мъжете Скорпиони

  • 12 695
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 011
Мъжа ми е скорпион:
- Има невероятно чувство за хумор, успява винаги да ме реазсмее от сърце, но пък когато е кисел, по-добре да не ми е пред очите;
- обича да е водещ във всяко едно начинане, трудно оставя аз да водя в нещо, което от една страна е добре, но понякога ми се ще и аз да съм водача;
- невроятен помошник в битовия ни живот е, като цяло най-гадната домакинска работа я върши той, просто така предпочита, не го каарам насила; отговорен е към семейството и детето;
- много е трудолюбив;
- успява да предизвика уважение в пиятелите си;
- изключително верен е, поне за сега други жени не поглежда, пък и от разказите му за предишни връзки, си правя заключението, че като е с една жена с нея е и толкова;

Но пък:
 - не е особено романтичен, трудно му идват идеи и желание за романтични изненади например;
- лесно се поддава на битовизма, не се опитва да разнообразява ежедневието ни, в това по-добрата съм аз.

Като заключение мога да кажа, че са много добри, отговорни и забавани! С мъжете Скорпиони лесно се живее, според мен!

И още нещо от снощи, защото такаааа мее е вбесил, чеее.....: #2gunfire
 - мразят да се съобразяват с неща за които сто хиляди пъти си им казал, че те дразнят, отказва и това си е!
 - в спор, все той е прав, а ако се докаже случайно, че не е ....кво толкова, пак така се извъртат нещата, че да стане прав!

# 46
  • София
  • Мнения: 5 726


И още нещо от снощи, защото такаааа мее е вбесил, чеее.....: #2gunfire
 - мразят да се съобразяват с неща за които сто хиляди пъти си им казал, че те дразнят, отказва и това си е!
 - в спор, все той е прав, а ако се докаже случайно, че не е ....кво толкова, пак така се извъртат нещата, че да стане прав!

Знам ,че не ни е един и съши мъжа Mr. Green,но явно си приличат прекалено много,защото снощи и мен ме вбесиха,точно защото всеки път повтарям как еди-кое си ме дразни,но както го казвам,така продължава да го върши. ooooh!

# 47
  • Мнения: 459
Прочетох линка със зодиака. Ми напълно вряно е бе  ooooh!

Мъжът ми е охрана  Laughing

Много силна физика, силен характер. Детето толкова се е метнало на него /на външен вид/. Чак се плаша. Същите очи, уста, чело, мимики, жестове, физиономии. Като се намръщи, имам
чувството, че виждам мъжа си. Няма нито една моя черта, все едно не съм я раждала аз.

Магнетизъм, привлекателност. Решимост. Когато решат нещо, ако ще света да се обръне, ако ще отвътре да се пукат на хиляди парченца, никога няма да се пречупят и да се върнат назад.

# 48
  • Мнения: 1 168


И още нещо от снощи, защото такаааа мее е вбесил, чеее.....: #2gunfire
 - мразят да се съобразяват с неща за които сто хиляди пъти си им казал, че те дразнят, отказва и това си е!
 - в спор, все той е прав, а ако се докаже случайно, че не е ....кво толкова, пак така се извъртат нещата, че да стане прав!

Знам ,че не ни е един и съши мъжа Mr. Green,но явно си приличат прекалено много,защото снощи и мен ме вбесиха,точно защото всеки път повтарям как еди-кое си ме дразни,но както го казвам,така продължава да го върши. ooooh!
Peace Боже, нашите мъже май са клонинги с един и същ първообраз  hahaha

# 49
  • Мнения: 316
Живея с мъж Скорпион ок. 6год.
- Когато е бил на 3год. са го "оперирали от чувството романтика" /така се шегуваме в къщи/
- Верни са до гроб. На такъв човек можеш да вярваш безпрекусловно, защото ти казва "цялата, голата" истина без да се замисли
- Чувството му за хумор е невероятно
- Егоист и егоцентрик. Едва сега, когато пиша за това си давам сметка, че е "обсебващ" във всяко отношение
Ами...  newsm78стига толкова! 

