Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Що се отнася до болките в краката - преди няколко дни ме нагази някакъв вирус - висока температура,втрисане и ужасни болки в мускулите точно на краката. Направо едвам стоях от болки  ooooh!. Майка ми го изкара по същия начин, но без температура. Децата, за щастие, минаха метър Laughing. Хубавото е,че всичко отмина за около24ч. Peace

# 16
  • Мнения: 635
 Пропуснах предишната тема, сега успях поне на втора страничка да пиша.  Wink
 При нас новото е, че класната на Криси нещо се разболя, нямаме много информация - само ни казаха, че е оперирана. Не знам от какво, колко време ще и трябва за възстановяване, нито кога ще може евентуално да се върне в клас. Вече 2 седмици имат нова госпожа, която замества нашата. Криси не е възхитена от нея обаче - казва, че говори много високо и им се кара. Нямаме столово хранене в училището, доволна бях много от учителката - сега и нея я няма  Confused
 Снощи Криси ми заяви, че парите, които и давам за училище и били СТРАШНО малко. Тя получава всеки ден по 2 лв (няма стол и си купува сандвич, принцеса или нещо подобно, когато не сме сложили нищо за обяд от вкъщи) и не и стигали. Аз казах, че са и напълно достатъчни - 1 лв за храна и 1 лв за 2 пъти мляко с какао или друго за пиене. Вчера черпила приятелка с мляко и останала без пари. А вашите първолаци колко пари носят в училище и стигат ли им?

# 17
  • София,
  • Мнения: 4 267
А,Семирамида,имаме еднакви аватари  Grinning!
ДА така е, само че моето джудже е тъжно и меланхолично - също като мене, и стои си и се люлее на люлката и все му е тяа сняг ли вали или камъни падат от небето.
А преди малко обикалях заведенията и кръчмите около нас,, да прося капачки от шишета, е събрах малко Mr. Green
Мисена привет, жалко за учителката Ви дано скоро се оправи!  Hug

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Що се отнася до болките в краката - преди няколко дни ме нагази някакъв вирус - висока температура,втрисане и ужасни болки в мускулите точно на краката. Направо едвам стоях от болки  ooooh!. Майка ми го изкара по същия начин, но без температура. Децата, за щастие, минаха метър Laughing. Хубавото е,че всичко отмина за около24ч. Peace

При Танти едва ли е това. Случва й се нееднократно от известно време насам.

# 19
  • Мнения: 861
Хайде и аз в новата тема Laughing
Мисена, много лошо е това със смяната на госпожата, особено ако си избрала училището заради нея Confused Дано бързо се възстанови!
Иначе, сина ми още е болен. Вчера цял ден имаше висока Т. През нощта пак. Днес май е по-добре, но отново вдигна до около 37.5. Сега го карам да смята и пише малко, но нещо не му се чува.

ПП Меги, ако може и нас да добавиш. Сина ми е Денислав, СОУ "Гео Милев" - Варна.

# 20
  • Мнения: 1 312
Хайде и аз в новата темичка  Hug та за маратонките Марчелка
обиколила съм Варна Crazy и за цени мога на всяка де да ти кажа къде колко са.Най скъпите които гледах бяха 130лв.,пълна лудост .Като всяко ново нещо кой знае колко ще му се радват и да дам 260лв (за двамата и баткото) НЕ Naughty Лично нашите ги купих ме от магазин Барби с/у Валентината 49лв.,абсолютно същите са в мола в Хипото 80лв.

# 21
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Лулу,  newsm10

Ако някой не се вижда в списъка моля да ми пише, може и на лични, че днес изобщо не се отварят старите теми в archives.bg-mamma.com
Ще пробвам утре пак. Нямам представа колко време ще мога да редактирам, нали ме нямаше доста време - преди беше 2-3 дни, сега не знам.

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Нямам представа колко време ще мога да редактирам, нали ме нямаше доста време - преди беше 2-3 дни, сега не знам.

Около 24ч можеш, после само модератор(имаме си поне два броя в нашата тема  Mr. Green)

# 23
  • Мнения: 1 111
 Na нашата класна стая и сменят дограмата.Ще е готова в понеделник.Днес купих украса за нея и за елхата, която ще им занеса другата седмица. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 312
Нашата госпожа нищо не е казвала още за украса,видях други майки от други класове,всяка купила по нещичко и носи за стаята.Та си мислех и аз да им купя елхичка да им занеса на децата за стаята  Thinking

# 25
  • Мнения: 832
 Peaceнашата госпожа организира коледен базар и трябва да творим  Mr. Green ще си купуваме и билети но за елха нищо не са казали
новото е, че госпожата иска да посети родителите на всяко дете и по този повод ще ни е гости в четвъртък
идеята е да разкажете нещо за детето, проблеми особености, както се изрази история от "преди раждането"

