green.

# 34
  • Мнения: 3 521
сърф, мисти, дайте по един домтел да ви чуя, няма да ви искам нищо и няма да идвам на гости, спокойно Wink

Що няма, бе?! Хайде и вие в СтрасТ. Тъкмо ще стане по-весело Peace

Веси, Алоха! Hug . Този цвят на ПУФФ взе да ми липсва. Прибра ли се вече? Laughing

Добре дошли на новите мами - Пиле-жулиен или там каквото беше и мама Верона!

Ужас, деца мои, пропих се.
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heidelbeerglühwein, Heidelbeerglühwein, Heidelbeerglühwein, Heidelbeerglühwein Mr. Green Mr. Green Mr. Green


И аз си имам нови съседи. Директно до нас. Случвало ли ви се е да се здрависате с някого и после да изпитате НЕПРЕОДОЛИМО чувство, че трябва МИГНОВЕНО да си измиете ръката. Е, такъв тип са ми съседите. Мъжът е без зъби, женате с, но всичките са с почернели крайчета. И двамата пушат. Яко пушат и то някакви лайна - площадката смърди като читалня в Студентски град след купон. Който е бил там, знае за какво говоря, останалите си представете Ирландски пъб окаден с Кентон, в който се сервира Ариана за 35 ст. Нямам нищо против пушачите, но тия са някакви много свлечени. Ще видим как ще е по-натам. Confused

Добрутро  bouquet

п.п. И аз с ДЕлматински аватар, пък!
Бибо, виж какъв хубав ДЕлматинец Спароу ти открих Laughing

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 09:04 от surfline

# 35
  • Мнения: 1 584
Записвам се само тук да не ви търся пак и ще се включа като наваксам Wink

Само да кажа, че на ските беше супер Wink

# 36
  • Мнения: 2 567
И аз запис. Днес ме чака творене на торти-принцеси ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 768
Добро утро !

Благодаря за посрещането. Нямам време  да разказвам днес,но ще го направя някой друг ден.
Снимките ми са много в розово и няма да ги пусна. Blush Wink

Сърфи,една молба към теб.Може ли да ми препоръчаш хубав хотел в Nürnberg? Hug
Благодарностите ще приемеш на живо. Wink

А тук нещо от "Berliner Zeitung". Crazy
http://www.berlinonline.de/berliner-zeitung/archiv/.bin/dump.fcg … e/0006/index.html

Успешна седмица и до скоро !

# 38
  • Мнения: X
И аз запис. Днес ме чака творене на торти-принцеси ooooh!
Успешно майсторене. И снимки после, нали?
Аз сама си вдигнах летвата с последните торти на момчетата и сега Бобо си е поръчал торта за следващия ден-ден - с пещера и дракон, който е с 3 глави. Добре че ще е чак лятото, дотогава може и да премисли. Сега умувам каква да е на малкия тортата за именния ден, която ще е и за ден-дена. Не можахме да го отпразнуваме заради моите болници, сега ще наваксаме.

# 39
  • Мнения: 3 880
Мисти, изкушаваш ме с този гол танц и ме караш да се замисля сериозно Mr. Green Обаче малко ми идва далечко newsm78 Не си падам хич по дълги самотни пътувания. До Карлсруе ще го преживея гераде зо. Аз нямам против и през януари да е, обаче и тогава имам 2 заети уикенда с моите двама януарски рожденници, дали ще успеем тогава да се засечем повече хора....

Сърфи, мерси за далматинчето, непременно ще се закича Laughing
Ох, съчувствам ти за комшиите, дано ароматът им не започне да се процежда през стените и дано да им е тихо пиянството и да не буйстват Wink

И аз вчера се наказах с един глювайн. Не си падам хич по тази напитка, ама като не продват бира на вайнахтсмаркта, така ще е... hahaha Като гледам другите как пият и на мен ми се допива, а после се чудя що съм го поръчала ooooh! А как ми одряза краката, ужас, все едно ударих 2 големи ракии Embarassed

Веске, добре си се завърнала  bouquet Аз даже не знаех, че си ходила някъде Embarassed Мислех, че си заета много и ти е писнало от нас Laughing.

# 40
  • Мнения: 4 138
риено, не си права, начи. аз като обещая - изпълнявам. въпросът е кога. на теб съм обещала, на вечка съм обещала и на мистичната. и ще дойда. и ще е още в този живот Mr. Green
при мен нещата, защото са мноооооооооого хубави, стават мноооооооого бавно.

снощи го закъсах. и не само снощи. нали съм вече в рентнерска възраст, та имам болежки. и молявитисе, будя се в 3 с кръвно 157 на 112.  #Crazy и така от няколко нощи насам. през деня-нищо, нощем гадост. ходя по разни лекари и баячки, ама файда няма голяма. влача и някаква гнусна кашлица от месец. противна история.
аде, оплаках се.

# 41
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Малиии, Риено, колко е пораснал вече Марк ooooh! Пу пу, да са ти живи и здрави, големи са сладури Peace
Цвете, аз не бягам бе - моя телефон е постоянно пуснат, имаш го номера - така че, ако решиш, ще щъркелувам Wink

# 42
  • Мнения: 1 190
Здравейте!

Момичета, как мислите, това пожелание:

Vierzig, das ist zweimal zwanzig
höchste Zeit, dass man bemannt sich
zum Streiten und zum Reisen,
auch wegen hoher Einzelzimmerpreisen.

Für die Zukunft schöne Stunden,
alles Glück bei jeder Tat,
und viel Spaß bei allen Runden,
sei es im Club, sei es privat.

Herzliche Geburtstagswünsche
zum 40. Geburtstag.


дали е подходящо за немец .. , но ако имате по-добри идеи моля ви да ми ги дадете. За кръгла 40 годишнина!

# 43
# 44
  • Мнения: 3 521
Много сладко семейство сте. Grinning

На Риен "златата" също са голями терци! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт