АМ с бисквити?

  • 1 947
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Здравейте, Simple Smile

Кажете ми, моля ви, как приготвяте АМ с бисквитките на прах? Колко лъжици слагате в млякото?
Мерси! Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Ами няма точна доза - зависи от количеството мляко. След това се слага на око - някои деца искат по-редичко, други предпочитат по-гъста консистенция, същото, както и с кашата  Peace
Аз лично веднъж купих Плазмонки на прах - отварт са - хипер, хипер сладки и лепкави, хвърлих ги  Confused

# 2
  • Мнения: 707
Зависи дали ще храниш детето с биберон или лъжица  Wink.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
На окор зависи колко гъсто искаш да стане и зависи какъв ти е биберона и колко пуска.

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Всичко правя на око,така съм свикнала.

# 5
  • Мнения: 6 713
Правя го и биберон, но явно ми трябват такива с по-широки дупки, защото се затлачват! ooooh! Хем разбивам добре сместта.

# 6
  • Мнения: 27 524
Мляко с бисквити дори и през цепките тече трудно, ама все пак минава. Вземи от тях  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз ползвам NUK с биберон №2 за каша (който е цепнат на кръст) и минава без проблем.

# 8
  • Мнения: 5 940
Много рядко  съм давала бисквити с мляко,  след годинка. Смятам го за ненужно, бисквитите имат хидрогенирани мазнини, изключително вредни. Сладки са в повечето случаи, вредят на зъбите, създават неприятни хранителни навици.  Полезните вещества в тях могат да се набавят чрез сухари и всякакви зърнени култури.

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 08:38 от valerie

# 9
  • Мнения: 3 993
Плазмонки на прах не съм купувала и няма да купя. Имам опит с обикновените Плазмонки - страшно сладки са, не се разтвориха добре и останаха трохи от тях, които затлачиха биберона. Смених го с друг с цепки - пак не можеше да тече добре млякото и дъщеря ми се изнерви страшно от тези опити. Няма да повторя повече АМ с бисквити, голяма досада е и според мен са вредни бисквитите, понеже са много сладки.  Whistling

# 10
  • Мнения: 4 014
Аз също не съм привърженик на тази практика да се слага плазмон в АМ.
Не съм купувала.
Веднъж - два пъти пробвах да сложа една мерителна лъжица оризова каша във вечерното АМ по съвет на педиатъра, но не мога да кажа, че детето спи по-спокойно и се отказах.

# 11
  • Мнения: 4 784
На 160 - 180 мл АМ, слагах по една лъжичка бисквитки. Давах го през Авент 4 номер биберон.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 626
Плазмон на прах е най-безумния продукт, който съм купувала. С малка дупка на биберона се запушва, с голяма дупка се улива. И какво правех накрая, сипвам част от АМ-а в чашка, слагам 1 лъжичка бисквити, разбърквам, чакам да се утаи и връщам внимателно в шишето.  ooooh!
И наистана са ужасно сладки и мазни.

Другите Плазмон са ОК, ама в киселото мляко. А най-добре Закуска, разтваря се прекрасно.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм слагала на 170мл АМ по една мерителна лъжичка

# 14
  • Мнения: 2 334
Аз слагах от обикновенните бисквити на Плазмон по една и половина ,а майките около мен слагат по една мерителна лъжица от тези на прах  Peace

Общи условия

Активация на акаунт