С празнично настроение,СВИЩОВЛИЙЧЕ чака КОЛЕДНОТО забавление!

  • 9 832
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Да се похваля вече - аз съм горда леля на малкия сладък Мартин! Операцията минала много добре. И двамата са добре. Мартин е 3.200 и е 50см.
Благодаря да поздравленията за колата. И аз искам вече да пътувам. Че със старата трошка не сме ходили много-много. Но сега ни предстои едно пътуване да видим бебето.  newsm01

# 16
  • Мнения: 49
dididi,честита ви колца Laughing,много да си я карате!Честито ,че си станала леля,много да го обичате малкия Мартинчо  bouquet.
Яна,ще черпиш няма да се отървеш от нас Mr. Green,помисли си къде ще ни водиш Embarassed.
Айде цунки на всички,трябва да поработя,че днес кафето ми се проточи Mr. Green

# 17
  • Мнения: 362
      Диди честито!Да Ви е жив и здрав малкия Мартин!!!

# 18
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Честито  Диди!!!!Да ти е жив и здрав!Какво е чувството да си леля???? Mr. Green
Колата е супер-видях я в нета!Ван ,нали!Да се събирате цялото семейство  Mr. GreenБраво!!!!
Аз искам да поканя Портокалка да се присъедини към нашето дружелюбно форумче!!! HugСподели нещо?За семейството си?Къде живееш? Hug
Мише,Сисе, прави сте часът и мястото са известни!!!!! Mr. Green
Руми,стягай се за пиячка!
Натали,липсваш ми Sad
Целувки на всички!

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 16:03 от ianushkaa

# 19
  • Мнения: 883
Колата е Ван. Много е хубава, страшно запазена. Аз обичам в колата да ми е широко. Иначе не съм привърженик на къщите и големите жилища, но колата ми да е голяма!
Не знам какво е да е леля... Още не съм го почувствала.

# 20
  • Мнения: 362
 Яни и вие ни липсвате ама като спите до късно какво да правим Crossing Arms ще си намерим друго гадже да знаеш Mr. Green
 Тази сутрин излязох с Явор и ходих в Янтра,нямаше никой той поигра,но му беше скучно.После тръгнахме пеша разходихме се по някой друг магазин много съм доволна,че два дни почти не бяхме излизали в тая тъпа мъгла

# 21
  • Мнения: 23
ЕЙ, че хубава тема Янушка! И честито! ВУЙНАТА да почерпи  Laughing Живи и здрави бебоци! Благодаря на всички, които топло ни приветстваха във форума.
Ние вече си купихме люлка и бебата яко се кефи в нея.
Но сме болни от оная вечер, а снощи и пищяхме около половин час, та ходихме в болницата набързо - оказаха се ушичките  Cry От снощи сме на антибиотик  Confused Cry Sad Момичета как лекувате малките съкровища? Много съм резервирана към антибиотиците и търся съвет за друг подход към боренето на вирусите. Моля пишете за вашия опит.
Hug от нас с Йоанка

# 22
  • Мнения: 23
Честито Диди! Леле че много бебоци,  Hug Hug Hug
Честито и за колата! Хайде все такива хубави новини да съобщаваме!

# 23
  • Мнения: 11 667
Ех, че много бебоци   bouquet  Браво да са живи и здрави   bouquet

vh никой не ги харесва антибиотиците, но понякога се налага няма как Tired Аз не бих се осланила на хомеопатията  Naughty Със сигурност няма да издържа да ги гледам болни и да не правя нищо, защото така било по-здравословно. Но пък иначе предпочитам народната медицина  Thinking Когато може  Crazy Вдигнат ли темп. и почвам да се побърквам  Crazy
Моят синузит се активизира и сега не просто ми е запушен носът, а направо е циментиран  hahaha Дайте някакви идеи, че и нагревките с морска сол не ми действат вече  Outta Joint

И сте много несериозни - нито снимки на коледната украса пуснахте, нито дадохте идеи за подаръци - ще ви напляскам  Joy

ПП: И за мъжовете подаръци, че вече съвсем нищо не ми идва на акъла   newsm78

# 24
  • Мнения: 362
  Вени дано бързо да се оправи Йоанка Praynig Аз също давам антибиотик като се наложи няма как ooooh!Най лошо е да са болнички децата Confused
 Ние не сме украсявали,подаръци не сме измислили newsm78 абе нещо не ми е празнично Thinking
  Мише продавате ли апрески във вашето магазинче?

