Прекрасен НОЕМВРИйски, светъл ден - донесе щастието и при мен!

  • 16 624
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 30
Бубе, как успя да сгънеш Яна по коремче(снимката с раираното боди)? Аз вчера едва не си смачках бебето от опити да го сгъна така.  ooooh! Педиатърката го сложи така и бебо беше много сладък, но аз като опитах ... не се получава.  newsm45 Мъжа ми ме навика, че за една снимка ще си уморя бебето.  Embarassed

Юле, паднах Joy Тя така си застана натурално. Аз пък снощи я измъчих да стои полулегнала и я карах да се усмихва, ама то един урсуз. Като сбръчила едни вежди-на казак прилича. Такава снимка не мога да пусна за колажа и ще чакам още някой ден детето да заприлича на нежна дама, а не на сумист. Mr. Green
Ще получа криза от смях вече хахахааааааааа леле какъв изказ, ще ми спре млякото мари с толкова хилене  Joy Joy
Тя Яна ще ти каже кой е урсуз, само да се осафери още малко, ще видиш ти - сумист  Joy Joy
Бубе, имай милост като пишеш  Grinning

# 286
  • Мнения: 329
Бубе, как успя да сгънеш Яна по коремче(снимката с раираното боди)? Аз вчера едва не си смачках бебето от опити да го сгъна така.  ooooh! Педиатърката го сложи така и бебо беше много сладък, но аз като опитах ... не се получава.  newsm45 Мъжа ми ме навика, че за една снимка ще си уморя бебето.  Embarassed

Юле, паднах Joy Тя така си застана натурално. Аз пък снощи я измъчих да стои полулегнала и я карах да се усмихва, ама то един урсуз. Като сбръчила едни вежди-на казак прилича. Такава снимка не мога да пусна за колажа и ще чакам още някой ден детето да заприлича на нежна дама, а не на сумист. Mr. Green
Ще получа криза от смях вече хахахааааааааа леле какъв изказ, ще ми спре млякото мари с толкова хилене  Joy Joy
Тя Яна ще ти каже кой е урсуз, само да се осафери още малко, ще видиш ти - сумист  Joy Joy
Бубе, имай милост като пишеш  Grinning
rotfImao rotfImbo rotfImao Joy newsm30

# 287
  • София
  • Мнения: 2 006
 smile3532 Ей изкукуригахме вече...
И аз тормозих детето да застане прилично за снимка, пък го обръщах от страната, където има по-малко пъпки. Накрая сложих по-стара снимка, че щеше да повърне от толкова акробатика. Добре че като пораснат няма да помнят.

# 288
  • Мнения: 329
Аз успях да си кача снимката в албума за колажа, нямам нужда вече от помощ  bowuu
Не съм карала Мони да заема странни пози  Joy hahaha

# 289
  • Мнения: 252
Хаааааааа, не! Ще почина от смях. А аз си мислех, че само аз съм толкова суетна и си мъча детето да разкрием скрит фотогенизъм (думата е нова, сега ме посети). Ей така много се забавлявам newsm10 newsm47

# 290
  • Мнения: 3 818
Лора, страшно се радвам, че се е върнала кърмата Hug Но то е така - потекло ли е веднъж, много трудно може да спре да тече просто ей така, а честото сукане винаги безотказно я връща. Аз като родих първото дете и понеже преживях десетина лактационни кризи, в които тя дърпа, то няма много какво да изтече, се успокоявах с мисълта, че няма крава, която да не дава мляко Laughing Laughing

# 291
  • Мнения: 1 031
За нощните птици НОВА ТЕМА

Аз мисля тази нощ да поспя (дано и Ивчо е на същото мнение), че след снощната нощна смяна малко нанагорно ще ми дойде ако и тази нощ не спя Rolling Eyes


Ани това сладурче ли е Андреа Grinning


Общи условия

Активация на акаунт