# 26
  • Мнения: 455
новото е, че госпожата иска да посети родителите на всяко дете и по този повод ще ни е гости в четвъртък
идеята е да разкажете нещо за детето, проблеми особености, както се изрази история от "преди раждането"
Laughing вашата госпожа май е голяма купонджийка и любителка на гоститата, нашата не е много разговорлива ( ама децата си я обичат ), едвам успях да измъкна, че другата седмица ще има родителска среща. Дано да става върос за коледно парит за децата.
Ние пък искаме за Коледа, комплектите на костенурки нинджа, които ги рекламират по Jetix. В Метро са около 33лв, в Хиполенд са 40 лв. Проблемът е че ги искаме и четирите комплекта, и сега трябва да разпределям - един в къщи, един при баба, един от прабаба и последния от леля му Crazy

# 27
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Нямам представа колко време ще мога да редактирам, нали ме нямаше доста време - преди беше 2-3 дни, сега не знам.

Около 24ч можеш, после само модератор(имаме си поне два броя в нашата тема  Mr. Green)

Знам, знам  Wink преди, когато го събирах този огромния списък, Ели ми помагаше. Но сега може би ще събера информацията и обновения списък ще се появи направо в новата тема (ако съм аз, де). Като гледам има доста добавени, така че може да не се наложи много да допълвам.

# 28
  • София,
  • Мнения: 4 267
новото е, че госпожата иска да посети родителите на всяко дете и по този повод ще ни е гости в четвъртък
идеята е да разкажете нещо за детето, проблеми особености, както се изрази история от "преди раждането"

Я хай, това са от едно време останали порядки, но пък е хубаво, така госпожата ще си изгради по пълно мнение за децата, като ги види и в обстановка различна от училище. Аз си спомням, като малка, че и в нашето градче, където съм родена и израсла така идваха учителите на гости Mr. Green

А при нас всичко се помни и всичко се казва!
По миналата седмица госпожата по танци искала дървени лъжици, ей вбесих се, сега и такова нещо ли да купувам, детето ми каза още след часа и имах една седмица да обикалям и да търся, е да ама малкото се разболя , времето беше студено и гадно, къде да го помъкна, та да търся дървени лъжици, а ми те утре кой знае какво ще поискат. Вечерта преди въпросния петък детето ревна, че ако иде без дървени лъжици госпожата щяла да го изгони и да му пише отсъствие. Пратих го с метални и му казах да не се притеснява, само да смее да го изгони и да му пише отсъствие, тогава аз ще се разправям с нея. Още повече, че тя е малко особена и класната ни каза ако имаме проблеми с нея да и казваме първо на нея. Нестига, че са измислили някакъв си там час по веднъж в седмицата, явно вместо физическо и са и създали работа и на нея и и дават заплата, ами тя ще иска разни работи, и на всичкото отгоре ще ги гони и ще им пише отсъствия, ами като им трябват такива неща да си им осигури. И верно е изгонила половината деца и им е писала отсъствия. Учителките по музика да не би да ги карат да си носят музикални инструменти от къщи Mr. Green
Няма значение де, както и да е, иначе детето си помни и си предава всичко, то затова и от неделя сме заприготвяли шишарки, клони, купихме и още нов пластелин, а и просих днес капачки от шишета от заведенията, купих и една кутия с шоколадови бонбони, че им трябвала и тя, а бонбонките ще се почерпим довечера в къщи Mr. Green
Само че аз друго си мисля, айде моя помни и предава в къщи, ами има дечица дето я разбрали, я не разбрали или забравили, та нали затова ни искаха и тефтерчетата, ами в нашто госпожата засега нищо не е записвала, казва пред класа и кой какво запомнил!
Аз се удивлявам на една от госпожите, които водят немската паралелка на 1 А клас - евала на жената. Всяка сутрин отвън при портиерите има едно голямо табло и там жената оставя съобщение за родителите, какво да се носи, кога да се носи, абе абсолютно всичко касаещо децата и техните родители. Моят мъж понякога се ориентира по това табло, че то каквото се отнася за тоя клас в повечето случаи се отнася и за нашия Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 320
Благодаря за поздравленията! Съжалявам, но дори и виртуално ми е трудно да ви почерпя, че не знам как. Аама то си е от ЕГН-то  Wink Така че почерпете се с кой каквото му е на душа за моя сметка!  Sunglassesтака било много лесно!   Wink
По повод рождения ми ден , Вероника изми чиниите по своя инициатива - случва и се за втори път от как се прибра от голямото лятно гостуване при баба. Много съм доволна, но сега пък се дърпа за домашното, не и се пишело. Докато я похваля и се налага да се карам ! Crossing Arms
Слава богу, спря да мрънка за тези маратонки с колелца- за мен са абсолютно излишни, има си ролери за тази цел. Но проблема с подаръка за Коледа остава...

Общи условия

Активация на акаунт