Бихте ли приспивали вашите бебета с рок песни

  • 6 109
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 46 508
...
А децата спящи на пълна тишина винаги са предизвиквали съжаление у мен. Защо трябва да си създаваме сами проблеми, създавайки такива странни навици у децата си newsm78

За пълноценна почивка е нужна тишина. Преди спях на монотонен шум, бях свикнала и уж не ми пречеше, чак когато запчнах да спя на тихо, усетих какво наистина значи да се събудиш наспан  Tired

# 76
  • Мнения: 14 654
Случвало се е да пусна Rammstein или System of a down и дребното да заспи. Повечето пъти съм му пускала приказка за слушане и след края си заспиваше. Това за обедния сън. Вечер - на тихо. По принцип бебетата много обичат метъл, но личното ми мнение е, че трябва да им се ограничава тази музика, да не слушат по цял ден.
Да спомена, че не зависи от родителя да научи детето си да спи на шум - има деца, които не могат да спят ако не им е тихо и ако им шумиш - само ще ги тормозиш. Не може от опита с едно, две деца да се обобщава за всички.

# 77
  • Мнения: 54
харесвам рок, но мисля, че децата имат нужда от по-нежни мелодии , докато са по-малки. по-скоро бих преспивала детето си на Енигма. за сега обаче не пускам на моето дете никаква музика, докато го приспивам.

# 78
  • Мнения: 11 003
Вкъщи се слуша предимно такава музика, но се спи на тихо. Дъщеря ми от самото начало си спи в отделна стая на тъмно и тихо, чува само далечни шумове от телевизор, пералня, слаба музика и т.н.

# 79
  • Мнения: 30
За първи път чувам, че било мода или там каквото е  Laughing, но моята мацка заспива за отрицателно време на "Z-rock"  Sunglasses. Мъжа ми ме светна още като беше на 2-3 месеца, че като се возели в колата и тя се разкиселявала той й пускал силно радиото и тя моментално заспивала. В началото не вярвах, но сега съм свидетел, че действа безотказно  Whistling

# 80
А децата спящи на пълна тишина винаги са предизвиквали съжаление у мен. Защо трябва да си създаваме сами проблеми, създавайки такива странни навици у децата си newsm78
А ти пък предизвикваш съжаление у мен - за да не създаваш странни навици може и да ги държиш прави да спят, защо им е да са легнали.

# 81
  • Мнения: 73
Аз имам известен опит с това ,което питаш синът ми е заспивал на баладите на Металика, докато танцувах с него - няма лошо Peace

# 82
  • Мнения: 4 447
Не, не бих.

Заспива с детски приказки, песнички, Моцарт.
Понякога му пускам радио  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 44 084
Ако го успокояваха бих...но моят си падаше по РАП...явно заради ритъма...надали рока ще допадне на много деца....

# 84
  • Мнения: 4 335
Ако заспива бих,но синьт ми му трябва тишина за да заспи.Не заспива на музика,телевизия или говор.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Aко заспива на рок защо не.

# 86
  • Мнения: 227
Мойто дете не заспива на тишина от както се е родило. Каквато и музика да му пуснем му помага за заспи толкова дълбоко че после с топ да се опитаме да го будим няма да успеем  Mr. Green Това му помага да спи в колата на музика, помогна му и на сватба да спи на шума от музикалните колони  Twisted Evil Пък и така не е нужно да е гробна тишина в къщи и аз не се притеснявам какво ще правя за да не го събудя  Peace

Определено не смятам че рока, метъла, чалгата или някакви други стилове ще му пречат или ще му помогнат в последствие да се развива правилно или не. Всеки сам избира каква музика да слуша, затова аз пускам всякаква  Whistling

# 87
  • София
  • Мнения: 5 285
До тук установихме, че наш Нероден Петко харесва Найтуиш и Наутилус, също всякаква класическа музика.
Да видим като дойде, живот и здраве, какво ще му допада  Whistling

# 88
  • София
  • Мнения: 521
Аз не бих  Naughty

# 89
  • Мнения: 2 521
По-скоро бих го разсънила с тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт