Гласувайте за "Липса на годината" / потребителите,които често ги хваща липсата/

  • 2 431
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 533
Мю, шапка й свалям как изчезна, за да се завърне с гръм и трясък, тъкмо навреме, да отнесе статуетката.

Лизбет и Чесън.

# 31
  • Мнения: 1 629
Липсват ми моливчета из темите.

# 32
  • Мнения: 3 091
Очаквах да се видя поне в тази номинация, ама май верно хич не липсвам...


 Sad newsm78

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 17:45 от Ламята Спаскa

# 33
  • София
  • Мнения: 2 430
Chanel естествено.Дълго време ,я беше хванала липсата

# 34
  • Мнения: 107
Джейн води класацията тук.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 430
В началото като се регистрирах имаше една потребителка Червената шапчица,често пускаше теми в Клю-то,сега се сетих за нея newsm78
Май и тя е от липсващите

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Мина и Djane
 Hug

# 37
  • Мнения: 3 405
Очаквах да се видя поне в тази номинация, ама май верно хич не липсвам...

И аз те очаквах тук. На мен ми липсваш Simple Smile

# 38
  • Мнения: 293
Липса! Ама леле.
Пореден пример как тълпата се повлича по.. и аз не знам по какво в случая, че не само съм номинирана, но и гласувана.

Ми, липса, написала съм пет смислени поста тука.

Както и да е, използвам случая публично, но и смирено да замоля за извинение Василиса (която явно не липсва, страхотно), че днес, заета с повишението си, не отделих нужното време за метани и почитания, подходящи за среща с.. еми, с Василиса.

Четох ви номинациите, бяха прелестно кървави и зрелищни - какво повече й трябва на една жена.

Сега гласувам за Мюриел, много ми е приятно да видя, че вече не липсва, и за Дона - за която не ми е. Приятно да липсва, да.
Лизбет, ама тя винаги си е била с три четвърти вън.

И между другото, влизам заради съобщенията си. От и за хората, които наистина биха ми липсвали; това не изключва моите гласове, просто добавя и други.

# 39
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мю, Лизбет и Чесън, Дона май се вясва (или и аз не се вясвам и карам на спомени). Всъщност и Алиса ми убягва.

# 40
  • Мнения: 3 405

Здрасти Чесънче. Аз не знам, че четеш, не те виждам да пишеш, липсваш ми.
Вероятно и с други гласували е така, без да смятаме гласовете, дадени по инерция Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 473
ММ
Мю и Мина.

# 42
  • Мнения: 4 195
Мина, Чесън, Djane - и трите много липсват Confused

# 43
  • Мнения: 1 937
Трогнаха ме 58-те ви гласа!
Не липсвам, тук съм си, по-често в Готварския и КМ - хем готвя, хем ставам красива.

Чудя се дали да не си спретна и една партийка (подобна подкрепа си е основание) и да подпукам следващите избори (евро, парламент, местни, форумски).

Благодаря!
Подпис (с молив)

П.П. Забравих да поздравя Мю, която заедно с Дона и Умбра, осезаемо ми липсваше.

Общи условия

Активация на акаунт