# 50
  • София
  • Мнения: 5 726
Искрено ме е разсмивал при опитите си за романтика.По принцип познава едно цвете и това е гербер.Решил да купи друго.След дълго чудене ми се появи с кала в ръка ,с дръжка гонеща 1,50м.Така и не забеляах цветето само се сещам за дръжката му  Joy

# 51
  • Мнения: 370

И още нещо от снощи, защото такаааа мее е вбесил, чеее.....: #2gunfire
 - мразят да се съобразяват с неща за които сто хиляди пъти си им казал, че те дразнят, отказва и това си е!
 - в спор, все той е прав, а ако се докаже случайно, че не е ....кво толкова, пак така се извъртат нещата, че да стане прав!
о да,това точно така.можеш да си и м повтаряш едно и също нещо до безкрай и какво от това?!и винаги той е прав.и много обичат да се бият в гърдите ,че са перфектни.това са им лошите качества.но кой ги няма?!несъм съгласна обаче ,че са комплексари.това може да се твърди за много хора от различна зодия.според мен  е до човек.а моето мъжле е със асцендент ЛЪВ и според мен доста взе да му влиае вече.но пък баланса е пълен.много обичат да им галиш егото.и то не кой да е,а точно ти/половинката/.това е важно за тях.да се докажат пред теб.иначе не ги интересува какво ще кажат хората за тях.и скорпион клюкар няма.не се интересуват от подобни неща. Naughty

# 52
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Трудна зодия.  Баща ми е скорпион и имах приятел скорпион.
За мен връзката ми с скорпион беше много ограничена.  Много трудно вземат решение, доста трябва да мислят.  Непроменливи са.  Владеят над всичко, ама хич не ми допадна това качество.  Много арогантни и земни.  Грубари са и им е трудно да показват страсти, нежност и любов.  Хора без фантазия, праволинейни и непоклатими.

Баща ми като скорпион е същият като бивш приятел.  Разбира се връзката ми с татко е различна.  Пак го намирам груб и взискателен.  Скорпиона може да търпи много, но прелее ли чашата, по добре да си на далеч.
Имат и добри качества, силни са физически и като характери.  Добри приятели са, може би най добрите.  Може да се разчита на тях много.  Само не го предавайте защото тогава ще ви направи живота черен.


Е добре де законспирирани комплексари.Докато не ги разбереши не им спреш кран4ето да те манипулират.

# 53
  • Мнения: 806
 Crazy хе хе луда работа са скорпитата.  Пак ще се запиша с ново качество което ме разсмива много.  Както казах по горе татко е скорпион.  Е този човек преди седмица щеше да си купува кола, преди 2 дена се измени на лодка (макар, че няма къде да слага)... сега приритва за лодка, но щял и кола да си купи.
Така е винаги.  Днес едно, утре друго и в крайна сметка НИЩО.  Големи планове с месеци докато се вземе решението, че нищо не иска в крайна сметка.  Joy

# 54
  • Мнения: 2 175
Т'ва с верността на скорпионите искрено ме развесели..
Само аз ли познавам така добре "другата" им страна? Или и това зависи дали са "бели" или "черни'?.. Thinking

# 55
  • София
  • Мнения: 5 726
Т'ва с верността на скорпионите искрено ме развесели..
Само аз ли познавам така добре "другата" им страна? Или и това зависи дали са "бели" или "черни'?.. Thinking

Мен даже ме учудва такова твърдение.Обикнат ли, са ужасно верни.Май по-трудното е да обикнат.

# 56
  • Мнения: 2 175
Ми значи само мойто е било едно такова..скъсващо се да изневерява (което според него няма нищо общо с обичта де)..а и като се замился..и гаджетата  после и те бяха все обвързани скорпиони.. newsm78 Thinking
Ако разчитам заверността според зодията..

# 57
  • Мнения: 384
нисък мъж Скорпион си е ДИАГНОЗА! Sick

# 58
  • София
  • Мнения: 5 726
нисък мъж Скорпион си е ДИАГНОЗА! Sick

Това пък що за глупост е  Thinking

# 59
  • Мнения: 459
Всички Скорпиони, които аз познава са височки  Mr. Green

Колкото до изневерите, те са прекалено магнетични, привлекателни и на който му е по слаб ангела... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт