Какви плодове и зеленчуци давате?

  • 1 455
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 660
Внимавате ли за произхода на бебешката храна?

 Купувате ли зеленчуци и плодове от магазините или търсите по-специални, незамърсени и т.н. ?
Някой да е изследвал зеленчуци в ХЕИ?
Пробвали ли сте био продукти? Или от познати баби и т.н. по селата?

# 1
  • Мнения: 822
Ами аз и давам домашни,то не че и земята не е отровена,но купешки не.Не съм ползвала био продукти.

# 2
  • Мнения: 166
И домашни и от пазара. Няма как да се избегне в един момент купуването, освен ако не си ги отглеждаме сами.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нямам възможност да отглеждам сама продуктите за хранене и затова купувам от пазара. Не си мисля, че продуктите са екологично чисти в никакъв случай, но няма ка да се снабдя с плодове и зеленчуци по друг начин.

# 4
  • Мнения: 6 713
Купувала съм био, но също и от пазара Peace

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Не отглеждам плодове и зеленчуци, нямам от къде да се снабдявам с такива, затова купувам от пазара. Био не съм купувала.

# 6
  • Мнения: 11 003
Ползваме домашни и купени продукти. Не съм носила за проба в ХЕИ, дано не ми се налага.
Био продуктите са ми леко съмнителни доколко са био.

# 7
  • Мнения: 4 017
Радвам се да дам нещо с гарантиран произход, но това не винаги е възможно.
В момента имам ябълки – домашно производство и предлагам всеки ден. Купувам други плодове и зеленчуци от пазара – каквито има. Био – не съм пробвала; за изследване в ХЕИ  - всеки ли може да се яви с морков и картоф и да иска проба newsm78

# 8
  • Мнения: 1 219
не знам,но аз отидох с картоф ,моркоф,ябълка и прочее....По принцип май не,но на мен жената ми свърши услуга,като се нае на свой гръб да ми ги изследва.Иначе се заплаща. PeaceВсичките ми продукти са от село,но са щателно изследвани Naughty

# 9
  • Мнения: 1 219
не знам,но аз отидох с картоф ,моркоф,ябълка и прочее....По принцип май не,но на мен жената ми свърши услуга,като се нае на свой гръб да ми ги изследва.Иначе се заплаща. PeaceВсичките ми продукти са от село,но са щателно изследвани Naughty

Пардон:Морков!А не моркоф Blush

# 10
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Не съм носила за изследване нито купени, нито домашни плодове и зеленччуци. От време, на време се зареждам с домашни.
Наскоро бях се заредила с биопюрета, иначе сурови био-продукти не съм ползвала.

# 11
  • Мнения: 2 660
Ох, на мен не знам какво ми става... Толкова ме е страх да дам зеленчуци от пазара, все едно чиста отрова давам... А ми е трудно с набавянето на домашни, защото нямаме баби на село...

# 12
  • Мнения: 564
И домашни и от пазара. Няма как да се избегне в един момент купуването, освен ако не си ги отглеждаме сами.

 Peace

# 13
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Когато ми попаднат домашни плодове и зеленчуци, давам от тях, разбира се. В повечето случаи купувам от пазара. Не съм носила за изследване в ХЕИ.

# 14
  • Мнения: 185
И на мен ми предстои захранване скоро и се чудя дали да купувам био продукти или нормални  newsm78. Домашни няма как да ползвам, защото не сме в БГ, а на пазара тук са същите като в магазина.

Общи условия

Активация на акаунт