# 25
  • Мнения: 49
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,Руми недей така Laughing,на мъжо ще му дам правото да си избере Mr. Green(ама да не ме нашива много ,че #2gunfire),за Рая мхм-май една кухня ще и взема ,к-т за гладене ииииииииии незнам какво друго ама ще го измисля.Харесах си една кукла гоооляма с диско рокля Laughing,а сетих се и една детска количка за бутане(от нашата нищо не става).Ако се сетя още нещо ще ви кажа

# 26
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Здравейте момичета!Вуйната ще почерпи ама може и да не е тая седмица че наще близнаци май ги изписват утре и сме в очакване да ги видим,та ще чакаме да кажат кога!Ще ви пиша де!
Вени,много жалко че сте се разболели!Аз до колкото си спомням това е второ боледуване с ушенце,но антибиотика си върши работотата,така че за сега това е решението!Може да се посъветваш с докторката за витаминки!Оздравявайте бързо! HugЦелувки на Калпазанка! Hug
rummi_pl ,много е кофти да не може да дишаш!Аз правя едно нещо за носа ми но е доста мазохистко!Но 100 % действа!Ракия в носа с клечка за уши! Mr. GreenТова е сериозно!Ако се навиеш -слагай смело!
Аз да си призная-украсих ама не навсякъде!В Неделя ще доокрася и ще ви пусна снимки! Peace
На мъжо ще му подаря още една доза Любов,па да се радва! Mr. Green
Май ще му купувам Колан ,той сега има другата седмица РД и му взех парфюм -Булгари!Стига му колан за НГ! Mr. Green
А за дуда милион неща май ще взема!Взех и стол за хранене на кукла с кукла бебе и Голяяям докторски комплект,ама това от баба от Враца!А все още аз не съм измислила кво да и взема!Тя има бая играчки! newsm78
Айде спирам че много писах!Целувки и да оздравявате!  bouquet

# 27
  • Мнения: 23
Благодаря за моралната подкрепа, но освен калпазанката и майка й вече се осополиви   newsm77  RageПодбрах капките й за нос и капя..... Янушка иначе си права за ушенцето - за втори път ни е  Confused Cry Понеделник имаме среща с докторката - ще питам за витаминки, май на нейната възраст се препоръчваха Саностол.
Целувки на близнаците  dancing

# 28
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И нашите подаръци вече са избрани и част от тях поръчани благодарение на Рали!
За госпожицата след дълго умуване и по нейно желание едно бебе т.е кукла с коса Чу чу и две блузета от намаленията в сайта на Мая тойс. За баткото маркова дрешка пак от там и парички. Искаше и джаджа за телефона си милия но в момента няма внос от този артикул. За таткото парфюм понеже им е фен, но остава да уточним марката. Виж идеята за колан е чудесна! Яни, от къде ще купуваш хубав мъжки колан? Аз тази година съм скромна и нищо не мога да си измисля за подарък. Имам нужда от миксер и добра козметика че моята е на свършване Embarassed
Руми, за синузита ми бяха казали една бабешка рецепта с ракия, брашно и черен пипер. Пропорциите обаче сега не мога да ти кажа точно и се слага като компрес на челото. Супер гадно е но върши страшна работа. Ако искаш утре ще я напиша пропорцията?
Иначе да ви се похваля че спечелих златна паричка от играта на Калиакра и утре я чакам да дойде Wink

# 29
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета! И ние още не сме украсявали, и аз незнам какво чакам...
А за антибиотиците - и аз не съм им привърженик, но пием когато се налага. Иначе братовчедчето на Марти го водят при една доцентка - хомеопатка от Пловдив, която идва всеки месец в Търново. Ефекта е поразителен, не е пил антибиотик от година и половина като преди пиеше по два пъти в месеца - беше трагичен случай. Сега даже му е изписала и хомеопатична ваксина,която всъщност е под формата на гранули.
Ама тая доцентка е някакво светило в хомеопатията. Даже се чудя дали да не запиша и Мартин при нея, че напролет като тръгнем на ясла не ми се мисли...

Общи условия

Активация на акаунт