С празнично настроение,СВИЩОВЛИЙЧЕ чака КОЛЕДНОТО забавление!

  • 9 829
  • 294
  •   1
Отговори
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
         
                                                                  

                                         Малките Свищовлийчета:
      angel_82- Янислав     santa2
 
                                                                     newsm30
      sisi miami- Рая                                    newsm30   santa2
 

      mama mima- Калоян , Димана        Nature Snowman
                                                                 newsm30

    Наталия- Явор             santa2                                          newsm30
 

     rummi pl-     -Лили , Виктория    santa2
 

      Нимфетка - Александър



      Благовеста - Ралица                         santa2
   
                                                                                   newsm30
     dididi - Иван , Дона-Мария     
 

      радос - Деян                                            newsm30
 

     slaveto - Ивайла                     Nature Snowman
 

      Аз съм си(irelena) - Йоанна               santa2


      Габинки - Дими

 
       didish - Мариян                    newsm30                  santa2
 

      mama vili - Александра ,Белослава         Nature Snowman

                                 
    Петя Петрова - Георги , Иван                 santa2
                                                                         newsm30

     ttedi 80 - Криси , Дани 
                      Nature Snowman
 

      MayaPetrova - Леда               santa2
   

     gerrita -Борислав                                           newsm30
                                                                                       newsm30

     zorata - Маюш     

    n alex76 - Христина                santa2                Nature Snowman
 
                                                     
     vh  -  Йоанка                                newsm30 santa2
       

       chels - Мартин          santa2 Nature Snowman

 
      ferrara- Вики             Nature Snowman

                                                 
      ianushkaa - Вилияна        Nature Snowman
                                
      marrie - Пепи


     newsm06                             newsm05                           newsm04                newsm06      newsm05
   

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 18:06 от ianushkaa

# 1
  • Мнения: 362
 Добро утро!!
  Яни страхотна коледна тема,много ме изненада тази сутрин тъкмо си мислех кой ще прави новата тема.Браво на теб newsm51  Hug
  И хайде сега да те издам понеже ти се срамуваш Mr. Green Честита ти титла вуйна Mr. Green,да са Ви живи и здрави близнаците много да радват мама и тати stork-boy stork-boy Гледам до късно сте празнували Crazy

# 2
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Ееее Яни честити ти племенници   bouquet да са ти живи и здрави  Tada

Поздравления за новата тема  smile3501 много сладко оформление  newsm10

Момичета довечера ще давам заявка за поръчката в немския сайт. Пишете ми на лични за да не пропусна някой  newsm03

Лек ден

# 3
  • Мнения: 883
Яни, прекрасна новина! Честити ти племенници! Живи, здрави и щастливи за радост на всички роднини!
А новата тема е чудесна! Браво! В началото си помислих, че с това есенно заглавие ще откараме до мартенички! Но точно навреме си имаме Коледна темичка!
Аз се отказвам да поръчвам за сега. Понеже Дядо Коледа при нас дойде малко неочаквано и ни донесе нова кола, та сега ТЯ глътна всички пари, които си бях заделила за празниците. Е, милото щял "да ми ги върне", но на заплата и даже не се знае на коя заплата.

# 4
  • Мнения: 49
Яни,честити ти племеници  bouquet. Разкажи нещо за близнаците(кг.см. имана Laughing),то пусто любопитство Crazy.
Много сладка темичка.Да ви кажа на мен нещо не ми се работи и днес викам на мъжо ,че искам почивка пак той  ми се хили и вика"Много искаш,като си се хванала ............. Mr. Green".Направо ми иде да го  #2gunfire
Айде цунки от мен

# 5
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugЗдравейте момичета!!!!Да си призная снощи от радост че съм вуйна си почерпих с няколко чашки уиски и спретнах темичката!Радвам се че съм ви изненадала!
Сега вече официално да се похваля!Станах вуйна на 2 момченца (3100,2800),но още не знаем нищо за имена!Живи и здрави са!Майката е добре!Много сме щастливи!  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2
Ще ви пиша пак!!!! Hug

# 6
Здравейте момичета!
Дълго време ме нямаше - няколко теми пропуснах, но се радвам че не сте ни забравили.
Темичката е прекрасна, предстоят любимите ни празници.
Ние тъкмо излязохме от болницата след 1месечно боледуване (2 седмици в Луковит и 2 в Свищов) и съм скапана вече, но дано малките да се закрепят вече.
ianushkaa  Да са живи и здрави бебенцата и вуйна им разбира се  bouquet
dididi  То бебока пораснъл  Grinning да ти е жив и здрав и много радост да ти носи!
Руми аз още съм тука.
Ще бъда  по редовна вече че ще ни забравите наистина....

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 10:46 от ttedi_80

# 7
  • Мнения: 362
  Теди не сме те забравили Hug.Дано всичко лошо е вече зад гърба Ви и да са здрави малките ти момчета Peace

# 8
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugЗдравей Теди!С теб не се познаваме ,но се надявам вече дя имаш повечко време за форумчето скромно!
Сиске,   да ти кажа че е време да почерпя за племеницете Камен и Калин!!!!Кажете кога и и къде!
Наталче, Hug

# 9
  • Мнения: 30
Много хубава коледна тема! Hug
Май са разрешени вече 20 страници, но не съм много сигурна, те където 20 там и 15.
Честито, ianushkaa!!! Да са живи  и здрави малките Калин и Камен!!!
Момичета, има петиция за увеличаване на майчинството на 410 дена, който иска може да се подпише:
http://www.bgpetition.com/miachinstvo/index.html

# 10
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Подписах петицията! Peace
Яни, много хубави имена са избрали за бебенцата. Навремето и аз си ги бях харесала за синковеца но в крайна сметка надделя желанието на таткото за Калоян.

# 11
  • Мнения: 11 635
Здравейте момичета   bouquet  Страхотна темичка   bouquet Аз още подпирам леглото, но вече ми се прояснява  Crazy

Честити бебоци, да са Ви живи и здрави    ylinfant   ylinfant


dididi  Какво е колата? Ти ще караш ли   newsm01

Отивам пак да прилегна

# 12
  • Мнения: 883
rummi_pl, колата е Пежо 806. Зелена!!!  smile3521
Много ми е притеснено, защото утре ще ставам леля. За първи път ми е! newsm17 На брат ми жена му ще я оперират от бебе...  newsm08 Днес е била на преглед и са видели отлепяне на плацентата. Сега, понеже знам какво е, много се притеснявам. Ще докладвам утре като се обадят, че те са си там, в Силистра. Стискайте палци! Не се знае пола все още - като бръкнат - каквото извадят - наше е!

# 13
  • Мнения: 362
 Диди честиа Ви кола много хубави места да обиколите с нея Hug Ще стискам палци всичко да мине добре и утре ще чакаме добрата новина Praynig
 Ей много бебета тия дни Heart Eyesайде все така да е Laughing

# 14
  • Мнения: 2 015
Честито на новата темичка  bouquet!
Благодаря на Яничка!Дано все така я пълним с хубави вести Praynig!Яни, да са живи и здрави бебоците!Много да слушат, а ти много подаръци да купуваш Party!
dididi, честита ти кола!Дано всичко мине добре и утре да ни зарадваш с хубава вест Praynig!
ttedi_80, добре дошла  bouquet!Нека неприятностите са само зад гърбът ти Hug!( и не сме те забравили Naughty)

ianushkaa, забравила ли си къде и кога ще черпиш Mr. Green?

Общи условия

Активация на акаунт