Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-23)

  • 16 206
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 728
Нали ви обещах браунис с кафе за закуска.. е добре де, нека са за обяд..

# 46
  • Мнения: 68
По добре късно отколкото никога.Мерси за почерпката изглежда добре.

Ето и от мен малко коледни сладки за следобяд.

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 12:26 от buba_85

# 47
  • Мнения: 159
Весе да са ти честити новите придобивки, със здраве да си ги ползваш- и прахосмукачка викаш а? Mr. Green , само така smile3501
а браунисите, леле- мале, красота   chef , с какво си ги поляла, изглеждат фантастично И пак smile3501

# 48
  • Мнения: 728
А си нямаш и на представа на вкус какви са.. малее как не си отхапах някой пръст докато си облизвах ръцете после. Иначе съм ги поляла с глазура, подобна на шоколадовия фондан, но прибавих малко сметана за да стане по редичко за да мога да ги полея. Следващата седмица ще правя "peanut butter pie", а за Коледа ми изникна една страхотна идея и мисля да я пробвам. Малки тарталети с какао и кафяв шоколад (по скоро нещо от рода на "squares", като квадратчета, мисля че нямаме дума за подобни сладки на български) с панделка от бял фондан и съм си наумила да правя и "blondies" с бял шоколад и панделка от кафяв фондан, нещо като малки вкусни подаръчета. Дано да успея да направя фондана и да имам време най вече. Ще се похваля, когато ги направя. Ех.. Бубе, Бубе, къде ми показа този сайт.. сега не мога да се откъсна от кухнята Mr. Green.

# 49
  • Мнения: 159
Добро утро   bouquet
Red_Sonya имай малко милост- това твойто на нищо не прилича Mr. Green, чета ти аз поста и ми капят лигите- ужас...

# 50
  • Мнения: 2 425
Добро утро. Аз сутрин не закусвам, но защо ми трябваше да влизам да чета, сега огладнях.  Blush

# 51
  • Мнения: 68
За наказание трябва да донесе по едно да опитаме.
А тук нямаше ли студенти?
А да им е честит празника и да завършат с успех,да почерпят  Joy
Живи и здрави и наслука.
Лек ден на всички.
Вън прехвърча снежец при нас.

# 52
  • Мнения: 68
Хайде на кафе момичета

 

# 53
  • Мнения: 369
Добро утро и от мен , замириса ми на кафенце и закуска и се притечох Mr. Green
Дими и тук  :заваля снежец ама такъв един ситничък .
И голямата новина мъжа ми каза че ще гледа децата , за да мога да отида на спокойствие на мамината сбирка (така я нарече ) а аз стоя и гледам Shocked. Питах го да ли е  сигурен и той  каза    "Да бе пиле няма проблем , обмислил съм го " ОК
Така че аз със сигурност ще дойда  newsm44

# 54
  • Мнения: 68
ЕЕЕ Галя браво,това е много хубаво Simple Smile
Иначе и тук снега е ситен и на рядко.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 27
Браво, Галче! Hug
Бубе, ей ме на студентката, почвам да черпя Heart Eyes


Ето ви една интересна рецепта:
Сладкиш на щастието

Това е добра рецепта, за да стоплите духа си в един хладен и мрачен ден. Сладкишът се приготвя от сушени плодове, овесени ядки и медена заливка.
Накиснете във вода двеста грама овесени ядки, отцедете ги и ги разстелете в предварително подмазана с масло тава. Подредете отгоре десетина сушени смокини, шепа стафиди, десетина сушени кайсии и сливи, настърганата кора на един лимон и портокал, цели ядки орехи, лешници и бадеми. Залейте със смес от половин чаша разтопено масло, половин чаша мед, един жълтък и три лъжици ароматен алкохол (аз използвам уиски). Печете около двадесетина минути на средна фурна, докато сладкишът добие златиста коричка и усетите във въздуха фини козуначени ухания. Вкусването на този коктейл от миризми и вкусове на сушени плодове и ядки, захаросани в медени ухания и допълнени от изкусително разтопено масло и уиски е нещо, което зарежда и най-големите песимисти с положителни енергия.
И да се посмеете малко:http://spirt.hit.bg/20_things.htm

# 56
  • Мнения: 428
Здравейте момичета  bouquet
Включвам се в темата ви като врачанска снаха bowuu - мъжът ми е от Паволче. Тъй като предстои да гостуваме на свекърите около празниците за няколко дни, а досега не сме ходили с бебето там, моля ви препоръчайте ми педиатър или клиника от която вие сте доволни.
Като млада майка на моменти ме гони параноята Mr. Green и въпреки че ще се заредя с лекарства за спешни случаи, ми се ще да имам координатите и на някой лекар, пък дано не се налага да прибягваме до него.
Благодаря ви предварително Hug

# 57
  • Мнения: 68
Здравей meranda
Не знам колко е голямо детето ти,но по принцип ти трябва педиатър да ходиш на консултации.Аз съм при Якимова,но по добре другите да ти дадът мнение.Ние на скоро дискутирахаме тази тема понеже още една мама пита за педиатър.

# 58
  • Мнения: 159
meranda не ти препоръчвам в никакъв случай Якимова: най- малкото, че няма частна практика (а и лично съм се напатила от нея). Има много добър лекар- завеждащ на детското отделение е (  кабинета му е на Благоев). За съжаление ми изхвръкна името от главата- metko нали ти водеше при него твоите кукли- помагай  Hug
Скорпионка радвам се за теб  Hug

# 59
  • Мнения: 68
Аз не съм препоръчвала Якимова,просто казах при коя съм и допълних останалите да кажат тяхното мнение.

Общи условия

Активация на акаунт