Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-23)

  • 16 207
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 582

Ами аз за това, още като уточнявахме датата, казах че е работен ден, ако трябва да се съобразим с това, но никой нищо не каза  Rolling Eyes
Ако искате да променим датата-за неделя-21.12. или някой друг ден  newsm78

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 27
ДА за неделята! Hug
Асе, нищо, мацка, има да си пожелаваме дотогава ехеее, за бая празници, а 5 дена по- нататък съм пък аз родена. Нали съм си водолейка блейка:) Hug

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте майчета!!!
Аз набързо да Честите Рождените дни Бубето и Мишленцето на патерица и изчезвам че работа ме чака!!!
Хубав ден ви желая и стойте на топличко с бебоците че е студ навън!

# 18
  • Мнения: 556
Наистина е студено днес,а и тази мъгла Crossing Arms
Вчера беше по-добре,успях да си свърша задачите които имах.За срещата,както писах и преди едва ли ще дойда,ако има промяна все едно място ще се намери предполагам.Да питам мамите със секцио,мажете(мазахте) ли с нещо белега?Чета,че повечето мажат с Контрактубекс,дали да не си взема и аз да опитам?
Намислихте ли вече подаръците за Коледа?

# 19
  • Мнения: 117
Нали сме си водолейки блейкиSimple Smile Hug
  smile3502
Петя, за коледните подаръци Миша миналата седмица получи един  Mr. Green Моите родители бяха решили да й вземат проходилка и от няколко дни вече се возим в нея. А се чудя ние какво да й вземем- колебая се м/у някаква голяма пухена играчка (че все малки има) или нещо по-практично... вие на бебо какво ще взимате? За другите подаръци не съм мислила- някакви дрешки може би Thinking
А да се похваля- от няколко дни Мишелка се опитва да лази.  Heart Eyes Стои на колена обаче бързо й омръзва. newsm30 А оня ден така ми се изплъзна за секунда и падна от леглото ooooh! Как рева после.... много ми беше гадно, че падна. Почувствах се като лоша майка Embarassed Embarassed
За белега- чувала съм единствено за Контратубекс. Мажи се- според мен ще е по-добре Peace

# 20
  • Мнения: 369
Здравейте мамчета  Hug Аз съм по съгласна за неделя ,защото свеки е почивка и ще може да гледа поне малката baby_neutral, а пък ние с каката да дойдем . Но ако не стане за неделя ще го измисля .
За подаръци още не съм мислила сериозно  newsm78
За Василена си знам - пълно бойно снаражение  Mr. Green а за Мишелка може би една кола- колело да си се вози , от тия малките с 4 точилца и малко кормилце Grinning
Или нещо такова

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 15:35 от Скорпионка

# 21
  • Мнения: 68
Аз за Коледни подаръци не съм мислила.Мисля направо подарък за годишнината ни,нали на 05.01 се женихме.Много ще ми дойдат 3 подаръка да давам  Joy Ние на нашата мома ще вземем някаква играчка,тя е толкова малка,нищо им не разбира на тези подаръци,пък поне с играчките се заплесва.
За неделята и аз съм съгласна.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 17:11 от buba_85

# 22
  • Мнения: 68
Хайде момичета ставайте да хапнем нещо за закуска и да пийнем кафе,а ето и нещо за малчовците


А сега и за мамите
   



За всеки каквото му хареса.Приятен ден на всички.

# 23
  • Мнения: 301
ЕЕЕЕЙЙЙЙ Бубе ти ме разби!!!
Благодаря за обилната закуска ще ми бъде от полза,че днес съм сама в офиса и е голяма веселба Hug
Приятен ден на всички и от мен  bouquet

# 24
  • Мнения: 556
Такава закуска отдавна не е имало Grinning
Вие какво правите в това мъгливо време?

# 25
  • Мнения: 68
Ние си довършваме ремонта в другата стая и си търсим разни занимания за момата.

# 26
  • Мнения: 369
Айде намерих малко време да седна  ooooh! Да ви кажа мишелка вече се качва и слиза сама на спалнята  Shocked . Оставила съм я малко на спалнята да и ветрее дупето без памперс и отивам да го изхвърля , когато се показвам от банята нашта пред вратата Rolling Eyes. След малко отивам до другата стая , връщам се а тя се качила на спалнята и ми се хили Joy. Алпинистка ша я правя. Василенка си ходи милата на градинка ама нещо покашля , дадох и сиропчета промихме гърлото и хайде пак на градина . Малко се чувствам гадно от факта че я пращам кашляща ама какво да правя ще видим как ще се развият нещата по на там . В градината за тържеството ще играе Мечка , има стихчета , пее и танцува и не ми се иска да не ходи за да си репетира . Само дано не ми излезе през носа  Thinking
това за сега няма време за повече . отивам да лягам че от тази закуска дето я има Направо преядох
лек ден  bouquet

# 27
  • Мнения: 68
Браво на Мишел,стана ми смешно като каза как си я срещнала пред врата.Представям си изненадата.Сега ще ти разкаже играта.Оставяш я на едно място,а в следващия момент я няма.

# 28
  • Мнения: 337
Здравейте   bouquet,

Аз от близо година вече не съм влиза в този подфорум  Embarassed, направо ме е срам. Какво ново се случва във Враца, че от август не сме се прибирали.... ?
Сега за Коледа ще дойдем и ще поостанем 10 дни. Моето "митите" (момиченце) Joy, от 3 месеца ходи на ясла и май й харесва, аз започнах работа и всичко си е по старому Simple Smile
Хубав ден пожелавам на всички smile3525

# 29
  • Мнения: 68


Вижте с мъжа ми какъв банкомат открихме.Който иска мога да кажа къде се намира да изтеглите малко пари  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт