Препарат за почистване на фурна

  • 14 080
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Е, това е! Аз и без това предпочитам Пловдив, Варна и Бургас пред Сф-то... Crossing Arms Искам и аз Апта за 5 лева #Cussing out

 Joy

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Апта за Пловдив има в Сани-5,80 лв
аз доста вдигам темата,но ако я следиш да те питам ,в кое Сани....че в това в тракия не го открих,да не е в Гранда  newsm78

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Sis7,от Гранда го купих.На реда,където са почистващите препарати-за стъкло,за мебели и т.н.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Sis7,от Гранда го купих.На реда,където са почистващите препарати-за стъкло,за мебели и т.н.
Благодаря ти   bouquet спести ми едно разкарване Wink

# 49
  • Мнения: 17 546
И последно, колко струва Аптата за печки в Пловдив?

# 50
  • Мнения: 3 157
Стига бе!  Shocked Само 5,80!? Ми то да дадем заявка да пращате от Пловдив Laughing Тук е над 8 лв! Angry

Ами,5.90 е в Халите

# 51
  • Мнения: 17 546
В Халите в София?


В нашият квартален магазин за почистващи препарати беше над 8 лв! Значи утре специално ще погледна колко е при нас, но последният път го купувах за 8 и нещо Shocked . Ако е толкова(че очаквам и повече даже), направо пращам на някоя пловдивчанка парички за два флакона, да знаете! Laughing

# 52
  • Мнения: 3 157
Не,не,става дума за Халите в София,незнам дали в Пловдив има Хали,но да уточня.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Балу,5,80 е при нас.

Мога да ти пратя,ако искаш

# 54
  • Мнения: 17 546
Балу,5,80 е при нас.

Мога да ти пратя,ако искаш
Hug
Нека видя в нашите Хали и ще пиша.  Peace
Joy Смешно е, ама пък ако в кварталния магазин е 8 и..., а в Халите 5,90 ще ги направя на салата! Да поръчвам почистващ препарат от Пловдив, защото търговците са се заметнали с цената ooooh!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Балу,кварталния магазин сигурно работи с по-големи надценки от хипермаркетите.

Може да видиш каква е цената в някой голям хипермаркет.

# 56
  • Мнения: 17 546
Elfita, не съм виждала препарата в ХИТ, МЕТРО, Фантастико или Кауфланд. В Билла не пазарувам. Но щом го има в халите, ще погледна специално и в тези магазини, може пък да не съм го видяла! Даже си мисля, че в ХИТ не може да го няма. Rolling Eyes

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Споко,ще ти пратя от Филибето.Ти знаеш ли какви неща съм пращала-памперси до Разград,заради едно халатче  Joy

# 58
  • Мнения: 17 546
 ooooh! Joy

Ами, що пък да не си помагаме и да не ги оставяме да ни цакат с цени търговците!? Peace

# 59
  • Мнения: 745
Само да не излезе реклама,но знам къде Апта за фурни е 5 лв.Ако някой се интересува да ми пише на лични.Имат много неща и на Сано и на Апта.Цените са на едро,но се продава и на дребно.Аз си пазарувам от там.

Общи условия

Активация на акаунт