Дънки от Бенетон...

  • 6 131
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 880
Аз лично вярвам. Не съм пътувала из чужбина, но имам достатъчно познати, които са и не вярвам всеки да лъже. Повечето казват, че много често там някои неща са по-евтини. Е, може да не е драстично, но е факт

# 31
  • Мнения: 139
Аз ти вярвам,защото знам цените в чужбина и тези тук! #Cussing out

# 32
  • Мнения: 3 880
Пък аз да ви кажа, както одеве споменах, не съм пътувала по света (още по-малкото с цел шопинг за съжаление), но ми прави впечатление и нещо друго. На сайтовете за online продажби също е по-евтинко. За Коледа купих на моя приятел една тениска Puma от магазин тук (ужким нали представители) струваше 80 лева. После я видяхме с него в един сайт... newsm78 ами беше наполовина!!! Как да си го обясня? Нали представителство? Това-онова? Магазинът е в Пловдив наистина, а не в София, но ...това не означава, че не може да се кичне с титлата "представител". Не знам. Не си го обяснявам. Когато е по разни и безобразни всевъзможни там магазини - добре. Да кажем печалбари. Но това нали официален представител. Би трябвало цените да са същите като там. Или греша?

# 33
  • Мнения: 1 650
Аз ти вярвам,защото знам цените в чужбина и тези тук! #Cussing out

# 34
  • Мнения: 467
Дънки на Бенетон имам само 1 чифт,единствените които ми харесаха и бяха с ниска талия,ноември ги купувах,бяха 165 лева,не са евтини,дори никак,и уж ги мерих,ама понеже имаше само 1 най малък номер и си ги взех.Е познайте,после вкъщи като ги сложих,се оказа,че единият ръб е леко крив,личеше си или поне аз го виждах и ми се набиваше на окото.Качеството им на дънките не ми харесва,е извинявайте ама 165 лева за криви дънки,баси. Outta Joint...От другите им дрехи,като блузки и потници и за детето съм доволна,прилични са.На Сислей са по хубави нещата,поне според мен,купувам си доста от там.
А за това,че не са СКЪПАРСКА И ЕЛИТНА марка е ясно,те са си среден клас навсякъде по света,за ежедневно и за средностатическия човек,но за нас са си скъпи,за нашия стандарт.
И много се смея на изказвания ама те са евтин клас,само бедняци ги носили навън,абе всичките тука сте Виктория Бекъм или Мадонна и носите само Версаче,Валентино,Долче Енд Габана и още много дизайнерски колекции,не знаех,че форума и в България е пълно със жени,които не са им проблем и си ги носят тези марки  ежедневието и си пазарят все от тях.Е направо само комплекси в тоя форум,казвам го за 10000000000000 път това... ooooh!

 smile3501
Случайно попаднах втемата, но евала Анаморф. Липставаш ми в нашата тема, но те разбирам. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт