КОГА ПРЕСТАНАХА ДА ВРЪЩАТ ВАШИТЕ БЕБЧЕТА

  • 605
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте на всички, моята дъщеря е на почти 4м.и половина а все още ми връща мляко.пълни ме памперса добре, наддаваме супер само дето ми връща.споделете вашите деца докога са връщали,ние сме и с алергия към белтъка на кравето мляко и пие ме ФРИЗОПЕП и ми е странно това връщане, или връща след оригването и то на второто или след 10-15мин.

# 1
Спокойно, аз имам дъщеря на 3,5 месеца и все още след като изкара въздуха излиза и малко мляко, а по някога повръща и 1,5 часа след хранене ooooh!
Дори известно време давах хумана против повръщане плюс кърмата, но не помогна. Ще спре да повръща като започне да седи стабилно-към 6-7 месец  Grinning

# 2
  • Мнения: 317
Моят син повръщаше почти след всяко хранене чак до 7-8 месец. Спокойно, нищо му няма на детето, храната е течна и се разлива Wink

# 3
  • Мнения: 305
Малката е на 5 месеца и все още връща понякога (доста често, всъщност), но явно си е до детенце - голямата почти не е връщала след ядене. И двете на кърма.

# 4
  • Мнения: 543
Спря да връща към седмия месец. А като я захраних в шестия изпукваше доста пюре, след това се насукваше мъжката и накрая повръщаше Simple Smile

# 5
  • Мнения: 75
Някъде към 7-8 месец.

# 6
  • Мнения: 6 713
Към 5-ия месец Simple Smile

# 7
  • Мнения: 270
Към 6-7 месец спря да връща.

# 8
  • Мнения: 1 691
Случваше се да връща (вече не толкова често) до около 7-8 месец. До 5 месец беше редовно.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Ние сме почти на 10 месеца и все още връщаме.Даже взех да се притеснявам.

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ох, аз преди 2 години гледах бебе и сега като дойде второто установих, че всичко съм забравила ooooh!
Записвам се да следя темата, моето също много повръща Cry

# 11
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 298
след 3-тия се случва епизодично, примерно два-три пъти седмично...

Общи условия

Активация на акаунт